Як відкрити свій бізнес з нуля, з чого почати?

04.12.2014

Успішний старт свого бізнесу

На думку аналітиків, традиційні види бізнесу надмірно наситили ринок і почали створювати один одному непереборну конкуренцію. Зараз всі поголовно задаються питанням не як, а який бізнес відкрити, щоб не постраждати від надмірності ринку Нижче ми даємо розгорнуту відповідь на питання, як відкрити свій бізнес з перспективою зростання.

Все важче стає вибрати сферу діяльності, де ви зможете відкрити свій бізнес з нуля і під найменшим впливом конкуренції. Багато хто розуміють це і намагаються розробляти нові ідеї, виходити на ще неосвоєні ринки. Яскравим прикладом такого ринку є автоломбарди. Що потрібно для відкриття такої справи, чому даний напрямок на сьогодні є вкрай перспективним і з чого краще почати?

Автоломбард як свій бізнес

Якщо звертатися до статистики, то в Москві на сьогодні функціонує понад 500 аналогічних ломбардів, створених з нуля. Тим не менше, тільки половина з них реально працює. Переважна більшість таких фірм належать приватникам, які потіснили колись процвітаючий державний «Мосгорломбард». Таким чином, вони знайшли відповідь на питання, якою відкрити бізнес в Москві.

Тим не менше, кожен рік кількість таких фірм збільшується приблизно на 20%. З них у справі залишається не так вже багато, хоча на місці банкрутів утворюються нові ломбарди.

Інтерес з точки зору інвестування

Кажучи словами статистики, автоломбарди щомісяця залучають до 10 інвесторів в свій бізнес-план, частина з яких готові купити справу під ключ. Такий інтерес до автоломбардам обумовлений їх перспективністю, адже кількість людей, які потребують аналогічних послугах, зростає.

Як правило, в позичці потребують, як не дивно, не малозабезпечені люди, а представники середнього класу, яким терміново потрібні гроші, що називається, на руки. Вони користуються аналогічними послугами, коли, наприклад, потрібно сплатити частину кредиту або купити квартиру, коли немає готівки.

Закладають автомобілі і підприємці, які відкривають бізнес з нуля, яким потрібно закупити товар або виплатити заробітну плату працівникам.

Найбільш активно відвідуються дані організації в період міжсезоння. Кількість позичальників зростає на рекордні десять відсотків. Як правило, люди закладають автомобілі перед сезоном відпусток або під час свята, а потім отримують свій автомобіль назад.

Таким чином, цей ринок можна спокійно освоювати. Він залишається привабливим капіталовкладенням. Зважаючи на зростання попиту, автоломбарди — це перспективний бізнес. якщо ви думаєте, з чого почати свою справу.

Статистика даного бізнесу

На сьогодні в столиці аналогічні організації видають до 100 кредитів кожен місяць. Якщо ви хочете відкрити свою справу з нуля. то повинні розуміти, що воно потребує великого обсягу оборотних коштів. Крім того, потрібні кошти і для старту бізнесу і на випадок, якщо на перший час йому знадобиться розкрутка.

Що автоломбарди приймають в заставу?

 • Вантажні та легкові автомобілі;
 • Автобуси;
 • Спеціальну техніку;
 • Мотоцикли.

Оцінка транспорту здійснюється за ступенем ліквідності, тому фірми віддають перевагу легковим автомобілям іноземного виробництва.

Якщо бізнес з нуля буде працювати стабільно, то у вас з’являться такі постійні клієнти, як дрібні підприємці. Саме вони найчастіше використовують послуги автоломбардів для закупівлі товару. Деякі з них навіть стають регулярними клієнтами. Все ще думаєте, який бізнес відкрити і з чого почати? Тоді дізнайтеся про плюси свого ломбардної справи!

Переваги ломбардів для людей

Якщо ви хочете почати свій прибутковий бізнес, то повинні розуміти, у чому його переваги для конкретно взятого клієнта. Люди звертаються в ломбарди частіше, ніж будь-які інші фінансові установи, адже є можливість відразу ж отримати потрібну суму.

Банки висувають надто високі вимоги, зволікають з видачею кредиту, перевіряють кредитну історію. Автоломбарди в цьому випадку практичний варіант, тому і вигідний. Так що питання, якою відкрити бізнес для успішної діяльності в Москві має конкретну відповідь.

На чому ви будете заробляти?

За свої послуги ломбард, звичайно ж, відлічує комісійні. Їх розмір залежить від строку і суми, виданої позичальнику. Безумовно, чим більше сума і термін, тим і більше відсотків потрібно буде виплатити фірмі. Є установи, які такі комісійні не стягують, однак вони в меншості.

Наприклад, якщо сума кредиту становить 250 тисяч рублів, то за 10 днів користування засобами позичальникові потрібно заплатити до 3% комісії. Якщо збільшується термін кредиту, то збільшуються і відрахування.

Крім відсотків, клієнтові потрібно буде сплатити довіреність і послуги автостоянки. Таким чином, автомобільний ломбард забезпечує себе виключно комфортними умовами для отримання чистого прибутку.

Як організувати діяльність фірми?

Свій офіс можна розташувати безпосередньо на території самої стоянки для автомобілів. Якщо немає коштів, щоб придбати її, завжди є можливість орендувати з договором на тривалий термін.

Договір про надання споживчого кредиту укладається на один місяць, не більше. Якщо термін закінчується, а клієнт не виплатив суму, то він починає платити відсотки від неї.

Скільки потрібно грошей для відкриття з нуля і з чого почати?

 • Потрібно зареєструватися як юридична особа (в загальній складності 20 000 рублів);
 • Забезпечити бізнесу рекламу та розкрутку (50 000);
 • Офісне обладнання (40 000.);
 • Оренда приміщення на півроку (30 000);
 • Заробітна плата (120 000);
 • Оплата телефонних дзвінків (10 000);
 • Реклама в інтернеті та ЗМІ (10 000).

Виходить, що перед тим як відкрити свій ломбард, вам буде потрібно не менше 170 тис. рублів. Цих грошей буде достатньо для вирішення організаційних моментів, однак потрібен ще й солідний капітал для видачі кредиту клієнтам. Для конкретно взятого випадку передбачено вкладення 9 млн. доларів.

Умови роботи

Клієнт отримує лише 70% від вартості автомобіля. Таким чином, в місяць йому потрібно буде виплатити 7% позички, поки він не може повернути кредит у повному обсязі.

Якщо оборот організації становить 9 млн. рублів, то за перші чотири місяці при стабільній роботі можна заробити пристойні гроші — 865 тис. рублів. Рентабельність даного роду діяльності можна оцінити в 10%. Окупається він зазвичай через півроку.

Звичайно, новому автоломбард почати завоювати ринок буде непросто, зважаючи існуючої конкуренції, тому на перших порах потрібно йти на не дуже вигідні умови — прийнятні для клієнтів

Також ви можете прочитати