Бізнес на селі з нуля, бізнес на селі з нуля

29.10.2014

Який відкрити бізнес на селі з нуля?

Відкрити власний бізнес на селі з нуля не тільки вигідно, але й нескладно у виконанні. Головне — вибрати правильний напрямок і намітити подальшу стратегію.

Сільська місцевість, всупереч думкам міських жителів, є місцем великих можливостей і привабливих перспектив. Відмінно, якщо ви вже знаєте, чим збираєтеся зайнятися в майбутньому. Ще не визначилися?

Тоді пропонує вам список ідей, які приносять при грамотному підході непоганий дохід:

  • тваринництво (вівці, корови, свині, нутрії. коні) і рослинництво (кукурудза, соняшник),
  • розведення птахів (кури, качки, гуси ),
  • бджільництво,
  • вирощування грибів,
  • розведення черв’яків,
  • екотуризм,
  • рибне господарство ,
  • виробництво добрив і біогазу.

Вибираючи нішу для бізнесу, враховуйте той факт, що непогано б мати певний багаж знань. Тоді ні на які курси та навчальні семінари витрачатися вам не доведеться. Не розуміючи специфіки тієї діяльності, яку ви плануєте, ви не зможете грамотно організувати свою діяльність.

Необхідний стартовий капітал?

Запустити бізнес на селі з нуля взагалі без вкладень не вийде. Тут діють ті ж закони, що і в місті — не вклавши капітал, ви не зможете отримати в майбутньому прибуток. Питання тільки в тому, скільки ви витратите.

Добре, якщо ви збираєтеся використовувати земельну ділянку, що перебуває у вас у власності. В іншому випадку, великі витрати за оренду площ неминучі. Щоб забезпечити великі обсяги виробництва, необхідно закупити спеціальну техніку та якісні матеріали, найняти співробітників. Ви мінімізуєте всі витрати, працюючи сімейним підрядом.

Питання реалізації товарів

Питання збуту гостро стоїть перед багатьма підприємцями. Малий бізнес в селі теж торкнуться проблеми реалізації. Щоб налагодити співробітництво з оптовими покупцями, виробництво продукції доведеться довести до необхідних обсягів. До речі, багато кафе і ресторани зараз активно співпрацюють з фермерами. Якщо ж збираєтеся орієнтувати бізнес на приватних клієнтів, то можна просто працювати собі в задоволення, не піклуючись про виконання поставленого плану.

Можливі перспективи розвитку бізнесу

Короткий зміст статті: Відкрити власний бізнес на селі з нуля не тільки вигідно, але й нескладно у виконанні. Головне — вибрати правильний напрямок і намітити подальшу стратегію. бізнес з нуля

Джерело: Бізнес на селі з нуля, бізнес на селі з нуля

Також ви можете прочитати