Ідеї домашнього бізнесу з нуля

05.12.2014

Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Insomnia | Статті на тему бізнесу | 2 314 | 30/01/2014

Хочете організувати свою справу, але не знаєте, яке саме? У вас для цього не вистачає грошей? Не наважуєтеся почати, тому що нічого не тямите в бізнесі? Про цих сторонах проблеми ми і поговоримо.

Люди, досвідчені у підприємництві, радять починати з простого. Напишіть на аркуші паперу план дій — покрокову інструкцію. Включіть в неї всі мислимі і немислимі варіанти, всі свої бізнес ідеї (якщо вони є в голові) і способи їх досягнення.

Скажете: «У мене немає грошей…». Повірте, можна почати з нуля. І взагалі, чим менше стартових коштів, тим вище результат. Бізнес у зародку — це маленький чахлий росточок, яким постійно не вистачає фінансового підживлення. Щоб ваша справа зросла до рівня стрижки купонів, необхідно його налагодити, як годинниковий механізм, і завжди перебувати поруч. Господарем бізнесу має бути одна людина — ви, і тільки ви. Інакше вам не уникнути численних життєвих драм.

Ну, а якщо вашу світлу голову ще не відвідала жодна слушна думка про те, як організувати домашній бізнес з нуля, можете розглянути наступні бізнес-ідеї.

Ви коли-то вчилися в інституті, і написати студентську роботу для вас не становило праці? Тоді цей бізнес — ваш. Для його відкриття не потрібні капіталовкладення. Все, що потрібно, — власний багаж знань і час.

Отже, виберіть дисципліни, з яким будете працювати. В них ви повинні добре розбиратися. На перших порах зупиніться на гуманітарних предметах, що не вимагають складного аналізу та логарифмічних обчислень.

Визначтеся з видом робіт. Поки не накопичили досвіду, можна пропонувати до написання те, що простіше: реферати, контрольні, курсові. Пізніше, коли наб’єте руку, візьметеся за звіти по практиці й дипломні роботи.

Не завищувати ціни. Орієнтуючись на розкручені фірми, трохи знизьте вартість своїх робіт. Таким чином, ви привернете більше студентів і накопичите досвід.

Визначальну роль в просуванні бізнесу повинна зіграти реклама. Без неї про вас ніхто не дізнається. Краще всього мати свій сайт. Але його створення коштує чималих грошей. Тому спочатку відкладіть цю ідею до кращих часів та скористайтеся іншими варіантами.

— Через групу або акаунт у соціальних мережах («Однокласники», «ВКонтакте», «Фейсбук») залучайте максимальна кількість студентів.

— Виготовте листівки і розкладайте їх по поштових скриньках, поширюйте в фойє вузів, у підземних переходах та інших людних місцях.

— Дайте оголошення на рекламних сайтах і в газетах.

— Допоможе і сарафанне радіо. Варто зробити хоч одну якісну роботу, і чутки про вас поширяться по всьому вузу.

Який же справжній бізнес без сайту? За допомогою конструктора сайтів Nethouse ви зможете швидко і зручно створити інтернет-магазин, «візитку», сайт спеціаліста або корпоративний сайт. Просто і зручно. Це дасть поштовх для вашого бізнесу і збільшить продажі. Зареєструйтесь прямо зараз і отримаєте 100 рублів на баланс сайту.

Отже, почавши з нуля, ви можете незабаром досягти непоганих результатів у вигляді трьох-чотирьох тисяч в день.

Ви проживаєте в районі, де триває заготівля деревини? Тоді вам і карти в руки. Налагоджуйте виготовлення зрубів з некондиційної деревини. З бруса найкраще робити лазні. Завдяки дешевизні матеріалу коштувати вони будуть недорого. Це виробництво не потребує фінансових вкладень, адже за транспортування лісу на проммайданчик платити вам не доведеться.

Продавати зруби найкраще в сусідні регіони. Ідеальний варіант — знаходити покупців, які б сплачували транспортні витрати. Такий варіант оптимальніше, ніж включення ціни за перевезення у вартість готового товару. Дороге виріб навряд чи комусь сподобається.

Здешевити зруб дозволяє і якість матеріалу. Для побудови найбільш вигідно користуватися відходами виробництва. Адже у некондиційних колод (вигнутих, коротких) або вершин дерев ціна нижче.

Що потрібно для виробництва зрубів? Всього лише мати уявлення про технології. Як тільки це справа розкрутиться, займіться будівництвом дитячих будиночків для ігор, майстерень, сараїв. Над готовим об’єктом можна пофантазувати. Для поліпшення його зовнішнього вигляду змініть колір, прикріпіть віконниці, коник на даху. Ці маніпуляції розширять асортимент та забезпечать вам додатковий дохід. За один місяць такої діяльності у вас з’являться кошти, яких вистачить для відкриття ІП та створення інтернет-ресурсу з пасажирських перевезень.

Крім цього, за місяць можна обзавестися мало-мальської базою клієнтів. За другий місяць ви заробите гроші для вирішення оргпитань. Вони підуть на просування сайту, придбання безлімітного тарифу на мобільник і інші витрати.

Наступний крок — пошук співробітників. Щоб у вас з’явився хороший водій, буває досить одного оголошення. Проінформуйте найнятого працівника про умови оренди авто: півтисячі карбованців за кожний день плюс всі ПММ-витрати — на ньому. Ви повинні стежити тільки за техобслуговуванням автомашини. Водій працює 24 дні на місяць. За цей термін він зобов’язаний здавати вам 12 тисяч рублів. Ці умови для нього дуже навіть непогані, оскільки за 30 днів він може мати до 30 тисяч рублів.

Через півроку завдяки рекламі в інтернеті замовлень у вас з’явиться набагато більше. А такий маркетинговий метод, як поширення візиток в громадських місцях, принесе значне збільшення числа викликів. Їх можна пропонувати іншим приватним візникам за певну плату.

Можливість відкрити домашній бізнес з нуля є завжди. Не бійтеся починати! Для власного заспокоєння перші етапи можна суміщати з іншою роботою. Удачі!

до Речі, для тих, хто не лише читає теорію, але і хоче вже зробити свої перші практичні кроки в бізнесі, ми створили спецпроект База Знань. У нас вже більше 200 Гігабайт аудіо, відео та текстових матеріалів з покроковими інструкціями з відкриття свого бізнесу. Справжній ексклюзив. Дізнатися детальніше можна тут .

Короткий зміст статті: Хочете організувати свою справу, але не знаєте, яке саме? У вас для цього не вистачає грошей? Не наважуєтеся почати, тому що нічого не тямите в бізнесі? Про бізнес з нуля

Джерело: Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Також ви можете прочитати