Як відкрити бізнес з нуля, маючи мінімальний капітал.

28.11.2014

Гроші!

Краще плакати в власному Bentley, ніж у холодному тролейбусі.

Сучасна народна мудрість

Гроші роблять наше життя якісніше. У багатого людини мрії стають реальністю і до питання про те, як більше заробляти, додається питання — де зберігати і на що витратити. Безсумнівно, Забезпеченим бути добре і навіть модно, але як.

    Якщо ви маєте стаж роботи за наймом більше п’яти років, а зарплати вистачає на дуже скромне проживання Якщо в пошуках кращого життя вас затягнуло кредитне болото Якщо купуючи одяг і меблі, ви дивитесь спочатку на цінник і тільки потім на дизайн, а більша частина покупок була зроблена в сезон розпродажів Якщо бюджетна поїздка в Таїланд, сильно похитнула ваше фінансове становище

То пора вже зрозуміти, що навіть середній мінімум вам скоро буде не по кишені.

І так, є два варіанти виходу з ситуації:

  • або йти і купувати лотерейні квитки, і чекати виграшу
  • або бути реалістом і відкрити власний бізнес з нуля

іншого не дано!

Як створити власний бізнес.

Це один з найбільш поширених в інтернеті запитів і це не дивно. Але лише одиниці просуваються від надрукованих слів до реальної справи. Саме такі люди служать прикладом для більшості.

Як відкрити свій бізнес з нуля, маючи обмежені фінансові можливості в кращому випадку, а часто — «зводячи кінці з кінцями» — питання не просте. Багато хто так і залишаються на етапі обмірковування ідеї бізнесу, так і не спробувавши. Але тільки уявіть яких перспектив він себе позбавляють?!

Повірте, більшість бізнес гігантів починали свій шлях

з божевільною ідеєю за пазухою і тільки!

Якщо трохи відволіктися і уявити собі, яким чином взагалі можна почати власний бізнес, ідеї не змусять себе довго чекати. Нехай вони будуть навіжені і мало реалістичні, наївні або занадто передбачувані, але вони є, тобто ви вже на вірному шляху! Нові ідеї для малого бізнесу, не можна відкидати ні в якому разі. Їх потрібно накопичувати, компілювати, модифікувати для створення чогось нового. Але відразу відкидати не можна!

Якщо у мене є тисяча ідей, і лише одна з них виявляється плідною, я задоволений.

Альфред Нобель

Ви можете заперечити, що ми можемо мріяти про те, куди витратити свій перший мільйон, але де ж реальні гроші? Однак не забувайте, якщо всі свої думки направити на пошук хорошої ідеї, для того щоб зрозуміти, якою відкрити бізнес і як відкрити бізнес з нуля, то незабаром у вас з’явиться завдання куди витрать не один, а два або три мільйони. Погодьтеся, дуже приємні клопоти.

Одна справа уявити, інша справа реально почати бізнес з нуля. Безсумнівно, кожному хочеться, щоб вже з перших днів його справа почала приносити прибуток, успіх не покидав його, а зростання був стрімкий і постійний. На жаль, одразу такого дива не станеться, щоб вам не обіцяли. Відкрити бізнес з нуля можливо і це цілком реально, але потрібно набратися терпіння, підійти до власної справи з душею. Спочатку відпрацювати перспективні і цікаві ідеї бізнесу, постійно повертаючись до питання «Який я хочу відкрити бізнес?», «Які нові ідеї для малого бізнесу будуть мені цікаві «, а вже після, братися за його реалізацію. Вже дуже скоро ви почнете збирати плоди.

Якщо питання про те, як створити власний бізнес — вганяє в ступор, а ви людина не звик ризикувати, і можете довіряти тільки справі, що вже показало себе на практиці не перший рік, то для вас — проект по франшизі — це саме те, що треба!

Якщо хочете придумати чудові ідеї, знайте: кращі з них ви можете запозичити.

Томас Едісон

Для новачка, який бажає звести ризики до мінімуму — це величезний шанс найближчим часом стати успішним підприємцем. Зараз немає проблем почати бізнес з нуля, ідеї якого можуть бути не зовсім оригінально, але вони перевірені і працюють на всі сто!

    Велика популярність бренду. Вам не потрібно тестувати ідеї бізнесу. Популярність торгової марки може бути обмежена регіоном, а так само є компанії пропонують франшизу, впізнавані і користуються чималим успіхом не тільки в нашій країні, але і за її межами. Величезний темп розвитку свого бізнесу. На те щоб розвинути бізнес самостійно може піти не один рік, а також ще важливо довіру споживачів. А якщо ви придбали вже готове за всіма стандартами справу, то проблеми як зробити бізнес успішним, у вас немає. Підтримка та консультації. Нормальний, зацікавлений у розвитку свого, а значить і вашого бізнесу, франчайзер, як правило, надає весь спектр підтримки своїм підопічним. З-за цього вони мають всі шанси уникнути тих дурних помилок, які часто допускають новачки. Формально, ваше просте бажання «хочу відкрити бізнес», може вилитися в серйозний бізнес, якщо прислухатися до того, що говорить власник торгової марки.srosta.biz/encyclopedia/43-Bentley» title=»Джерело»>Як відкрити бізнес з нуля, маючи мінімальний капітал.

Також ви можете прочитати