5 успішних бізнес ідеї з Європи. Ідеї для бізнесу

06.12.2014

Нові бізнес ідеї з Європи

Як би нам не хотілося, сьогодні ми прямуємо в форваторе західного світу, як наслідок все, що має успіх у США або Європі рано чи пізно починає працювати у нас. Можна довго розмірковувати, добре це чи погано, але ми як люди, що бажають обзавестися власним бізнесом повинні враховувати цей фактор і навіть використовувати для створення своєї справи.

Визначившись, що всі успішні європейські бізнес ідеї мають дуже не погані шанси стати вигідним бізнесом у нас, давайте просто подумаємо, як їх розвинути успіх у нас.

Цікаві бізнес ідеї з Європи

першому місці розмістилася бізнес ідея з Європи. яка може бути реалізована як у повноцінному бізнесі, так і цілком підходить для бізнесу на дому, мова йде про виробництво марципана і фігурок з нього. Взагалі у виробництво фігурок з марципану в ЄС-це не просто бізнес, це ціле мистецтво. Близько 60% всього марципана виробляє саме малий бізнес в Європі, причому у них там такі магазинчики майстерні являють собою сімейний бізнес, що передається з покоління в покоління. Технологія виробництва як самого марципану та і фігурок дуже проста, плюс сам продукт не швидко псується і може дуже тривалий час зберігатися.

Другий ідеєю бізнесу з Європи буде, як не дивно, кардинально протилежна напрямок, що відносяться до повноцінного виробництва. Мова йде виробництві клеєного бруса (так званий євробрус), варто відзначити, що даний напрям хоч і ставитися до малого бізнесу в Європі, у нас знаходиться на межі середнього через величини початкових вкладень. Разом з тим вже сьогодні споживання клеєного бруса в ЄС зростає на 20-30 % на рік, при цьому основна частка такого дерева йде на заміну металопластикових вікон новими з клеєного дерева. У Росії такі тенденції лише набирають обертів але можна сказати, що вже через 5-6 років у нас ситуація повторитися так що цілком можна спрацювати на випередження.

Третин цікавої і нової бізнес ідеєю з Європи, буде, звичайно ж «зелений» туризм, хоча це дещо вузьке визначення, насправді мова йде і про сільський туризм, і про природному туризмі і так далі. В даній ніші можна і не вигадувати «власний велосипед», а просто «скачати» ідею реалізовану малим бізнесом в Європі. Як приклад, ферми виноградних равликів в Болгарії чи греція, або сільські садиби в Німеччині ну або оригінальні винні тури по Франції (у нас теж роблять вино і навіть дуже не поганий). Даний бізнес вимагає в першу чергу бажання бізнесмена, так що цілком може бути реалізований з нуля.

Четвертим суто європейським малим бізнесом є вирощування жаб. Звичайно, справжньому слов’янину чужо вживання в їжу жаб, але реалії показують інше, темпи споживання жаб’ячих лапок ресторанним бізнесом ростуть як на дріжджах. Ну, власне, чому б і ні, ще 20 років тому сиру рибу в Росії теж не особливо їли, а вже сьогодні на кожному куті можна побачити суші бар. Якщо говорити чесно, то бізнес досить не вибагливий і не вимагає великих вкладень, правда одне велике але все ж є, Вам необхідно мати власний ставок або озерце. Якщо ж маючи водне дзеркало поєднати вирощування жаб з вирощуванням раків і риби, то рентабельність буде надто великий.

П’ятим напрямком, яке стало вигідним напрямком власної справи в Європі, буде теж вирощування, правда вже не жаб, а равликів.

Введіть свій email і підпишись на RSS

Короткий зміст статті: Успішні бізнес ідеї з Європи мають дуже не погані шанси знайти застосування і в нас і так поговрим про малому бізнесі в ЄС ідеї бізнесу

Джерело: 5 успішних бізнес ідеї з Європи | Ідеї для бізнесу

Також ви можете прочитати