Бізнес з нуля. База ідей

29.11.2014

Бізнес з нуля, перші кроки для початківців

Кожен по-своєму приходить до рішення розпочати власний бізнес з нуля. розчарувався в компаньйонах, вирішив більше не працювати на дядька», або ж все життя виношував мрію про якусь справу і настав момент перейти до її втілення. Незалежно від мотивації всім починаючим підприємцям доводиться стикатися з однаковими проблемами і, вирішуючи їх, більшість робить майже однакові характерні помилки, яких можна уникнути. Наш проект створений для того, щоб зробити перші кроки для початківців трохи легше. У наших публікаціях ми розповімо, як почати бізнес з нуля, зробивши на шляху якомога менше помилок і обов’язково прийти до мети.

Як почати з нуля

Отже, все починається з ідеї для бізнесу. яка може бути продовженням існуючого досвіду у разі спільної роботи з партнерами, тієї самої «блакитною мрією» або скопійованої ідеєю успішного підприємства. Вже на цьому етапі є чимало підводних каменів, які можуть стати причиною невдач. Ідея, на якій ви вирішили відкрити свій бізнес з нуля, має бути дуже близька вам по духу, ви повинні дуже добре знати свою цільову аудиторію споживачів ваших послуг чи продукції. Це допоможе в умовах жорсткої конкуренції знаходити якусь родзинку, яка завжди утримає на плаву ваша справа, а як це зробити ми розповіли у статті » Як відкрити свій бізнес, з чого почати. Адже будь-яка справа — це живий організм, який існує, поки розвивається і, при необхідності, змінюється на догоду споживачеві.

Вибір ідеї бізнесу з нуля можна вважати тільки віртуальним чином вашої майбутньої власної компанії, а першим необхідним кроком на шляху до мети буде реєстрація юридичної особи, від імені якого ви будете вести підприємницьку діяльність. Від вибору форми юридичної особи залежать ваші взаємини з податковими органами, тобто вид оподаткування, а значить і рівень ваших доходів. Правильно вибравши форму юрособи. ви можете вже на старті розраховувати на успіх, а, зробивши помилку, — навпаки, приректи на провал хорошу ідею. Наприклад, якщо ви маєте намір надавати послуги тільки фізичним особам, то перші кроки в бізнесі в статусі ІП зі спрощеним оподаткуванням, можуть принести непогані доходи. А ось створення з нуля у сфері виробництва, в якій не обійтися без постачальників і партнерів, потребує юридичного статусу ТОВ. Про особливості двох форм юридичної особи можна дізнатися в статті що краще: ІП або ТОВ .

Стискаючи в руках новеньке свідоцтво, юридично ви вже можете вважати себе підприємцем, але наскільки успішними будуть ваші перші кроки в бізнесі, залежить від того, як ретельно ви прорахуєте суми стартових вкладень і необхідних витрат, ймовірні ризики, свої дії у разі, якщо компанія з якихось причин стане збитковою. Тобто першою серйозною роботою в ролі підприємця, з якої починається відкриття бізнесу з нуля. є докладний складання бізнес-плану. Причому, цей документ буде слугувати не тільки вашої докладною інструкцією по веденню справ у власній фірмі, але і обов’язковим офіційним документом, який обов’язково зажадають в різних інстанціях при отриманні дозволів або ліцензій на ведення того чи іншого виду діяльності, при оренді офісних та виробничих площ і при багатьох інших обставин.

Перші кроки в бізнесі

Готовий пакет документів, відремонтовано приміщення, іскриться шампанське в келихах, звучить музика, привітання і побажання друзів і, нарешті, перед вами відкритий парадний вхід, розважливий, як гра в шахи, азартний, як рулетка або покер і непередбачуваний, як жінка. Єдиний інструмент, який допоможе не програти і передбачити найнесподіваніші повороти долі — це договірні відносини. Вони допоможуть податковим органам у будь-який момент переконатися, що ваша підприємницька діяльність повністю відповідає чинному законодавству. У взаємовідносинах з партнерами і клієнтами будь-який вид взаємно підписаного договору — це чіткі правила гри, розпорядчі права, обов’язки, відповідальність сторін та порядок взаєморозрахунків, які у випадку виникнення форс-мажору виключать непотрібні суперечки. Добре вивчіть, в яких випадках необхідно укладати договір. а коли можна обійтися договірними листом. що таке додаткова угода і в яких випадках укладають агентську угоду. навіщо потрібен договір поставки. У комерційних взаєминах виключені двозначні трактування однієї ситуації і чим краще ви будете підготовлені юридично, тим частіше будете виходити зі спорів переможцем.

І, нарешті, успішний підприємець повинен бути добрим психологом: адже будь-яка справа — це безліч контактів з адміністративними структурами, компаньйонами і партнерами, продавцями сировини і матеріалів, покупцями ваших послуг чи продукції, з якими необхідно постійно вести переговори. Як правило, кожна із сторін, які ведуть переговори прагне досягти для себе максимально вигідного результату. Оволодівши таким мистецтвом, як стратегія і тактика ведення переговорів. ви навчитеся не тільки правильно вибудовувати свою лінію поведінки, але і передбачати заперечення другої сторони, заздалегідь готувати відповіді на них і виходити переможцем з самого складного переговорного процесу.

Безумовно, успішний шлях у бізнесі ні для кого не усипаний трояндами. Мало того, з часом помирають і всесвітньо відомі бренди, лише одиниці впевнено розвиваються на протязі десятків років. Але, чим ретельніше і грамотніше ви зумієте спланувати, прорахувати і вибудувати свій бізнес на старті, тим довше він буде жити. А у випадку невдач не опускайте руки, починайте знову і вперто йти вперед. Пам’ятайте, лише той стає по-справжньому багатим, хто не боїться одразу втратити все. Впевненість у своїх силах — ось головний секрет успіху в бізнесі.

Короткий зміст статті: Бізнес з нуля, перші кроки для початківців. Поради щодо відкриття своєї справи. бізнес ідеї з нуля, перші кроки для початківців бізнес з нуля

Джерело: Бізнес з нуля | База ідей

Також ви можете прочитати