Хочу мільйон долларов.Как заробити перший мільйон

09.10.2014

Хочу мільйон доларів
Як заробити мільйон доларів?
7 способів заробити мільйон

Як заробити мільйон? Цим питанням задавалися багато і не знайшовши відповіді, залишали ідею отримати мій перший мільйон.

Напевно багато хто замислювалися: чому, маючи начебто однакові «стартові» можливості і здібності, одним людям вдається стати чи не мільйонерами, мрії інших про те, як заробити мільйон доларів. залишаються нереалізованими. Відповідь проста і складна одночасно: більшість майбутніх і справжніх мільйонерів мають щасливою здатністю бачити можливість заробити мільйон там, де інші пройдуть повз. Іноді здається, що у них в голові влаштований спеціальний «генератор ідей» на тему як легко і просто заробити мільйон. І що найголовніше, у свій час ці люди не боялися втілювати ідеї в життя, заробляючи мільйон доларів США. Навіть якщо оточуючим вони здавалися безглуздими і абсолютно безперспективними.

Але давайте розберемося, як заробити мільйон .

Під лежачий камінь вода не тече — так говорить народна мудрість. Хтось може все життя на улюбленому дивані плекати мрію про придбання мільйонів, а хтось займеться пошуком можливостей, як заробити мільйон. Як показує практика, способи мати мільйон можуть бути різноманітними й вельми незвичайними.

Мільйон за пікселі

Перед американським студентом Алексом Т’ю постала одна вельми складне завдання: заробити гроші на своє навчання в університеті. Чи довго, чи недовго розмірковував бідний майбутній студент на цю тему. Але одного разу йому прийшла в голову ідея продати мільйон пікселів на своїй інтернет-сторінці по долару за «штуку». Звичайно ж, ідея багатьом здалася просто божевільною, таких цін у «природі» просто не існувало. Однак грамотний підхід Алекса викликав небувалий інтерес, зробивши сторінку просто сверхпосещаемой і дуже привабливою для рекламодавців. Не так давно Алекс Тью продав останню тисячу пікселів за 38 тисяч доларів — і таки заробив жаданий мільйон.

Мільйон і косметичний салон для тварин

І не просто косметичний салон — а мобільний косметичний салон, тобто такий, який можна замовити прямо на будинок. Ось так можна отримати мільйон за захоплення. Повна назва цього диво-підприємства звучить наступним чином: «Голлівудська мобільна служба по догляду за тваринами». Співробітники фірми готові надати практично будь-які послуги домашньому улюбленцю: постригти, вимити з шампунем, висушити феном, зробити манікюр, зняти зубний камінь. За бажанням замовника з твариною може попрацювати дресирувальник. Цей мобільний салон один з прикладів варіантів вирішення завдань на мільйон доларів. Більш того, для дорогого серцю істоти заможний клієнт може замовити, наприклад, на день народження цілий театралізоване свято зі всякими смаколиками, гостями, повітряними кулями і фотозйомкою. Невідомо, як оцінюють всю цю розкіш домашні вихованці, але людям вона точно по душі. Ось саме за допомогою аналогічної ідеї можна заробити мільйон в найкоротший термін. Хоч даної послуги компанії, заснованої, до речі, сімейною парою, коштують недешево, клієнти записуються в чергу за кілька місяців вперед. А щасливі власники салону вже давно стали володарями аж ніяк не єдиного сертифіката на мільйон. Ось так Нік став володарем одного мільйона доларів. Але він вирішив не зупинятися на досягнутому і задався питанням: як заробити мільйон євро? І тут він не помилився зі своєю ідеєю. Йому регулярно надходять пропозиції розміщувати на кришках рекламу, яка загадково проявляється на поверхні міру зміни температури кави. Таким чином, Нік Бейс заробляє мільйони доларів, математика яких на перший погляд не так складна.

Мільйон і зубна щітка

Пуннет Нанда, громадянин Індії, одного разу зіткнувся із знайомою всі татам проблемою: ніяк не міг змусити п’ятирічну дочку чистити зуби. Але він був звичайним громадянином своєї країни і не раз стикався з життєвими обставинами і казав собі: «Мені потрібен мільйон доларів». Будучи власником фірми з виробництва зубних щіток, Пуннет шукав якісь нові рішення і тут задумався, як би модернізувати звичний предмет гігієни та викликати інтерес дочки до процесу чищения зубів. Батько згадав, що дочка дуже любить кросівки з миготливими вогниками. Він вирізав лампочки з кросівок і наклеїв на зубну щітку. Це подіяло. Але маленька капрізніци і тут проявила характер. «Тату, — невинно округливши очі, запитала вона, — коли все це перестане блимати, я зможу перестати чистити зуби?» Пуннет зрозумів, що народилася нова ідея — щітка Fire Fly з миготливим, выключающейся через дві хвилини, підсвічуванням, прозорою ручкою і плаваючими всередині блискітками. На цьому ексклюзивному продукті Пуннет Нанда заробив у 2004 році 25 мільйонів доларів. Думається, що тепер Пуннет задумався над іншим питанням: як витратити мільйон доларів.

А ось ще один чудовий приклад того, як можна заробити мільйон .

Як правильно ламати руки

Про дивовижну бізнес-ідеї Девіда ми вже розповідали.

Девіду Рейнольдсу, дилерові по професії, одного разу сильно не пощастило, і цей випадок став причиною, що послужила перетворенню бажання більшості стати володарем купюри мільйон доларів в реальність.

При переломі руки Девід виявив, що під час водних процедур зберегти гіпс сухим неможливо. Щоб не відчувати незручність, він вирішив придбати спеціальний чохол. На жаль, звернувшись в кілька аптек, він виявив, що ніхто ніколи не чув про що-небудь подібному. Оскільки проблему потрібно було якось вирішувати, чоловік випробував багато засоби: і сміттєвий пакет, та харчову плівку, і навіть камеру від машини. Але під душем гіпс все одно намокав. І тоді Девід створив пластиковий пакет, який за допомогою спеціальних «застібок» герметично закріплювався на руці або нозі. Саме це винахід допомогло Девіду відповісти на питання, що терзають мільйон жителів нашої планети: як заробити мільйон реально. Пізніше він організував фірму з випуску свого винаходу і заробляє на цьому два мільйони доларів на рік .

Мільйон на завитих віях.

Шеллі Баррет, мешканка сонячної Австралії, більше 10 років працювала в модельному агентстві. Весь час вона вислуховувала нескінченні нарікання візажиста, що рум’яна лягають погано, вії не загинаються, як у Барбі, а прямі, як стріли. І взагалі, як важко працювати в модельному бізнесі. От якби були полегшують життя інструменти і пристосування! Кмітлива дівчина подібні розмови не просто слухала, а, як кажуть, мотала на вус. У 2002 році вона вирішила створити маленьку косметичну компанію і назвала її ModelCo. Першим продуктом, на створення якого пішло майже півроку, стали електричні щипці для… завивки вій. Так-так, ті самі. Компактний апарат, розміром не більше звичайної туші, працює від батарейок, буквально за десять секунд дозволяє отримати гарні, загнуті до верху, вії. Буквально в лічені тижні винахід розійшлося по престижним косметичних магазинах всього світу. На цьому Шеллі не зупинилася і випустила в продаж рум’яна у вигляді спрею, які дуже легко і рівномірно лягають на шкіру. Зараз компанія випускає вже понад 80 найменувань продукції, оборот фірми збільшився на 350%.

Мільйон за стільчик для кішки

Власники невеликої компанії Sguare Cat Habitat займаються виготовленням меблів для… кішок. Так вони «вбивають» відразу двох зайців, точніше, кішок. А якщо бути зовсім точним, то не вбивають, а, навпаки, покращують умови їх життя, тому що дають можливість: 1) господарям облаштувати куточок для домашніх улюбленців, 2) урізноманітнити інтер’єр, внести в нього якусь родзинку. Вся меблі попередньо тестується спеціальними «співробітниками» — котами-випробувачами. Якщо тварини з якихось причин ігнорують ту чи іншу річ — дизайнери допрацьовують її і знову пропонують випробувати «тестувальникам». Тільки речі, явно сподобалися кішкам, розроблені з урахуванням анатомії кішок, йдуть у виробництво. Наприклад, на вертикальних поверхнях меблів розташовані килимки з вологостійкої тканини, що дозволяють швидко і безпечно підніматися нагору. Щоб кішки могли спокійно точити кігті і не псувати при цьому хазяйське добро, розробники створили спеціальну квадратну майданчик з килимком з натуральної вовни, яку можна прикріпити як на стіну, так і на підлогу. Компанія пропонує багатий вибір котячої меблів, зробленої з екологічно чистих матеріалів. Звичайно, коштує вона недешево, але, не дивлячись на це, відбою від покупців немає.

Ось так на прикладі наведених нами можна знайти в людському суспільстві звички на мільйон доларів, обробивши які можна заробити не один російський мільйон.

Напевно кожен чув розхожу фразу про двигун прогресу. Не применшуючи впливу і значимості реклами. додамо, що і ідеї володіють тим же властивістю. Причому, вони дуже дорого коштують. Маючи в запасі пару-трійку «думок-эврик», можна, не будучи власником фабрик, заводів, газет, пароплавів, відразу стати мільйонером. Що для цього потрібно, читайте далі.

Якщо говорити про національні особливості, то російська нація одна з перших може претендувати на те, щоб шукати всілякі шляхи як заробити мільйон шахрайським шляхом. Багато хто з росіян замислюються над питанням як виграти мільйон і часто відвідують з цією метою різні ігрові клуби, мільйон в яких так і не виграють. Єдина гра, мільйон в якій можна виграти в нашій країні — це ТБ вікторини, засновані на отриманні грошей шляхом відповідей на різного роду питання. Ще можна відвідати казино, мільйон у якому вдається виграти і винести лише одиницям.

Часто в пресі бажаючий заробити може зустріти оголошення подібного роду: «подарую мільйон» або «пропоную заробляти мільйон».

Пам’ятка тим, хто хоче заробити мільйон

В першу чергу треба хотіти заробити мільйон. Бажання — ось головний фактор, що визначає кінцевий результат. Якщо воно є — буде дію. А без цього жодна піщинка на шляху до успіху не зрушиться з місця.

— Не відкидайте ні одну з ідей, які приходять в голову. Краще записуйте, щоб на дозвіллі добре обміркувати. Саме такі записи допоможуть вам коли-то дорахуватися до мільйонної купюри у вашому гаманці.

Налаштуйтеся на позитивний результат підприємства. Це дуже важливий момент! Не задавалися питанням про те, хто візьме мільйон, вірте у вашу перемогу і ви обов’язково вирішіть задачу, де взяти п’ять мільйонів рублів, так необхідних вам в даний момент. Я знаю чоловіка, який ледь не щохвилини «народжував» ідеї, як заробити гроші. Йому, наприклад, належить ідея дати оголошення в мережі «завантажити гра мільйон». Але! Спочатку в подробицях розповідав, чому вони можуть провалитися. Природно, він лякався і навіть не починав задуманого.

Тепер про труднощі. Вони будуть, в цьому можете навіть не сумніватися. Однак оцінювати їх потрібно об’єктивно: не применшувати, але і не перебільшувати.

Якщо труднощі реально нерозв’язні, їх потрібно… обійти. Тобто знайти інший вихід. Як казала героїня однієї книги — вихід зазвичай там же, де і вхід. Постарайтеся побачити інші шляхи вирішення проблеми.

Якщо труднощі реально нерозв’язні, їх потрібно… обійти. Тобто знайти інший вихід. Як казала героїня одного книги — вихід зазвичай там же, де і вхід. Постарайтеся побачити інші шляхи вирішення проблеми.

Головна відмінність успішних і заможних людей — вміння не просто дивитися, а бачити, спостерігати, аналізувати, а також мислити перспективно. Ну і, звичайно ж, рішучість і наполегливість

Короткий зміст статті: статті Ви дізнаєтеся про те, як можна заробити перший мільйон, як заробити мільйон, заробити мільйон, заробити мільйон доларів, як заробити перший мільйон, хочу мільйон доларів як заробити мільйон

Джерело: Хочу мільйон доларів |Як заробити перший мільйон

Також ви можете прочитати