БАНК ІДЕЙ, Ідеї для Вашого бізнесу

25.10.2014

четвер, 12 квітня 2012 р.
Які креативні ідеї принесли успіх підприємцям?

Креативний і правильний підхід до власного бізнесу абсолютно завжди гарний тільки з двох причин: можна інвестора набагато швидше залучити, а також товар потенційному покупцеві, практично у всіх випадках, сподобається. Фахівці наполягають розглянути кілька ідей…

Зовсім необов’язково створювати якийсь унікальний продукт або товар. Іноді досить оригінально і цікаво показати одну з існуючих граней.

1. Чай привертає увагу, правда ще поки залишається невідомим втілив чи новатор власну ідею в реальність. Чого зовсім не скажеш про Ліндсі Філіпс. Ця жінка навчаючись у школі, придумала сланці SwitchFlops, на сьогоднішній день продаються приблизно 4 тисяч магазинах абсолютно по всьому світу.

Сенс її винаходу полягає в тому, що у сланців часто змінюються бретельки, в результаті взуття кожен день виглядає незвично і цікаво. Ліндсі Філіпс потрапила в точку і вгадала бажання людей якимось чином виділятися з натовпу, хоча б і зміною бретелей на своїх сандалях.

Абсолютно кожен покупець може придбати собі такі унікальні бретельки всього за 12 доларів. Всього підприємство, засноване Ліндсі, заробляє в рік приблизно 30 мільйонів доларів.

2. Завдяки тільки одній оригінальної ідеї проста домогосподарка Дебі Баркер досить швидко перетворилася в рідкісного мільйонера. Жінка зовсім ніяк не могла привчити власних дочок акуратно складати свій одяг, і тоді вирішила, що простіше буде винайти для такого випадку спеціальне пристосування.

3. А ось в Австралії підприємство Smart Lid Systems, врахувала велику кількість позовів клієнтів до всіляких кафе за надмірно гарячі і холодні напої, і вирішила створити спеціальну кришечку для склянки з кави або чаю. Особливість кришки полягає в тому, що вона в змозі міняти колір і бути коричневою для теплого напою, а червоною для досить гарячого…

Короткий зміст статті: ідеї бізнесу

Джерело: БАНК ІДЕЙ — Ідеї для Вашого бізнесу

Також ви можете прочитати