Як заробити мільйон з нуля?

02.12.2014

Як заробити мільйон з нуля або як ненароком стати мільйонером

Коли їх однолітки гралися в денді і готували шпаргалки, ці хлопці регулярно навідувалися в банк і заробляли гроші. Вони точно знають як заробити мільйон. Журнал Forbes з’ясовував як стати мільйонером .

Видання вибрало кілька капіталістів, які заробили перший мільйон до 20 років. Ключове слово в цьому реченні «заробити «, так як мільйони не звалилися на молодих людей у вигляді дідового спадщини або батьківського подарунка. Кожен цент вони робили самі з нуля.

Як заробити мільйон з нуля: Історії успіху або як стати мільйонером

Всі вони приступили до накопичення капіталів у віці 15 років, або ще раніше. Майже весь стан примудрилися заробити в інтернеті, а один заробив гроші більш традиційним способом.

Фрейзер Доерті

У 2002 році йому було всього 14. З дитинства захоплювався кулінарією, він почав варити різноманітні джеми за бабусиними рецептами на батьківській кухні у своєму будинку в шотландському Единбурзі.

Друзі, сусіди і парафіяни місцевої церкви настільки полюбили джеми, що завалили Фрейзера замовленнями. Слава про кулінарні таланти хлопця поширювалася по околицях, виробництво джемів наростало, і в кінці кінців Доерті став орендувати на кілька годин в тиждень місцевої кулінарну фабрику, де працювало 200 осіб.

У 16 років Фрейзер кинув школу (з батьківського благословення), щоб займатися своїми джемами. На початку минулого року мережа найвідоміших британських супермаркетів Waitrose уклала з хлопцем контракт на поставку джемів. Через кілька місяців вони продавалися вже в 184 магазинах мережі — бізнес Фрейзера вознісся на нову вершину.

Доерті позичив у банку 5 тис. фунтів, щоб покрити виробничі витрати і зосередився на випуску джемів трьох смаків: чорниці з чорною смородиною, ревеню з імбиром і журавлини з малиною. Мережа магазинів Tesco уклала з Фрейзером контракт, аналогічний угоди з Waitrose, і незабаром джеми продавалися в 300 точках Tesco по всій Британії. У березні 2008 року джеми виходять на ірландський ринок.

У минулому році доходи з продажу джемів склали $750 тис. за прогнозами цього року, прибуток зросте вдвічі. 100-процентна частка Фрейзера Доерті в його ж власній фірмі зараз оцінюється в $1-2 млн. Не погано, заробити мільйон або два в 19 років. Його порада: «Виростите в собі пристрасть до пригод, і сміливо вирушайте в дорогу».

Кемерон Джонсон

Почав займатися бізнесом у віці 9 років. Він заробляв гроші виготовляючи запрошення на святкові вечірки. До 11 років Кемерон заробив кілька тисяч доларів, продаючи свої оригінальні картки. Він вирішив заснувати свою власну компанію під назвою Cheers and Tears (Сміх і сльози).

Кар’єра Джонсона тривала. В 12 років він зробив ділову пропозицію молодшій сестрі про продаж її колекції ляльок Ty Beanie. Сума угоди становила $100. Через деякий час юний бізнесмен заробив в 10 разів більше, реалізувавши цю колекцію через аукціон eBay. Відчувши запах грошей, Кемерон зв’язався з виробником ляльок — компанією Ty і став їх дилером, реалізуючи продукцію не тільки через eBay, але і через сайт своєї компанії Cheers and Tears.

Менш ніж через рік Кемерон заробив $50 тис, які інвестував у створення нової компанії — поштового сервісу My EZ Mail, пересылавшего електронні листи адресатам, не дозволяючи останнім дізнатися персональні дані авторів послань. Незабаром компанія почала давати чистий прибуток у $3 тис в місяць від реклами.

У 1997 році бізнесмен об’єднав сили з двома 15-річними колегами для створення рекламної компанії Surfingprizes.com. Ті, хто скачував спеціальну програму з цього сайту, отримували по 20 центів на годину за постійно змінну рекламу на екрані їх пк. Ці 20 центів складали вельми невелику частину тих надходжень, які йшли від рекламодавців в кишені власників сайту.

Хлопці збудували класичну піраміду — користувачі, які пересилали цю програму своїм друзям, отримували по 10% від тих грошей, що заробляли її нові власники. Незабаром Кемерон об’єднав свої зусилля з компаніями DoubleClick, L90 і Advertising.com і почав торгувати їх рекламою.

«У віці 15 років я став заробляти щомісяця по $300 тис.», — розповідає Кемерон. У 19 років він продав свою компанію і програмне забезпечення (але не клієнтську базу) не встановленій покупцеві. Він примудрився заробити мільйон ще перед закінченням школи і зараз просуває власну книгу про те, як досягти успіху в бізнесі.

Кетрін Кук

Їй було всього 15 років, коли вона разом з 17-річним братом Дейвом вирішили запустити в інтернеті інтерактивну версію популярних шкільних альбомів (такі альбоми мають майже всі учні американських шкіл — туди заносяться шкільні фотографії, замітки з стінгазет, грамоти і подяки і подібна інформація з життя кожного школяра). У 2005 році справи йшли настільки добре, що вони вмовили старшого брата Джоффе інвестувати в проект $250 тис. Так на світ з’явився популярний соціальний сайт MyYearbook.com.

Короткий зміст статті: запитальник, опитувальний лист, опитування, voprosnik, voprosnik.ru, voprosnik.Py гроші, анкети за гроші, заповнення анкет за гроші, заповнення анкет, анкета за гроші, гроші за заповнення анкет, опитування, онлайн-опитування, замовлення опитувань, замовлення онлайн-опитувань, проведення опитувань, маркетингові дослідження, замовлення досліджень як заробити мільйон

Джерело: Як заробити мільйон з нуля?

Також ви можете прочитати