Свіжі бізнес ідеї для малого бізнесу. Історії успіху, кейси та інтервю з бізнесменами.

22.10.2014

Свіжі бізнес ідеї для малого бізнесу. Історії успіху, кейси та інтерв’ю з бізнесменами.

Скільки людей, стільки способів і навичок контролю ваги. Одна з найпопулярніших дієт заснована на обмеженні споживання калорій. Але вести підрахунок може бути цікаво перші пару днів. Щоб не зійти з обраного шляху складання збалансованого раціону можна віддати на аутсорсинг.

Про проект?

BIZ oomie.com — це каталог актуальних і перевірених ідей малого бізнесу з усього світу. Бізнес ідеї розташовані за різними категоріями, що дозволяє зручно знаходити зацікавив вас матеріал. Нові ідеї з’являються щодня і на них можна підписатися.

Це проект про те, що жити можна і без роботи в офісі, про те, що крута ідея може прийти поки ви п’єте ранкову каву або чистите банан. Про те, що фінансовий успіх і фінансова незалежність можуть чекати вас в будь-якому віці. Від 15 і до нескінченності.

Проект про те, як ідея може зрости у найбільший міжнародний проект. І про те, як величезні амбіції і плани по завоюванню всесвіту можуть втопити вас ще в самому зародку.

Ми мотивуємо. Ми вчимо. Ми окрываем людям очі на світ, де можливо займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші.

Який би ні був на дворі рік, 2014 або 2033. Взимку, влітку, восени і в часи кризи — ми завжди онлайн і готові дати вам заряд і «стусан», щоб ви нарешті підняли свою п’яту точку з насидженого місця і почали діяти.

Короткий зміст статті: Каталог актуальних і нових ідей малого бізнесу за 2014 рік. Тільки перевірені і працюють приклади. бізнес ідеї, ідеї бізнесу, бізнес ідеї 2014, нові бізнес ідеї, ідеї малого бізнесу, ідеї домашнього бізнесу, бізнес ідеї 2014, свіжі бізнес ідеї для бізнесу ідеї малого бізнесу

Джерело: Свіжі бізнес ідеї для малого бізнесу. Історії успіху, кейси та інтерв’ю з бізнесменами.

Також ви можете прочитати