Як заробити в інтернеті, як заробити гроші

05.11.2014

Як заробити гроші в інтернеті
Гроші не пахнуть: як не стати жертвою обману або вибираємо тільки реальні способи для заробітку грошей в мережі Інтернет.

Спочатку було слово…

У даній статті ми обговоримо завжди актуальну тему з приводу заробітку грошей в мережі. Ви дійсно дізнаєтеся діючі способи, як заробити в інтернеті гроші найбільш ефективними способами, поступово збільшуючи свій заробіток. Способів про те, як заробити гроші в інтернеті своїми власними силами, дійсно буде безліч, а по сему, запасіться терпінням і готуйте ложки, так як смачних і цікавих ідей хоч відбавляй. Ми довго думали, чи писати цю статтю викладати такі цінні способи на загальний огляд і практичне використання. Але терпіння рано чи пізно схильне лопатися, тому народжуються або генії, або їх бестселери. Скромний початок для настільки скромною статті.

Мета її написання — це внести свою нішу і вплинути на початківців манимейкеров в інтернеті, які натикаються на помилки і засмічують нашу з Вами мережа шахрайськими способами, вважаючи, що тільки таким чином можна заробити гроші в інтернеті без шкоди для оточуючих користувачів і віртуальної мережі в цілому. Насправді, було б куди простіше перерахувати ті способи, на яких краще не заробляти, ніж ті, на яких можна заробити не погані засоби для існування і спускання їх же внікуди. Якщо Ви хочете дізнатися, як швидко заробити гроші в інтернеті за 1 день або кілька годин, то Ви зможете тільки залишити свої випорожнення бо це повна маячня для злих і голодних мережевих екстремалів і МЛМ-магнатів :)

Чому заробіток в інтернеті так приваблює людей різного віку

Тому що ми всі ледарі і нам усім так не в кайф піднімати свою дупу і йти працювати на завод по переробці живих і мертвих відходів. А якщо говорити про самостійний заробіток в інтернеті за допомогою лише одного комп’ютера, то тут все просто, як 2х2 — можна цілодобово сидіти біля нього, пялившись в монітор, клацати по клавішах до втрати свідомості або поки клава в пил не зітреться. Погана новина — доведеться іноді виходити зі своїх запітнілих 4 стін, щоб переводити гроші через webmoney. Згодом витратити їх на їжу для подальшого просиджування часу в інтернеті. Однак, якщо це чесний заробіток — то ми за рух. Якщо ж навпаки — тоді Вам в МЛМ, або ще яку-небудь міжнаціональну мережеву авантюру століття.

до Речі, є і хороші новини — рівень недовіри до подібного роду інтернет-схемами для заробітку стрімко зростає. Але після того, як людина вже перерахував свої гроші кому-небудь на Кариби. Неймовірна кількість неприборканих людей зі слабкою психікою і відсутністю сили волі попадаються на виверти метикованих інтернет-аферистів і віддають їм свої заощадження. Причому, не маленькі. Але це, скоріше короткочасний заробіток, ніж довгострокові фінансові можливості. Ми ж будемо говорити про прозорому ринковому інтернет заробіток, націленому на адекватні відносини, засновані на наданні якісних послуг і відповідної оплати за них.

Експертні оцінки з приводу способів заробітку в інтернеті від лідерів галузі SEO

Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Запитайте про це будь-якого школяра, та навіть він не повірить Вам про те, що гроші бувають безкоштовними. Але одні норовлять обдурити інших, другі — третє і т.

Заробіток в інтернеті від 100 або 1000 доларів в день — черговий розлучення або реальна тема?

«Це чудово» — кряхтели гуси! В інтернеті можна заробляти такі гроші. Коли я спостерігаю таких людей, вони мені нагадують людей, які приїхали в столицю з провінцій і думають, що тут бабки валяються — бери, не хочу. Але це я відволікся. Повернемося до інтернету. Особливо прикольно виглядає, коли раптом на якомусь форумі з’являється людина, що розкриває секрети блискавичного заробітку від 1000 баксів, мало не в день. Коли задаєш йому питання, мовляв, який твій інтерес, Валера? Він відповість, щось по типу «Я зацікавлений в тому, щоб Ви заробляли». Такий суто, добряк благодійник. Як не дивно, але люди вірять в цю нісенітницю. Думаємо, Ви вже здогадалися, що самий головний його інтерес — це його особистий заробіток, але далеко не Ваш. Тебе, наш дорогий читачу, ця людина розглядає як чергового лоха, якого можна підтягнути в мережевий бізнес і нагрітися. Сподіваємося, нам більше не доведеться пояснювати безглуздість подібного роду заробітку. Їдемо далі…

Аналітично-психологічний ухил цієї статті або з чим це пов’язано

насправді інтернет вже давно потребує свого роду етики щодо інтернет підприємництва, здатної хоч найменшим чином регулювати відносини в мережі. Створювати сайти, писати статті, розкручувати сайти і т.д. Коротше, володіти хоча б одним методом або навичкою, з допомогою якого і відбувається циркуляція інформації в інтернеті.

Розглянемо найбільш відомі методи заробітку грошей в інтернеті в тому випадку, коли у Вас є що запропонувати покупцеві, в даному випадку — це сайт, або інформація на цих сайтах:

1. Продаж посилань на Вашому сайті (на біржах посилань/біржах контенту).

2. Розміщення банерів і оплата за покази/кліки.

3. Створення сайтів та web-дизайн.

4. Створення платного каталогу (ефективно — тематичний каталог, наприклад, для юридичних фірм з платною реєстрацією компанії, потім баннеропоказа, припустимо).

5. Створення сайту знайомств і заробіток на смс з підняття рейтингу (ой, забегаем наперед).

6. SEO-оптимізація і просування сайтів в пошукових системах Google і Яндекс (якщо не знаєте як, можете навчитися самостійно, або пройти у нас курси seo ).

7. Здача в оренду розкрученого сайту за певною тематикою (відмінний на наш погляд, спосіб, можна піднімати від 500 у.о. в місяць в залежності від популярності теми).

8. Партнерські програми, як доповнення до заробітку на сайті.

Одним словом, все це називається фріланс. У мережі купа ресурсів для фрілансерів. Реєструєтеся на такого роду сайтах і пропонуєте свої послуги, або вибираєте замовлення, які розміщують Ваші потенційні клієнти. Одним з таких найбільш відомих ресурсів є www.free-lance.ru. Наступний метод — це продаж посилань з сайту. Чим крутіше Ваш сайт, тим дорожче буде коштувати його посилання. Щоб він був крутим, його необхідно розкрутити і завоювати траст з пошукових систем. Про те, як розкрутити свій сайт Ви можете дізнатися у відповідній статті. Найбільш популярними ресурсами (біржами посилань) в Рунеті для веб-майстрів та власників сайтів прийнято вважати «Сапку» і «Gogetlinks» — продаж тимчасових і вічних посилань. Реєструєтеся на цих двох сайту і вперед. «А хто сказав, що буде легко, особливо для новачка?» Більш докладну інформацію про методи заробітку і про те, як заробити на сайті — Ви знайдете у відповідній статті. Ви, напевно, подумали, що ми забули про тих, хто взагалі ніфіга не шарить, не кажучи вже про розробку звичайного сайту. Ні, не забули.

Основні способи та ідеї заробітку в інтернеті для тих, у кого немає свого особистого сайту:

• Написання статей на замовлення.

• Кликинг — кликание по посиланнях (оплата за Ваші безглузді переходи).

• Серфінг сайтів (перегляд сторінок сайту з метою накрутки поведінкових факторів серед ПС).

• Заробіток на файлообмінниках (запаритесь створювати базу та її рекламувати, але можете спробувати).

• Валютна біржа Форекс і заробіток на акціях (як же ми могли про неї забути).

• Продаж продуктів (наприклад, ви стали мільйонером і вирішили написати про це книгу і продавати, рекламуючи. Є варіант, що можете дійсно стати мільйонером).

• Контекстна реклама в Google Adwords і Яндекс Директ.

• Кіберсквотинг (бронювання крутих доменних імен з метою подальшого перепродажу і виручки грошей).

• Заробіток на онлайн іграх.

• Заробіток на залучення відвідувачів на сайт, які повинні здійснити певну дію.

• Заробіток на SMS.

допоможе нам цивілізований спосіб заробітку в інтернеті

Одним з найбільш відомих заробітків в інтернеті є фріланс. Жити в інтернеті стає простіше, але не легше. Тому, цивілізовані і чесні правила гри в інтернеті стануть неймовірно корисні для SEO-ринку.

Як почати заробляти в інтернеті і не обделаться — уявіть собі, що Ви мауглі (це буде крутіше за все, повірте)

На наш погляд, в інтернеті дійсно можна заробляти хороші гроші і, при цьому, мінімально працюючи. У практиці повно випадків, коли люди створювали унікальні по своїй суті інформаційно-розважальні web-ресурси і заробляли багатомільйонні статки. Але тут потрібна ідея. Станьте новатором! Запропонуйте ринку те, що ще ніхто не пропонував. Щось корисне і цінне в чому дійсно кожен з нас потребує. А найголовніше — не слухайте нікого. Можна прислухатися і робити висновки, але не косити. Толку не буде. Ви індивідуальна особистість, запам’ятайте це. Найбільш ефективний метод для заробітку відкривається саме перед новачками, які ще не зіпсовані банальними способами. Тому, перш ніж влазити в цю рутину, подумайте, чого не вистачає людям, щоб Ви могли запропонувати і як це донести до людей…

Сподобалася стаття? Якщо ми хоч трохи змогли Вам допомогти освоїти методи заробітку в інтернеті, розкажіть про це своїм друзям, поділіться з ними. Зробимо інтернет чистішою! Додайте цю сторінку в соціальні закладки (зверху, зліва статичний міні-блок з соціальними іконками). Будемо дуже вдячні Вам за це.

Відгуки приватних осіб:

Відгуки приватних підприємців

«Близько 6 місяців платив раскрутчику 3 000 гривень за ТОП-10. Виникло бажання підвищити ефективність свого сайту і збільшити потік клієнтів. За 3 тижні мені цікаво, креативно і доступно розповіли, як розкручувати сайти. Тепер я вкладаю в свій сайт не 3 000, а 1 500 гривень. І в ТОП-5 по высокочасточтным. Дякую, успіхів та процвітання Вам.» Володимир.

«Дякую за проведений з користю цікаве навчання. Ви — справжні професіонали своєї справи. Буду рекомендувати Вас усім своїм близьким та знайомим.» Катерина.

Бізнес про нас:

Ми допомогли бізнесу скоротити витрати на SEO

«У моїй фірмі виникла потреба навчити адміна розкрутці сайтів. Ми щомісяця віддавали 7 000 гривень на просування двох сайтів, а результатом задоволені не були. Зараз я навіть сам розумію, за що плачу гроші і бачу реальне підвищення продажів з сайту. Зараз ми витрачаємо 3 000 гривень і ефективність набагато вище.» Денис, керівник фірми.

«Я вдячний Олегу за отримані знання. Тепер я самостійно розкручую свій сайт і не плачу сеошників. У ТОП-10 за 2 тижні — реально! Краще фахівця, ніж Олег у Києві не знайти.» В’ячеслав, юрист.

Короткий зміст статті: Як заробити в інтернеті гроші — ідеї для початківців з нуля. Дізнайтеся способи заробітку в мережі Інтернет — навчіться заробляти! як заробити в інтернеті, як заробити гроші, заробіток в інтернеті як заробити гроші в інтернеті

Джерело: Як заробити в інтернеті, як заробити гроші

Також ви можете прочитати