Ваш старт в інфобізнес з нуля. Вибір ніші

12.10.2014

Ваш старт в інфобізнес з нуля. Вибір ніші

Друге заняття тренінгу «Ваш старт в інфобізнес з нуля» буде присвячено дуже важливого питання — вибір ніші для бізнесу. Чому це потрібно зробити до створення інформаційної мережі, сайту, e-mail розсилки, своїх інфотоваров, вибору партнерки?

Пам’ятаєте знаменитий вітчизняний мультфільм «Пригоди капітана Врунгеля» і крилату фразу: як ви яхту назвете, так вона і попливе? Насправді, вибір правильної і грошової ніші вкрай важливий для швидкого старту. Ви ж хочете отримати гроші з інтернету в максимально стислі терміни?

В інтернеті існують дві думки — одні (їх меншість) вважають, що будь-який проект можна розкрутити в абсолютно будь-якій ніші; інші стверджують протилежне. Я особисто згоден і з першим думкою і з другим. У першому випадку необхідно задіяти певні схеми та інструменти, а так само витрачати гроші на рекламу. Другий варіант найбільш переважний для новачків, тому що не вимагає витончених методів просування і фінансових вкладень за рахунок популярності ніші.

Ми хочемо отримати максимальні результати у найкоротші терміни і без фінансових вкладень, тому підемо по другому шляху — вибір ніші, популярною у найбільшої кількості користувачів всесвітньої павутини.

Це дасть нам друга перевага — заробіток на рекламі. Погодьтеся, що сьогодні рекламодавці стали набагато розбірливіші і вимогливішими до вибору рекламних майданчиків. Я не буду рекламуватися на сайті, який пропонує китайські товари, дитячі іграшки, зняття вроків і зурочень, вдале одруження і багато іншої нісенітниці. Мені важлива тематична майданчик для розміщення свого унікального продає пропозиції або партнерської посилання. Тоді конверсія переходів буде максимальна.

Саме на цьому принципі ми і побудуємо свою подальшу роботу. Але є одна дуже важлива обставина в успішності вашого майбутнього проекту — особисто вам повинно бути цікаво працювати в обраній ніші. В іншому випадку, через 1-2 місяці ваш проект «помре». Ви ж не робите те, що вам не подобається в реальному житті?

Тепер перейдемо до питання вибору та тестування ніші на популярність. Важливо розуміти як перевірити кількість користувачів інтернету, які цікавляться саме вашою темою. Я записав відео урок для безкоштовного курсу «Автономний блог своїми руками» по вибору і перевірки ніші на популярність. Подивіться і починайте виконувати домашнє завдання.

Обов’язково скопіюйте списки ключових фраз, які вам видав яндекс. Можна просто завантажити файл xlsx (Exel) форматі на свій комп’ютер для подальшої роботи. Це потрібно для складання симантического ядра вашого майбутнього проекту. Про це поговоримо на наступному занятті.

Якщо вам лінь влаштовувати мозковий штурм або займатися аналізом популярності ніш, то можете скористатися вже готової підбіркою грошових тим в інтернеті. Пам’ятайте — економимо час, але витрачаємо гроші, тому вибір за вами.

Отже, вибираємо свою грошову нішу.

Перше заняття. Вступний урок

Домашнє завдання:

1. Написати 5 тем, які вам подобаються, в яких ви є експертом, ваше хобі

2. Розставити пріоритети в залежності від ваших симпатій

wordstat.yandex.ru

4. Вибрати найбільш популярну серед користувачів інтернету

Чекаю звіт про виконану роботу в коментарях. Пишіть 5 тем, які вибрали в порядку розставлених пріоритетів і вказуєте кількість пошукових запитів за кожною ніші. В залежності від популярності пошукових запитів, можете міняти назву ніші. Я дав вам про вибір ніші все, що знаю. Тепер ваш хід!

Короткий зміст статті: Друге заняття тренінгу «Ваш старт в інфобізнес з нуля» буде присвячено дуже важливого питання — вибір ніші для бізнесу. бізнес з нуля

Джерело: Ваш старт в інфобізнес з нуля. Вибір ніші

Також ви можете прочитати