Бізнес ідеї в майбутньому 2015 році. Інформаційні послуги

20.10.2014

Бізнес в майбутньому
1. Як правильно придумувати свої ідеї для бізнесу

Без чіткого розуміння того, як генеруються ідеї для малого бізнесу неможливо зробити наступний крок. А саме, «народити» в голові щось, що допоможе вам заробити на безбідну старість.

Багато хто вважає, що обов’язково потрібно роздобути якусь геніальну або унікальну ідею, яку взагалі ніхто і ніколи не озвучував. Саме так і заробити свій перший мільйон. Можемо вас засмутити. Швидше за все, ви ніколи цього не зробите. А, якщо бути більш точним, то 99,9% населення країни не зможуть вписати своє ім’я в аннали історії.

Але нам і не потрібна слава. Нам потрібні гроші і ми підемо іншим шляхом.

Набросаєм вам приблизний план того, як потрібно діяти (це лише один з робочих варіантів, випробуваних на практиці) щоб створити свою справу, яка не помре через пару місяців.

По пунктах:

а) визначаємо свою цільову аудиторію (ЦА);

б) висуваємо робочу гіпотезу про те, як поліпшити те,чим займається ЦА;

в) аналізуємо і шукаємо на ринку вже готові рішення;

г) намагаємося продати знайдене рішення своєї ЦА;

д) масштабується до робочого бізнесу. Взяти свій зразок рішення і піти його продати або впровадити, щоб зрозуміти, що ваша робоча гіпотеза життєздатна і вдається її продати.

Якщо ви продаєте якийсь товар, то спробуйте продати приблизно 100 зразків (якщо, звичайно, це не сірники), якщо ви намагаєтеся поліпшити якусь робочу систему, то додайте її кудись, щоб отримати РЕАЛЬНІ поліпшення, про які йшлося в пункті (б).

На цьому етапі у вас не бізнес, а бізнес-проект. Бізнес на стадії тестування. Своєрідний тест-драйв, який покаже, чи витримає ваша ідея для бізнесу тиск або виявиться пшиком.

На семінарах Бізнес Молодості рекомендують брати мінімум 5 ідей, щоб провести тести. І далі вже працювати з тим продуктом, який показав хорошу конверсію.

д) В останньому пункті починаємо масштабувати і вже будувати свій бізнес.

Можна підключати бюджетів та витрачати їх на закупівлю обладнання, на рекламу, на виробництво та на інші заходи, без яких не мислимо класичний бізнес.

Вже на цьому етапі можна почати роботи по удосконаленню вашого продукту. Саме на цьому етапі, а не на тому, де ви пробуєте продавати вже працює на ринку аналог (це було в пункті(р ). Багато людей роблять помилку і починають ліпити свій ІДЕАЛЬНИЙ продукт в самому початку шляху. А потім його чомусь ніхто не купує, хоча на його розробку пішло час і гроші.

І ще один момент. Ідея для бізнесу повинна характеризуватися двома найважливішими критеріями:

2. Доступність.

Ваш продукт (тут мається на увазі товар або послуга, сподіваємося це зрозуміло) не повинен цікавити тільки двох-трьох ваших друзів. На нього повинен бути хороший масовий попит. Інакше немає ніякого сенсу цим займатися.

Ну і доступність. Наприклад, ви хочете продавати свій товар директорам заводів з переробки сміття і робити на цьому бізнес. Але у вас в знайомих є хоча б 10-20 директорів, з якими можна обговорити це питання? Якщо ні — то і не варто цим займатися. Це все ефемерно.

При тестуванні бізнес ідеї ви повинні спиратися на тих людей і компанії, до яких можете дотягнутися рукою, не проявивши якихось надприродних зусиль.

Ось тоді це буде хоч якийсь сенс.

2. Бізнес ідеї в торгівлі

Короткий зміст статті: Борознячи простори мережі натрапив на цікаву статтю, раджу тим хто відкриває завісу майбутнього поглянути на можливо цікаві бізнес ідеї… бізнес,бробюро,новини ідеї бізнесу

Джерело: Бізнес ідеї в майбутньому 2015 році | / Інформаційні послуги

Також ви можете прочитати