Види реальних заробітків в інтернеті. НЄО блогер

14.11.2014

Реальний заробіток в інтернеті

Сьогодні багато людей цікавляться тим, як заробити в мережі інтернету, і чи взагалі існує реальний заробіток в інтернеті. Не для кого не секрет, що обману або, як ще кажуть — «лохотронів» в глобальній мережі куди більше, ніж в реальному житті. Тим не менш, заробляють в цій сфері, з кожним днем стає все більше.

Причому, є безліч прикладів, коли люди звільняються зі своєю оффлайн роботи, тому, що розуміють усю свободу і вигоду роботи онлайн. Мало того, багато з них стають мільйонерами або просто забезпеченими людьми.

Але, не треба випробовувати не якихось ілюзій з приводу халяви. В інтернеті треба вчитися, постійно вдосконалюватися, працювати. як і на звичайній роботі, а десь навіть більше, адже тут то ви будете вже на себе, а не дядька ішачити.

Види реальних заробітків в мережі інтернету

 • Веб-дизайнер;
 • Верстальник сайтів;
 • Редактор сайтів;
 • Менеджер по роботі з соціальними мережами;
 • Консультант(консалтинг) .

Як бачите, всі ці спеціальності належать до роботі з інтернетом, для інтернету і в інтернеті. В оффлайн світі зростає безробіття і економічний застій, без сильних зв’язків гідну роботу знайти практично неможливо. Чи Не настав час надіти окуляри і уважніше вдивитися в мерехтливий екран монітора?

В принципі, в наші дні хороший фахівець зможе знайти віддалену роботу в своїй індустрії. З іншого боку, як стає зрозуміло з вищенаведеного списку, робота в області інтернет-технологій стає все більш цікавою.

На чому в інтернеті можна реально заробляти?

Насамперед, слід чітко усвідомлювати, що віддалена робота вимагає власної підприємливості, здібності вчитися на ходу, вміння гнучко пристосовуватися до стрімко мінливої ситуації на ринку онлайн. Тут не буде боса (доброго чи злого), який знайде для вас роботу і вчасно покличе в бухгалтерію за жалуванням. У Мережі потрібна власна ініціатива і дисципліна. На перше місце виходять такі фактори, як:

 1. Рівень спеціальної підготовки;
 2. Знання та навички в області маркетингу;
 3. Авторитет, популярність і траст в середовищі потенційних клієнтів, замовників, віддалених наймачів.

Ніхто не дасть високооплачувану роботу в інтернеті ніякому не відомому новачкові. Більш того, новачок в пошуках заробітків в Мережі є ласою здобиччю для численної армії шахраїв. Втім, шахраїв і бандитів предостатньо і на вулицях міст.

Найбільш популярні види віддалених заробітків в інтернеті

 1. Копірайтинг, створення текстів для веб-сайтів;
 2. Контент-менеджмент;
 3. Адміністрування сайтів;
 4. Заробіток на власному веб-сайті або блозі;
 5. Інтернет-магазини і дропшиппинг;
 6. Реселлінг хостингів і доменів (кіберсквотинг);
 7. Просування сайтів — SEO-оптимізація;
 8. Веб-Дизайн;
 9. Програмування;
 10. Веб-розробка (онлайн ігри, веб-програми, скрипти, віджети);
 11. Веб-мастеринг (створення сайту на продаж або на замовлення);
 12. Заробіток на кредити в електронних валютах;
 13. Валютний ринок Forex.

Тепер трохи детальніше про кожному виді заробітку

Заробіток в інтернеті: копірайтинг

Популярність заробітку на написанні текстів для сайтів( копірайтинг ) пояснюється загальним і обов’язковим середнім освітою. Будь-який і кожен здатний прочитати статтю в інтернеті і зробити її виклад своїми словами (рерайтинг).

Технологія створення веб-текстів дещо відмінна від звичайної літератури, всьому цьому можна навчитися, підписавшись на безкоштовну навчальну розсилку. Роботу копірайтера можна знайти на так званих «біржах контенту».

Можна писати тексти на замовлення або здавати в «магазини статей», в надії, що знайдеться бажаючий їх купити. Великий мінус саме в доступності і демократичності копірайтингу, ціни відчайдушно демпингуются і вийти на серйозні тарифи дуже і дуже важко.

Веб-дизайн, програмування, веб-мастеринг, SEO оптимізація

Всі ці види заробітку вимагають певної кваліфікації і практичного досвіду. Навчальних закладів майже немає, а які є, не по кишені більшості наших здобувачів. При наявності високої кваліфікації, є можливість в рази збільшити свої заробітки, пропонуючи послуги на американських біржах фріланса.

Російські програмісти, дизайнери і розробники відомі в усьому світі своєю високою кваліфікацією і помірними гонорарами. Блискуче знання англійської мови не вимагається. Американські замовники звикли працювати з фрілансерами по всьому світу, досить шкільних знань.

Деякі громадяни приходять в інтернет з вже наявними стартовим капіталом. У таких випадках ситуація спрощується. Наприклад, якщо створювати сайт з нуля. буде потрібно не менше двох років, щоб вивести стартап на рівень рентабельності.

При наявності грошових коштів можна купити на аукціоні сайтів готовий ресурс. Із цільовою аудиторією і вже налагодженою системою монетизації. Початкова вартість сайту на аукціонах обчислюється з його середньорічного доходу. Вже через рік інвестиція у віртуальну нерухомість повністю окуповується та починає приносити чистий дохід.

Заробіток на власному сайті

Це те ж саме, що описано в попередньому абзаці, тільки для тих, у кого «воша в кишені і блоха на аркані». Сайт створюється і розкручується своїми руками. По досягненні товарної кондиції, монетизують партнерськими програмами: контекстна та банерна реклама, продаж зворотних посилань і трафіку.

Мінус: протягом двох років ніяких доходів, одні витрати на оплату контенту, хостингу та просування. Наприклад, створення блогу сьогодні не проблема. Складність в його розкручування, популяризації.

Заробіток на інтернет-магазині і дропшиппинг

Для даного виду діяльності в обов’язковому порядку потрібні комерційні здібності реальний і бажаний досвід роботи в торгівлі.

 • Створити власний готовий інтернет-магазин можна протягом 6 днів і без вкладення своїх коштів!

Безліч сервісів, що надають такі послуги. Далі можна укласти партнерський договір з великим інтернет ритейлером і перепродувати на своєму сайті чужу продукцію.

Оплату, доставку, гарантії та підтримку клієнтів бере на себе партнер. Від вас тільки маркетинг і реальні продажі. Різновид такого заробітку називається дропшиппинг. Для цього бізнесу навіть не потрібно створення сайту .

Можна створити групу в соціальній мережі і там рекламувати товари партнерського онлайн шопу. Вам відсоток з кожного продажу. Причому, відсотки неабиякі, від 25% і навіть до 85% з кожної здійсненої покупки.

Про те, як створити інтернет-магазин читайте тут .

Онлайн кредитування

Такий особистий досвід дає набагато більше користі, ніж просто теоретична навчання в університеті. Все це відноситься і до реальних заробітків в інтернеті. Перш ніж переходити до серйозних видами онлайн бізнесу, дуже корисно зрозуміти, звідки беруться гроші в Мережі, як вони заробляються і чого слід остерігатися.

Досвідчені онлайн манімейкери вважають всі ці види заробітків «без спеціальних навичок» смішними. Навіть зневажливо кажуть, що це рабська і мерзенний працю. Хоча самі починали саме з цього.

Заробіток на платних опитуваннях

Безліч сайтів пропонує загальнодоступний заробіток на заповненні маркетингових опитувань. Вам приходить email із запрошенням, переходьте за посиланням і відповідаєте на запитання щодо якого-небудь товару або бренду. Проблема в тому, що першої зарплати доведеться чекати два роки.

Крім того, дуже багато шахрайських опитувальних ресурсів. Ви будете старанно заповнювати анкети цілий рік. Майже дійдете до контрольної суми. І після цього запрошення перестають приходити.

Заробіток на кліках, серфінг, почтовиках і буксах, оплачуваних завданнях

Все це відноситься до «сервісами активної розкрутки». Елементарна робота, просто переглядати зазначені сайти і виконувати елементарні завдання на них же. За місяць можна заробити на дві чашки кави і дві порції морозива. Однак рекомендується пройти цей, досить повчальний досвід.

«Призоловство»

Даний бізнес заснований на поширеної в інтернеті практики просування продуктів і послуг шляхом проведення промоакцій. рекламних конкурсів, надання знижок і бонусів. Є цілі портали, де можна дізнатися все, що проводяться в мережі акції і вибрати для себе, що сподобається. В результаті можна здорово заощадити або отримати коштовні призи від провайдерів.

Короткий зміст статті: В наші дні в інтернеті не заробляють реальних грошей тільки ліниві і «не віруючі фоми». Заробіток в інтернеті для багатьох став таким реальним, що вони кидають реальний заробіток в інтернеті як реально заробити в мережі інтернету заробіток в мережі

Джерело: Види реальних заробітків в інтернеті | НЕО блогер

Також ви можете прочитати