• 1001 Ідея

  Як і куди вкласти гроші.

  07.12.2014

  Як і куди вкласти гроші.

  ? ? Доброго дня читачі і просто відвідувачі мого блогу?!

  мене Звати Валерій,? ?і я займаюся останнім часом експериментами в області заробітку в інтернеті? ?різними способами.? ?В даний час мене цікавить інвестиційна діяльність в різні проекти.

  Якщо Ви ще не знаєте? ?що таке інвестиції? ?-? ?це вкладення свого капіталу з метою отримання доходу? ?або пасивна прибуток від вкладення капіталу.?

  Рано чи пізно ми починаємо замислюватися над тим,? ?як не лише зберегти свої гроші? ?але і примножити.? ?Гроші повинні працювати на Вас? ?а не лежати за мізерного відсотку на депозиті в банку? ?або просто на картці.

  не Хочеться бути прив’язаним до своєї постійної роботи,? ?змінити життя раба на волю? ?хочеться подорожувати по всьому світу.? ?Але для всього цього потрібні гроші? ?потрібні більш-менш безпечні методи їх отримання.?

  Тому я прийшов до способів заробляння грошей через інтернет? ?вкладенням грошей у певні проекти на довірчих умовах.?

  Експерименти були і вдалі і невдалі,? ?про них Ви можете судити по моїм звітів .? ?На даний момент у мене утворився певний портфель,? ?який я намагаюся постійно перетворювати в кращу сторону.?

  Своїми експериментами я і хочу поділитися з Вами.

  Куди вигідно вкласти гроші при мінімальному ризику.?

  ? На ринку в даний час існує величезна кількість способів куди можна вкласти гроші, з метою заробітку:? ?від гри на біржі? ?банківського депозиту.? ?Вся правда в тому,? ?що при всьому різноманітті способів інвестицій,? ?ні один з них не буде безумовним,? ?ні один не буде гарантувати великі прибутки без ризиків.?

  З’ясуємо про найбільш надійних варіантах? ?,? ?куди вкласти гроші? ?з їх перевагами і недоліками.? ?Як заробити на інвестиціях при мінімальних ризиках.

  ? ? Вкласти свої гроші в банк.

  ? ? ?Найпростіший і розповсюджений спосіб інвестування грошей під? ?відсотки в Росії.? ?Дохід інвестиції тут залежить від жадібності самого банку і від обраної Вами процентної ставки програми.? ?А через рік? ?з них, на плаву залишаються? ?як правило,? ?відсотків? ?30. І тільки деякі,? ?пройшли всі кола становлення бізнесу? ?можуть сказати, що вони нарешті працюють на себе,? ?а не на дядька.

  Куди вкладати вигідно сьогодні.

  І куди ж все-таки на нинішній момент варто вкласти свої гроші в інтернеті, щоб отримувати найвищий відсоток, при найменші ризики?

  На даний час способів, щоб отримувати дохід від 5-ти до 10-ти % щомісяця, я використовую поки не багато. У звітах на сайті це можна побачити.

  Я використовую, в основному, довірче управління моїми коштами на ринку Форекс, довіряючи гроші професійним трейдерам з великим досвідом роботи.

  Прибуток в цьому випадку ділиться між інвестором і трейдером, за це інвестор звільнений від постійної роботи зі своїм рахунком.

  Але Ви, також, можете займатися самостійно торгівлею акціями та валютою на біржі, стати торгують трейдером. В цьому випадку вам не доведеться ділитися ні з ким отриманої прибутком.

  Цікаві проекти для інвестиції:

  «FXOpen» — прибутковість до 12% в місяць;

  «Betting Invest» — дохід від 4% в місяць — поки не варто інвестувати, проблеми в Донеччині

  Також ви можете прочитати