• бізнес з нуля

  Бізнес з нуля. Ерік Рис, karraba.net

  06.12.2014

  Скачати безкоштовно:

  Одна з найголовніших небезпек для стартапу — опинитися в країні живих мерців

  Про що книга

  Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він «потрапив у ринок» і запустив раскручивающуюся спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей — чи ви стартапер або керівник давно працюючого бізнесу. Це справжній парадигми — від інтуїтивних блукань до чіткою методикою.

  Підприємництво — це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає у швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачів і постійному коректуванні бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладення тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами.

  Короткий зміст статті: Завантажити безкоштовно книгу Бізнес з нуля автора Ерік Рис у форматах pdf, fb2, epub, rtf для читання на комп’ютерах, планшетах і смартфонах. Завантажуйте, читайте, пишіть про ваші враження! Залишайте свої рецензії та оцінки. бізнес з нуля

  Джерело: Бізнес з нуля. Ерік Рис — karraba.net

  Також ви можете прочитати