Вивчаємо піцерія бізнес з нуля

26.11.2014

Ідеї Малого Бізнесу

Скористайся пошуком по сайту >>>

Бізнес ідеї
Вивчаємо піцерія бізнес з нуля

Піца — різновид популярного сучасного фаст-фуду. Вона проста у виготовленні і має малу собівартість. На сьогоднішній день багато закладу виготовляють їжу. При правильному підході відкриття піцерії може стати дуже прибутковим бізнесом, адже подібні заклади користуються великою популярністю серед населення. Піцерія бізнес — нова ідея для відкриття своєї справи.

Організація даного бізнесу вимагає чималих витрат. Наприклад, для відкриття звичайної стаціонарної піцерії знадобиться вкласти від $200 тисяч до $1 мільйона з урахуванням того, що вкладені гроші окупляться протягом двох років. Відкриття ж невеликої фірми з доставки піци зажадає $60-150 тисяч.

відкривати Свою справу краще ближче до центру міста — непоганим і прибутковим містечком може виявитися спальний район. Люди люблять затишні і недорогі місця, в яких можна смачно поїсти, особливо поруч з будинком.

Піцерія бізнес потребує приміщення площею від 120 квадратних метрів. При цьому повинно бути як мінімум два зали: кухня з обладнанням і зал з посадочними місцями. Для початку вистачить два-три десятки посадочних місць. Приміщення повинно повністю відповідати всім санітарним нормам. Кухня повинна бути обладнана припливно-витяжною вентиляцією, облицюванням стін та підлоги, а також повинні бути присутніми системи водопостачання. Зал повинен бути затишним і привабливим, щоб відвідувачі почували себе комфортно. Не менш важливо створити яскравий, помітний і характерну бренд. Це дозволить залучити постійних клієнтів.

Набір устаткування для початку піцерія бізнесу повинен складаються з тістомісильної машини, тестоотделителя, тестоформовщика, мукопросеивателя, стіл для оброблення, плити для приготування соусів, печі для випічки піц, холодильних установок, а також набору потрібної посуду. Для відвідувачів підійде посуд з харчового пластику, але при можливості можна використовувати нержавіючу сталь. Вона набагато дорожче, але зате престижніше. Зал також варто обладнати холодильником для напоїв та торгівельним обладнанням.

Випускати піцу потрібно з не менш як десятьма різновидом начинок. І чим більше буде вибір, тим більше відвідувачів прийдуть в піцерію. Звичайно, це потребує більше витрат, але ризик виправданий. Створивши свій власний унікальний соус, піцерія може залучити додаткових клієнтів. Якість продуктів має бути на вищому рівні, інакше репутація закладу не підніметься вище плінтуса.

Якщо в бізнес-план також вставити графу розвезення піци додому, то ви отримаєте непогану додатковий прибуток і зайвий раз прорекламируете свій бізнес піцерія. Головне, щоб піца доставлялася як можна швидше. Пам’ятайте про те, що свій малий бізнес з часом може розростися до мережі великих фаст-фудів.

Короткий зміст статті: Організація піцерія бізнесу в центрі міста. Обладнання і бізнес план піцерії. бізнес ідея, ідея малого бізнесу, піцерія бізнес з нуля

Джерело: Вивчаємо піцерія бізнес з нуля

Також ви можете прочитати