Як відкрити Аптечний бізнес з нуля? Бізнес-ідеї 2017

12.10.2014

Як відкрити Аптечний бізнес з нуля? 

Бізнес-ідеї в Україні 2017!!! 

Аптечний бізнес — один з найбільш вигідних після бізнесу, пов’язаного з продуктами харчування, алкоголем і тютюном. Попит на медичні препарати та супутні товари неухильно зростає. Аптечний бізнес вважається одним з найбільш вигідних напрямків, так як попит на ліки з часом тільки збільшується. Відкрити аптеку може кожен, для того, щоб надовго закріпитися в цій ніші потрібні значні фінансові вливання.

Крім цього, необхідно знати особливості організації аптечного бізнесу, який в основному представлений мережами.

Одна аптека приречена на програш у конкуренції з мережами, тому краще відразу орієнтуватися на членство в мережі. Великі компанії часто відчувають труднощі з підбором приміщень, багато їх них раді новим інвесторам з грошима і відповідним приміщенням. Деякі мережі відразу пропонують співпрацю на основі франчайзингу.

 

Зміст статті: Вартість 

Скільки коштує відкрити аптеку? Для входу на ринок необхідно розташовувати сумою 40-85 тис. доларів. У суму входять витрати на тримісячну оренду, ремонт, придбання обладнання та меблів, отримання всіх необхідних довідок та ліцензій.Можна почати торгувати рідкісними або дорогими лікарськими препаратами, гомеопатичними засобами, товарами для онкологічних хворих, діабетиків і т. д. Ця стратегія дозволять досягти прибутковості за рахунок продажу дорогих медикаментів.

Реєстрація

Для початку необхідно визначитися з організаційно-правовою формою, для аптек це ТОВ, для реєстрації юридичної особи необхідно створити статут і внести на рахунок 100000 грн. Для отримання ліцензії необхідно знайти відповідне приміщення, провести ремонт або реконструкцію.

Такі характеристики, як висота стель, площа, оздоблювальні матеріали, кількість приміщень згідно з нормативними документами визначаються видами медикаментів, якими планується торгувати.

Велику увагу слід приділити також обладнання для зберігання препаратів. А аптеці повинні бути встановлені кондиціонери, а також інверторні холодильні камери, грамотна підготовка приміщення необхідна для отримання ліцензій на продаж деяких медикаментів.

Як відкрити Аптечний бізнес з нуля?Персонал, прибуток

Після отримання всіх ліцензій необхідно підібрати персонал. Всі співробітники повинні мати медичну освіту, за винятком технічних службовців і охоронців (при їх наявності). Основний склад персоналу повинен включати одного провізора і двох фармацевтів, в іншому випадку діяльність аптеки буде суперечити законодавству.

Як відкрити Аптечний бізнес з нуля?

На наступному етапі необхідно визначитися з формуванням стратегії для досягнення максимально можливого прибутку. Як показує практика, стратегія розвитку формується виходячи з конкретної ситуації.

Де можна дізнатися реквізити державного мита за реєстрацію ТОВ?

Інформація тут.

Як відкрити агентство нерухомості з нуля?знаходяться тут. Практичні поради наводяться тут.

Підвищити прибутковість допоможуть наступні методи:

  • знижки для всіх видів пільговиків;
  • формування єдиної бази аптек за що не належать до категорії наркотичних;
  • організація пункту прийому громадян, охочих виміряти температуру, тиск або рівень цукру в крові;
  • організація рекламних компаній, спрямованих на певний тип населення;
  • створення накопичувальної системи.

Як відкрити Аптечний бізнес з нуля?Асортимент:

Деякі вийшли з обігу на світовому ринку медикаменти досі користуються попитом на вітчизняному ринку. Необхідно відповідати запитам клієнтів, для підвищення прибутку в асортимент можна включити парафармацевтические продукти, такі як мінеральна вода, засоби по догляду за шкірою,соки, дитяче харчування, трав’яні чаї. мінеральна вода і багато іншого.

Що потрібно, щоб відкрити аптеку?

У відео наводиться короткий підсумок статті. Пропонуємо подивитися.

Короткий зміст статті: Аптечний бізнес сьогодні розвинений, як ніколи. Як знайти свою нішу в цій області? Яка вартість відкриття власної аптеки? як відкрити аптеку, відкрити аптеку з нуля, скільки коштує відкрити аптеку, як відкрити аптеку з чого почати, потрібно щоб відкрити аптеку, як відкрити свій бізнес з нуля аптеку бізнес з нуля

Джерело: Як відкрити аптеку з нуля: вартість і бізнес-план

Також ви можете прочитати