Як заробити художнику в мережі?. Заробити реально!

07.10.2014

Художник і робота в інтернеті.

Сьогодні я хочу із задоволенням розповісти про те як заробити художнику в інтернеті. Талановиті люди можуть отримувати дуже хороший дохід, не знаючи мови програмування і без сайту. Якщо Ви людина творча і вмієте робити гарні речі своїми руками, то саме для Вас ця стаття.

Головним заробітком художника у мережі може бути вебдизайн. Це малювання банерів, різних шаблонів для сайтів і т.д. Але де ж відшукати замовників, запитаєте Ви.

Саме гарне місце, де багато роботи — це сайт free — lance.ru. на ньому необхідно заходимо на зареєструватися.

В Інтернеті дуже затребувані творчі люди для них багато роботи. Художники отримують гроші, з допомогою інтернету на малюванні ілюстрацій, коміксів, створення анімації. Хто — то вміє малювати персонажів до ігор і заробляє пристойні гроші . Можна нескінченно продовжувати весь список, але ми підемо далі і подивимося, скільки ж заробляють художники .

Це факт, що чим відоміший художник, тим вагоміші його гаманець, туго набитий грішми. Як правило, в самому початку художнику необхідно заслужити ім’я, а потім це ім’я буде працювати на нього. В Інтернетіхудожник заробляє до 1000 доларів і вище. Ось кілька сайтів, де може виставити роботи або запропонувати свої послуги художник .

www.artmagazin.ru

Цей магазин продає картини та інші предмети мистецтва з допомогою Інтернет. І якщо робіт у художника дуже багато, то він зможе продати їх всі відразу оптом.

Можна працювати з веб — студією, створювати банери або малювати портрети з запропонованих фотографій, розробляти моделі одягу і багато іншого. Особливою популярністю тут користується обробка фото, розробка логотипів. а так само фірмового стилю.

illustrators.ru

Це відомий каталог ілюстраторів. Портал створено для художників і замовників, яким потрібно їх творчість. За один твір автор отримує до 500 $.

www.hiero.ru

Проект візуального мистецтва. Тут можна просто виставити роботи або продати їх. Постійно проводяться конкурси.

Щоб від замовників не було відбою, треба ретельно виконувати завдання і по мірі виконання просити залишати відгук про виконану роботу. Постійно творіть і шукайте замовників на цих або подібних сайтах. Удачі у творчості і заробіток!

Короткий зміст статті: Сьогодні я хочу із задоволенням розповісти про те як заробити художнику в інтернеті. Головним заробітком художника в мережі може бути веб — дизайн. як заробити художнику робота в інтернеті

Джерело: Як заробити художнику в мережі? | Заробити реально!

Також ви можете прочитати