Реальні історії, як почати свій бізнес з нуля, від ідеї до її реалізації

02.12.2014

Реальні історії, як почати свій бізнес з нуля — від ідеї до її реалізації

Мріючи про фінансове благополуччя, багато хто замислюється про те, чи можна створити сімейний бізнес з нуля — без грошових вкладень і попередньої спеціальної підготовки.

Всупереч поширеній думці, прибутковий бізнес з нуля створити цілком можливо. Звичайно, для цього доведеться докласти чимало зусиль. Історії бізнесу з нуля сповнені позитивних прикладів.

Як перетворити сімейні захоплення в успішне справа
Основні пропозиції

Ідеї можуть бути різними. Наприклад, найпопулярнішим є транспортний бізнес з нуля, який створюється силами сім’ї. Або, наприклад, сміттєвий бізнес з нуля можна почати в будь-якому місті. Спеціалізуватися, наприклад, на вивезення великогабаритного сміття або переробці певного виду відходів (скла, поліетилену і так далі).

Найбільш зручним є відкриття своєї справи в інтернеті. Це дозволяє прийняти участь у спільній справі навіть тим, хто не виходить з дому або не може влаштуватися на роботу з інших причин. Наприклад, мамам з маленькими дітьми, бабусям і навіть школярам.

Звичайно, для цього необхідно закінчити курси інтернет-бізнесу. Але такі витрати сил і часу багаторазово окупляться в майбутньому.

Можливі проблеми з персоналом та з фінансуванням

Однак, організовуючи бізнес всередині сім’ї, потрібно бути готовим до неприємних несподіванок. Навіть безпрограшний бізнес з нуля можна провалити, якщо не враховувати фактор «родинності». Адже працювати з родичами не так просто, як здається. Особливо, якщо комусь здається, що він працює більше всіх, а отримує менше.

Так що ще до початку роботи необхідно чітко обговорити, за що саме відповідає кожен і як розраховується частка в прибутку. Якщо частина членів сім’ї вкладає в бізнес власні кошти або інші активи, потрібно також домовитися відразу, що саме вони повинні за це отримати.

Щоб правильно організувати свій бізнес, а потім розвивати його, найкраще комусь із членів сім’ї закінчити курси «Бізнес з нуля», на яких можна отримати основні знання з планування, організації та розвитку власної справи.

Саме такі знання надає тренінговий курс Бізнес Молодість. Тут можна не тільки дізнатися, як оцінити майбутній бізнес, скласти бізнес-план підприємства, але і навчитися втілювати свої плани в реальність.

Короткий зміст статті: бізнес з нуля

Джерело: Реальні історії, як почати свій бізнес з нуля — від ідеї до її реалізації

Також ви можете прочитати