Збірка кулькових ручок вдома (такої роботу не існує це шахрайство)

15.11.2014

Робота на дому! Як почати працювати? 

Збір ручок, наклеювання марок на листи, складання бус за кольором, набирання текстів…

Сидіти вдома, і не робити важкої праці, наприклад, лежачи на дивані клеїти марки на листи, чи збирати ручки, – а за це отримувати гроші – мрія кожної домогосподарки. Аферисти мрії не здійснюють, але люблять заробляти на цьому почутті. Вони не соромляться обдирати людей – привселюдно.

Як бачите робота пропонована нами дуже проста. Щоб зібрати одну ручку, тобто вставити стрижень в одну половинку, вставити вставку, закрутити другу половинку і надіти ковпачок, в середньому йде максимум 10 секунд. Приділяючи роботі 3-4 години вільного часу, Ви зможете зібрати всю партію за 9-10 днів, і заробити 12000 гривень.

«Відгук про роботу на дому по збірці кулькових ручок». 

Привіт! Ось і приєдналася до лав обдурених і кинутих. На руках маленький малюк, будинки — маса непередбачених витрат. Загалом знайшла в інтернеті чудова пропозиція. Грошей надзвичайних не пропонували, відпрацював-отримав свою копійку. Суть роботи — збірка кулькових ручок. Нижче викладаю Вам листування з шахраями. До речі, дивуюся цим людям. Наскільки черствими треба бути, щоб так вчинити..Вони питали чому я хочу у них працювати, я відповіла, » тому що маленька дитина, а грошей катастрофічно не вистачає»..І ось так кинути.

Ну по порядку.

Директор ПП Анюта

Савельєв Роман Федорович

Мукачівський р-н, 89640

с. Іванівці

Привіт!

Наша фірма називається ПП Анюта. Продукцію завозимо з Польщі. Угорщини, Словаччини. Чехії та Китаю.

Ми займається упаковкою, фасуванням, складанням кулькових ручок і оптовою реалізацією готової продукції. Пропонуємо надомну роботу зі складання кулькових ручок. Збірка кулькових ручок не вимагає багато часу і спеціальних знань, тому ця надомна робота для тих, хто хоче сам складати свій графік.

Робота на дому! Як почати працювати?

Робота на дому! Як почати працювати?Приймемо на роботу надомних працівників на посаду «Складальник» за Вашим місцем проживання.

Заробітна плата відрядна. У середньому 2500-3500 в місяць. Мінімальна партія поставки продукції 8000 шт. Вартість збірки 100 ручок — 5 грн. Час для складання 100 шт. — 30 хвилин.

Робота не є основною. Ваше робоче місце повинне знаходиться в житловому приміщенні.

Тривалість робочого тижня Ви встановлюєте дорівнює 20 годинам. Режим використання робочого часу та часу відпочинку Ви визначаєте самостійно.

Договір укладається на невизначений термін.

Договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами.

Договір складається у двох примірниках, що мають однакову силу, один з яких зберігається у Роботодавця, а інший — у Працівника.

Після того. Як Ви отримали договір, Ви заповнюєте і підписуєте. Протягом двох днів після отримання документів поштою до Вас приїжджає кур’єр і привозить першу партію роботи. Отримуєте Ви всі деталі безкоштовно, згідно договору, за накладною. Коли робота виконана, Ви самі зв’язуєтеся з кур’єром. Кур’єр приймає готову продукцію і виплачує гроші за роботу. Залишає наступну партію. Оплачувати кур’єру доставку не потрібно.

Всі необхідні документи полягають у нас на фірмі або надсилаються поштою.

Якщо Вас зацікавила наша вакансія, і у Вас немає можливості приїхати. то надішліть на ел.адресу Ваші реквізити :

1. Фимилия Ім’я по Батькові

2. Поштова адреса, індекс, телефон.

3. Рік народження.

4. Кількість людей. які будуть працювати.

Документи ( договір інструкції ) ми надішлемо Вам на вказану адресу. Ця послуга платна. Вартість заочної оформлення і пересилання всіх необхідних документів 75 грн. Оплата після отримання на пошті.

ГАРАНТІЙНЕ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ :

ПП «Анюта» ГАРАНТУЄ, що в оплачуваній Вами пакеті будуть представлені ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ(включаючи підписаний роботодавцем Договір у 2-х примірниках, з повним переліком прав і обов’язків сторін) для негайного початку роботи працівником ПП «Анюта».

Сповіщення про те, що цінний лист на пошті прийшло в суботу після обіду. Природно, пошта не працювала вже. В неділю, понеділок у нас теж не працює. Загалом другий лист.

Добрий день!

Згідно Вашої заяви про прийняття Вас на роботу надомним працівником Вам вислані документи поштою цінним листом. На даний годину Ви їх не забрали з пошти. Ваші документи знаходяться у Вашому поштовому відділенні. Якщо Ви відмовляєтесь від роботи, Вам потрібно в письмовому виді повідомити нас. У нас за планом з 18.01.2012 по 21.01.2012. доставка роботи до Вас додому. Рекомендуємо забрати документи з пошти і заповнити їх. Для початку роботи Вам потрібні :

1. Паспорт

2. Заповненості договір, який Вам буде вислано поштою цінним листом.

3. Підготовлене місце роботи.

4. Зошит. де Ви будете відмічати рух роботи.

Дякуємо за порозуміння! Не нехтуйте нашою довірою до Вас.

Короткий зміст статті: Здрастуйте. Ось і приєдналася до лав обдурених і кинутих На руках маленький малюк, будинки — маса непередбачених витрат.. загалом знайшла в інтернеті чудова пропозиція. Грошей … ручок, тому, україна, грошей, складання, будинку, анюта, відгук, роботі, відразу, роботи, безкоштовно, net, тут, поки робота в інтернеті україна

Джерело: ПП Анюта (відгук про роботу на дому по збірці ручок) УКРАЇНА — ruSEO.net

Також ви можете прочитати