Как заработать дизайнеру в Интернете , Effect-Money.com

26.10.2014

Заробіток в інтернеті
Як заробити дизайнеру в Інтернеті

Ви володієте гарними навичками роботи в графічних редакторах? Та ще непогано малюєте і маєте почуття смаку? Чудово, робота дизайнером у Всесвітній Павутині — це те, що вам потрібно! От тільки справа в тому, що в Мережі таких художників сотні, і кожен прагне заробити не тільки на хлібець, а ще й на повноцінний бутерброд з маслом і ікоркою, тому вам доведеться неабияк потрудитися. У цій статті розглянемо деякі варіанти, як заробити дизайнеру в Інтернеті.

зараз, погодьтеся, знайти стоїть і добре оплачувану роботу досить важко, причому навіть людині з освітою. Ця тенденція захопила практично всі міста, чого не скажеш про Інтернеті. Оскільки саме в Мережі, якщо у вас є хороші навички то завжди можна знайти спосіб як заробити дизайнеру, в якому б місті ви не проживали. Якщо ви вмієте працювати і відмінно знаєте програми пов’язані з графікою, то вважайте у вас з’явився шанс потрапити на ринок web-дизайну, закріпитися на ньому і почати заробляти.

Проаналізувавши всі можливі способи заробітку дизайнера в Мережі, можна відзначити три основних, де працює дизайнер:

  • Виготовлення іконок, банерів, різних проектів на продаж;
  • Влаштуватися в яку-небудь студії web-дизайну або спробувати організувати свою;
  • Або просто працювати, як кажуть — на себе.

Звичайно, дані способи заробітку дизайнера відрізняються один від одного, і природно вимагають різного рівня знань і навичок у цій галузі. Залишається тільки незмінною бажання і прагнення до навчання і досягнення поставленої мети. Тепер давайте детально розглянемо кожен з цих методів, як заробити дизайнеру в Інтернеті.

Малювання ікон, створення банерів і дизайну web-проекту.

Хоча, цей спосіб заробити вважається простим, оскільки не вимагає глибоких знань в професії дизайнера, але і не найприбутковіший. Тут головне знання азів Photoshop, Flash, але попит на дані послуги дуже низький, так і буквально всі ніші в Мережі вже заповнені тими людьми, які займаються в цій області вже на перший рік. Тому не варто чекати, що ви знайдете купу замовників. Про те, скільки заробляє веб дизайнер, поговоримо далі.

Непоганим варіантом залишається поєднання HTML-верстку та дизайн макетів сайтів. Але тут буде недостатньо навичок в «малювання». Вам потрібно буде зайнятися освоєнням CSS, HTML, Java Script, та ще деякими іншими мовами програмування, які потрібні, щоб створити повноцінний макет (шаблон) web-ресурсу.

Ось цей вид заробітку має більш високу ціну, так і шанси знайти в цій ніші роботодавців набагато вище. Але для цього вам буде потрібно своє портфоліо, оскільки замовники дивляться на приклади робіт виконавця. Так що, перший час доведеться над ним попрацювати, але в майбутньому це буде для вас надійною підмогою.

Знайти роботу в web-студії або організувати свою

В цій галузі не все просто, як це здається з першого погляду. По-перше, web-студії пред’являють жорсткі вимоги до кандидатів: досвід роботи, обов’язкова вища освіта, виняткові знання графічних програм, ви ж повинні знати, які види дизайнерів бувають і це тільки головні. Якщо ви знайдете вакансію і влаштуєтеся на роботу, то потрібно намагатися виконувати всі завдання в строк і максимально ефективно, оскільки на це місце ще купа кандидатів.

Якщо ж відкривати свою web-студію дизайну, то вам потрібні фрілансери, які самостійно будуть шукати замовників і створювати макети. Але тут їм доведеться платити. Крім цього, необхідно створити свій проект, який повинен мати бездоганну юзабіліті, адже він буде обличчям вашої web-студії.

Варіант складніше попереднього, тому що посада директора не зовсім проста. Здається, начебто нічого складного: підшукав веб дизайнер фрілансер одного, а краще декілька, та ще тих, хто вже раніше заробляв на фотошопі. Далі, взяв замовлення на спеціальних сервісах, обговорив умови і нюанси, роздав роботу співробітникам і т.д. З теорії воно так, але в реальності виникає безліч проблем — флирансеры без досвіду, погані замовники, зрив термінів виконання замовлень і т.д. Якщо ви не маєте знань пов’язаних із створенням web-студій, то цей варіант краще виключити.

Кращий спосіб — працюємо на себе

Якщо з усього перерахованого вище ви ніде не змогли себе застосувати, а питання, як заробити дизайнеру в Інтернеті так і залишається відкритим, то, кращий спосіб — почати працювати на себе. Щоб почати заробляти в Інтернеті хороші гроші необхідно створити свій ресурс. Далі все те, що ви самостійно можете зробити: піктограми, логотипи, іконки, банери, макети, цікаві шрифти, невеликі рекламки тощо, необхідно розмістити на сторінках свого проекту у вільному доступі. Оскільки користувачі постійно досліджують простори Інтернету в пошуку подібних матеріалів для своїх сайтів (блогів), але за це платити не хочуть.

Ви в свою чергу можете отримувати прибуток від відвідуваності вашого проекту. Розташуйте для цього на сайті партнерки, кликандеры рекламу від пошукових систем і якщо пощастить, то банер або рекламу приватного клієнта. Крім цього, ще ніхто не відміняв продаж посилань, але для цього потрібно розкрутити свій ресурс. Для прийняття сайту на біржу показника в ТІЦ-10 цілком вистачить. До речі перше число «10» вважається найважчим в отриманні, потім все піде як по маслу. Збільшується ТІЦ — ростуть ваші доходи. Так ви дізнаєтеся, скільки заробляють дизайнери в цій сфері діяльності.

Наостанок дамо кілька корисних порад. Якщо ви вже перебрали всі способи заробітку в Інтернеті. але так і не змогли підшукати роботу web-дизайнером в студії (стаціонарно чи віддалено), то різні пропозиції та вакансії можна знайти на спеціалізованих форумах і біржах фрілансерів. На таких сервісах можна знайти не тільки маленькі замовлення, але і солідні замовлення по створенню повноцінного дизайну сайту.

Крім цього також настійно рекомендуємо створити свій ресурс, на якому потрібно публікувати не тільки дріб’язок типу шрифтів і піктограм, але і викладати свої повноцінні роботи. А в процесі створення і оформлення свого персонального проекту відточувати і використовувати певні навички верстки і веб-дизайну, і цей сайт стане безпосередньо першим і серйозним проектом у вашому портфоліо. Його може подивитися і оцінити роботодавець і зробити певні висновки.

Мабуть, це самий основний матеріал для роздумів.

Удачі вам друзі, допоможіть, прагнете, заробляйте!

Короткий зміст статті: От тільки справа в тому, що в Мережі таких художників сотні, і кожен прагне заробити на тільки на хлібець, а ще й на повноцінний бутерброд з маслом і як заробити в інтернеті

Джерело: Як заробити дизайнеру в Інтернеті — Effect-Money.com

Також ви можете прочитати