Як заробити гроші? 13 перевірених варіантів!

14.11.2014

Як заробити гроші?

«13» перевірених варіантів!!! Власний досвід без помилок!!!

Привіт всім моїм читачам!!!

Сьогодні трохи відвернемося від теми інтернет-магазинів і приділимо час новим читачам, які хочуть знати як заробити гроші і запитують мене про це в приват в ВК. Зазвичай такі питання задають ті, хто хоче почати бізнес або самостійний заробіток, але немає стартового капіталу або ж ті, кому просто не вистачає грошей.

У цій статті ми поговоримо про це більш того, я наведу багато різних способів як заробити гроші в інтернеті і не тільки, тому що не всі можуть заробляти в інтернеті і також не всі мають можливість робити це в реальному секторі.

Не буду робити довгих вступів, просто скажу, що всі нижчеперелічені методи робітники, перевірено особисто мною і я не буду розповідати про те, що заробити гроші можна на роботі або продати що-небудь непотрібне, як говорили в мультику «Простоквашино»;)

Отже, ось способи, про які будемо говорити:

Перепродаж товарів на дошках оголошень!!! 

Як я і говорив, що не буду згадувати про те, що можна продати що-небудь непотрібне, але ж можна спочатку купувати товари, а потім продавати. Цей спосіб дійсно працює, тому що багато людей не знають реальної вартості товарів або просто продають дешево, щоб швидше позбутися того чи іншого товару. На Авіто можна знайти багато товарів, які продають за заниженою ціною. Потрібно лише їх купити і продати дорожче, а різниця в ціні і є ваш заробіток!

Наведу приклад зі свого життя, адже я ж про перевірених методах розповідаю. Як то раз я побачив випадково скільки коштують роги лося, середня ціна була 5000 р. Потім знайшов рогу на Авіто за 3000 р. купив їх і вже через 4-5 днів у мене їх купили за 5000 на тому ж Авіто. Я просто зробив краще фото і опис. Чистий прибуток 2000 р. за 5 днів. Згоден, що мало, але якщо цим зайнятися повноцінно, то можна продавати більше. Також я пробував купувати Макбука в Москві з Авіто, а продавати в своєму місті, тому що в нашому місті оголошень мало і коштують дорожче, а в Москві багато і ціни дешевше;) Висновок простий — заробляти гроші можна!

Продаж товарів з-за кордону

способів як заробити гроші в інтернеті і не тільки?

Теж відмінний варіант, яким я займався і продовжую займатися, але вже більш офіційно і масштабно. Зараз є можливість купувати товари з Ebay, Aliexpress і так далі, не кажучи вже про Таобао та інші сайти. Там практично всі товари коштують дешевше. Можна просто купувати там і продавати на тих же дошках оголошень у вашому місті. З Ebay і Алиэкспресса можна замовляти абсолютно в будь-яке місто і будь-яку країну, за цим цей вид заробітку доступний всім! Я пробував продавати безліч товарів, але зараз займаюся сумками з Китаю, але про це буде далі. Мої знайомі продають чохли для телефонів, інші знайомі продають незвичайні подарунки та предмети інтер’єру, треті продають Айфони і іншу техніку Apple. І всім вистачає товарів, грошей і можливостей! Спробуйте і Ви;) Для цього прочитайте про те, як замовити з Ebay і як замовити з Алиэкспресс .

Надання послуг

способів як заробити гроші в інтернеті і не тільки?

ми Всі з вами щось вміємо і ці вміння можна легко продавати. Якщо ви знаєте іноземні мови, то ви можете навчати цього інших. Або, наприклад, ви вмієте ремонтувати сантехніку, так чому б не робити це за гроші. Як заробити гроші. Легко! Просто почніть заявляти всім про ваші послуги, зробіть свій сайт, розмістіть оголошення де тільки можна і все у вас піде в гору;) Хоча чого я розповідаю… Для тих, хто зацікавився даною темою я написав статтю про те, як розпочати бізнес в сфері послуг. Прочитайте її, там все покроково розписано! Я теж надавав послуги з розробки сайтів, по налаштуванню контекстної реклами і багато чого ще.

Як заробити гроші на сайті або блозі

Це один з моїх улюблених видів діяльності і для мене це не тільки заробіток, але і улюблене хобі. Даний сайт-блог на якому ви зараз знаходитесь я з задоволенням веду і пишу для вас статті, це дійсно моє хобі. Також у мене були і є блоги для заробітку, на яких я заробляю гроші на рекламу, на партнерських програмах і так далі. Блог — це інформаційний сайт, де ви пишете цікаві та корисні статті на цікаві для людей теми. Якщо ваші статті добре написані, пошуковики показують їх в результатах пошуку, тим самим дають вам відвідувачів. Але ви також можете і самостійно просувати свій блог.

Коли у вас на блозі буде багато читачів, ви з легкістю зможете на ньому заробляти гроші з реклами, з партнерських програм або розміщення посилань та платних статей. Це робочий спосіб заробити гроші в інтернеті. Плюс до всього це стає пасивним доходом і про це більш докладно я писав статтю «Як побудувати джерело пасивного доходу в інтернеті» .

Додаткові підробітки

Якщо ви працюєте на роботі або вчіться, то можете підробляти десь. Я теж, коли був школярем і студентом підробляв. Можна сидіти з дітьми, працювати в магазині на вантажно-розвантажувальних роботах з оплатою в кінці дня, можна виконувати роботи у вашій основній сфері діяльності. Грубо кажучи «левачі», але не красти, а левачі, обслуговувати будь-яких клієнтів самостійно, а не в компанії, в якій офіційно працюєте. Також є безліч підробітків кур’єром та всякими різноробочими посадами.

Відкрити свій інтернет-магазин

Після того, як я почав займатися продажем товарів з Китаю, я невдовзі відкрив свій інтернет-магазин. Тим самим другий пункт цієї статті можна легалізувати і зробити з цього повноцінний бізнес. Інтернет-магазин досить прибутковий бізнес, швидко окупається, не вимагає великих стартових вкладень і досить простий в організації. Товари в інтернеті купують дуже активно, плюс при цьому ви вже протестуєте нішу з якимись товарами, продаючи їх на Авіто (пункт 2). Для тих, хто зацікавився даною темою я вже писав статтю про те, як відкрити інтернет-магазин з нуля. Продавати в інтернет-магазині можна практично все що завгодно!

Хенд мейд

У продовженні продажу товарів в інтернет-магазинах і на дошках оголошень можна сказати про те, що можна робити різні товари своїми руками і продавати. Є такий сайт «Ярмарку майстрів», де продають подібні товари і купують дуже добре. Також можна продавати свої саморобки в інтернет-магазині, в соціальних мережах та на дошках оголошень. Багатьом людям подобається щось незвичайне і ця тема працює дуже добре. Тому якщо ви щось вмієте майструвати або зовсім є майстром на всі руки, то це ваш вид заробітку!

Фріланс

Заробити гроші на фрілансі дуже просто. Є безліч сайтів для фрілансерів (вільних працівників)і всі їх я наводити не буду, де замовники залишають різні завдання від написання текстів і дизайну логотипів до розробки повноцінних сайтів. Ви можете писати тексти, дизайн, програмувати, верстати сайти, працювати з рекламними кампаніями в інтернеті, просувати сайти та багато іншого. Якщо ви володієте якимись з перерахованих умінь, то ви не дарма читаєте даний пункт. Фрілансером можна заробляти достатньо, щоб піти з постійного місця роботи і працювати з дому. Але якщо ви не володієте потрібними вміннями, то наступний пункт точно вам підійде!

Виконання дрібних доручень онлайн

Мабуть найпростіший спосіб заробити гроші! Є один чудовий сайт Воркзилла. Там замовники залишають різні види завдань, наприклад: викласти оголошення на дошки оголошень, придумати назву чого-небудь, зробити логотип, відредагувати текст, набрати текст з скан-копій, обдзвонити клієнтів, вирішити задачку і багато іншого. Я сам залишаю завдання для виконавців на даному сайті і плачу їм за це гроші. Подивіться різні роботи на цьому сайті і знайдете підходящий для себе!

Купівля-продаж сайтів

Можна робити сайт для себе і заробляти на рекламі, а можна купувати готові недооцінені сайти і перепродувати їх. Я вже продав не мало сайтів і можу з упевненістю сказати, що на цьому можна відмінно заробляти. Я продаю сайти донині і це одне із джерел мого доходу. Якщо зацікавилися, то спеціально для вас у мене є стаття про те, як заробити на продажу сайтів. Для початку я б радив вам позаробляти на своєму сайті або блозі, про що я вже згадував вище, щоб зрозуміти специфіку роботи сайтів, як на них заробляти і вміти оцінювати сайти.

Робота в соціальних мережах

Зараз є маса роботи в соціальних мережах. Наприклад, оформлення груп і спільнот, ведення пабликов Вконтакте, публікація коментарів і вступ в різні спільноти, запрошення на зустрічі, обмін рекламою, пошук рекламодавців і багато багато іншого. Для цього вам потрібно писати адміністраторам спільнот і пропонувати свою кандидатуру. Скажу для прикладу, що редактор товариства може з легкістю отримувати 15 000 грн. в місяць. А для цього потрібно всього лише шукати і публікувати цікавий контент групи. Ось так!

Продаж чужих послуг

Якщо ви не вмієте надавати свої послуги, але вмієте добре продавати, тоді ви можете продавати чужі послуги і отримувати за це партнерські винагороди. Також ви можете продавати инфопродукты інших людей пратнерской програмі. Це простіше зробити, якщо у вас є сайт або передплата, або група в соціальних мережах, або ви ведете яку-небудь гілку на форумі. Але якщо такого у вас немає, то ви можете розміщувати посилання на инфокурс або на послугу на форумах, в соціальних мережах і якщо за вашим посиланням будуть відбуватися продажу, то ви тим самим заробите гроші.

Також ви можете пропонувати чужі послуги в офлайні. Наприклад я пропонував послуги компанії, яка допомагає отримати відстрочку або звільнення від армії. За кожного приведеного клієнта я отримував 2000 р. А оскільки я тоді сам був призовного віку, то моєю рекламою була розповідь друзям і знайомим. В місяць я в середньому наводив по 5-7 чоловік. Вважайте прибуток самі;) Щоб докладно дізнатися про даний вид заробітку грошей, прочитайте ЦЮ статтю .

Як можна заробити

Ну а тепер я розповім про способи, якими ви ніколи не заробите. Якщо ви шукайте в інтернеті як заробити гроші, то вам часто попадається реклама якогось швидкого заробітку грошей, такі як піраміди, млм, схеми швидкого збагачення і так далі. Не вірте цьому! У багатьох з них вас просять вкласти трохи грошей, потім запрошувати друзів і знайомих і за кожного прийшов заробляти. Це дурисвіти. Такі піраміди всхлопнутся і ви зі своїми знайомими залишитеся без грошей. Також працюють і всякі сайти, що пропонують торгівлю золотом, але все це брехня і там не від золота заробіток, а також від запрошених людей. Просто пам’ятайте одне… не існує схем швидкого збагачення, їх просто немає і все це обман!

Висновок

Можливо я перерахував далеко не всі про те, як заробити гроші. але зате я перерахував те, чим я дійсно впевнений і перевірив на собі, то що мене виручало в скрутну хвилину, крім хенд мейд. Але що ще не мало важливо, я попередив вас про всяких шахраїв в останньому пункті. Що тепер вам залишається? Пробувати себе у всьому, що тільки можливо! Головне не сидіти на місці, а постійно рухатися вперед і робити, робити, робити, тоді все у вас вийде!

Чекаю від вас доповнень, заперечень і питань в коментарях! Спасибі за увагу!

Короткий зміст статті: Як заробити гроші? Є відповідь! В даній статті наведені 13 робочих ідей того, як заробити гроші в інтернеті і не тільки. як заробити грошей

Джерело: Як заробити гроші — 13 перевірених способів | Як зарабатывать.ру

Також ви можете прочитати