Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями.

10.10.2014

Ідеї свого бізнесу з мінімальними вкладеннями.

Loading.

Бажання новачків побудувати бізнес «з нічого» мені цілком зрозуміло. Я і сам колись, на зорі свого підприємництва (більше 20 років тому), шукав малобюджетні бізнес ідеї. Вони буквально «літали в повітрі» на дикому і голодному ринку.

Сьогодні світ змінився. Немає такого споживчого ажіотажу. Натомість з’явилася якась «субкультура споживання». Будь-хто може з задоволенням витратити свої гроші в будь-який момент. Пропозицій на будь-який смак і гаманець достатньо. Але це не означає, що придумати щось нове вже не можна. Бізнес ідеї, як з мінімальними вкладеннями, так і зовсім без вкладень, на наше щастя, будуть завжди.

У цій статті я запропоную деякі такі ідеї. Кому-то вони обов’язково підійдуть. А також розповім, як шукати для себе варіанти заробітків самостійно.

Часто зустрічаю громадян, які висловлюють бажання зайнятися бізнесом, але на питання, чому ж досі не почали, вони відповідають, що у них немає стартового капіталу. Більшості обивателів цей відповідь зрозумілий і логічний.

Але ми всі різні, і у всіх різне матеріальне становище, тому я запропоную не тільки бізнес ідеї з малими вкладеннями, але ще й варіанти ідей для бізнесу без вкладень зовсім.

Всі перспективні ідеї у розвитку, перевірені, випробувані на практиці, і всі однозначно робітники. Тут я викладаю лише саму суть кожної ідеї. Додумувати і оформляти її в реальні рамки будете самі. Ну або приходьте до мене на консультацію, я обов’язково допоможу у всьому.

П одробнее про моїх консультаціях можна дізнатися тут

Трохи про тзывов про консультаціях < !

Поїхали!

Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями:
1). Бізнес в індустрії свят і незвичайних подарунків.

Цільова аудиторія — люди, охочі незвично відзначити різні події чи зробити комусь із близьких приємний сюрприз. Частіше це люди, що перебувають у романтичних стосунках, або друзі.

Цей бізнес вічний, бо люди завжди будуть хотіти свята і завжди знайдуться ті, хто готовий за це платити.

Що пропонувати клієнтам? Тут вже наскільки у вас, а точніше, у ваших клієнтів, фантазії вистачить… Від романтичних побачень на даху з шампанським, кришталем, офіціантами під звуки скрипки, незвичайних пропозицій руки і серця, розіграшів на дні народження і до справжніх пригод з пошуком скарбів по старовинній карті…

Додаткові послуги та товари — продаж та доставка подарунків, букетів, музичних привітань, солодощів і ін

Продаж даних послуг буде ефективна як засобами інтернету — сайт, дошки оголошень, контекстна реклама, купонні сайти, так і в оффлайн — афіші, паперові оголошення, друковані ЗМІ.

Витрати — необхідне обладнання залежить від вашого вибору основної лінії проекту. Замовлення виготовлення свого сайту, контекстна реклама.

Персонал — організація цього бізнесу вимагає мінімальних первинних вкладень і не вимагає обов’язкового найму персоналу. Усі фахівці працюють на аутсорсингу (залучаються зі сторони). Добре підходять студенти.

Ніша цієї малобюджетної бізнес ідеї дуже ємна і на сьогоднішній день практично вільна. При активній роботі і грамотної організації вона принесе величезні гроші!

Кому підійде ця ідея? Активним, життєрадісним людям. Якщо ви готові зловити кураж і від душі повеселитися, отримуючи непоганий прибуток, тоді вперед!

Зацікавила ідея? Стукайте — Мої контакти

Я допоможу скласти бізнес план, запустити і розкрутити проект на повну!

2). Бізнес на організації послуг побутового клінінгу.

Цільова аудиторія — люди, що бажають скористатися послугами прибирання (генерального прибирання) своїх житлових та нежитлових приміщень, ділянок: квартир, будинків, гаражів, присадибних територій.

Що пропонувати клієнтам? Перелік можливих послуг дуже широкий: Чистка (або хімчистка меблів і килимів, миття посуду, волога і антиаллергическая прибирання, миття вікон, дверей, очищення радіаторів опалення, прочищення зливів, прибирання торішнього листя і трави, миття фасадів будинків, доріжок, огорож тощо

Окремою послугою може стати прибирання приміщень і ділянок після ремонту або будівництва.

Ще безліч послуг клінінгу додумаєте самі, а що-то вже прийде в процесі роботи. Ідея чудова і мало конкурентна, є де розвернутися.

Додаткові послуги та товари — вивіз сміття, стрижка газонів, фарбування огорож, перил, альтанок та ін. на ділянках замовника. Продаж інвентаря для самостійного клінінгу. Подарункові сертифікати на свої послуги і купони на послуги зі знижкою.

Витрати — клінінгове обладнання: миючий пилосос, садовий пилосос, мийка високого тиску, мийка віконна, ручний інструмент та приладдя, побутова хімія. Замовлення виготовлення свого сайту, контекстна реклама.

Персонал — хороший варіант — це студенти, молоді пенсіонери. Найм на постійну роботу зі старту проекту необов’язковий. Найефективніше зібрати базу резерву персоналу і за необхідності запрошувати на разову підробіток.

Продаж даних послуг буде ефективна як засобами інтернету — сайт, дошки оголошень, контекстна реклама, купонні сайти, так і в оффлайн — афіші, паперові оголошення, друковані ЗМІ.

Ніша цієї бізнес ідеї з невеликими стартовими вкладеннями практично вільна. Клінінгові компанії частіше намагаються працювати з організаціями — банками, торговими центрами і т.д. в гонитві за високими прибутками. Але громадян набагато більше, ніж організацій, тому потенційних клієнтів (а значить, і постійних) теж буде більше.

Кому підійде ця ідея? Активним, серйозним людям будь-якого дієздатного віку. Особливо важливим моментом є процес обговорення послуги з клієнтом. Необхідно вміти викликати особиста довіра клієнту, щоб він без побоювання довірив вашої компанії доступ в свій будинок або на територію.

Вам сподобалася ця перспективна малобюджетна бізнес ідея? Хотіли б побудувати такий проект, але сумніваєтеся в чому-небудь? Або просто в собі? Постукайте — Мої контакти

Я допоможу правильно і безпечно визначитися з рішенням… ну або просто поговоримо!

3). Бізнес по здачі в оренду обладнання для презентацій.

Цільова аудиторія — комерційні та бюджетні організації, які проводять свої корпоративні заходи: святкові, виставкові, спортивні або навчальні. А також наради, семінари, круглі столи та ін

Що пропонувати клієнтам? Оренду з монтажем, налагодженням та обслуговуванням під час заходу устаткування для презентацій: проекторів, екранів, мікрофонів, акустики, мікшерних пультів, освітлювальних прожекторів, легко збірних конструкцій (подіумів, сцен, п’єдесталів і ін)

В процесі роботи перелік послуг можна значно розширити, спираючись на стійкий фактичний попит.

Додаткові послуги та товари — допомога в підборі приміщень для проведення заходів. Надання музичного, світлового та розважального супроводу. Організація виготовлення рекламних та інформаційних банерів, штендеров, розтяжок, друкованої продукції для заходу — листівок, програмок, афіш і т.д.

Витрати — покупка обладнання. Замовлення виготовлення свого сайту, контекстна реклама, цільова розсилка.

Персонал — найм на постійну роботу зі старту проекту необов’язковий. Найефективніше підібрати 3-4-х техніків та різноробочих, а також (при наявності габаритного або важкого обладнання) бригаду вантажників. Всіх запрошувати на разову підробіток при необхідності.

Продаж даних послуг засобами Інтернету — сайт, дошки оголошень, контекстна реклама, розсилки по базах. В оффлайн-друковані ЗМІ, ділові тематичні видання.

Ніша бізнесу з цієї ідеї з мінімальними вкладеннями має невисоку конкуренцію. Крім комерційних компаній варто також шукати клієнтів серед навчальних закладів, районних і міських адміністрацій.

Кому підійде ця ідея? Людям будь-якого віку, що володіє необхідним рівнем технічної грамотності та комунікабельності. Потрібно вміти не тільки підключити, налаштувати обладнання, але і навчити клієнта безпечно та дбайливо його використовувати.

Хочете побудувати бізнес на цій ідеї? Привертає проект, але все не цілком зрозуміло? Або просто не знаєте з чого почати? Я готовий Вам допомогти — Мої контакти

Повідомте про це прямо зараз, поспілкуємося, порахуємо!

Ідеї свого бізнесу без початкових вкладень.

Таких ідей незліченна безліч. Завжди, яким би заваленим пропозиціями нам не здавався ринок, він все одно буде жадати нових пропозицій. І на ньому завжди буде місце і нашим з вами починанням…

Насамперед, хочу відзначити, що бізнес без початкового капіталу, ідеї, на яких він базується — це найчастіше персональні можливості людини, його створює. Такий бізнес зазвичай будується на особистих знаннях або навичках.

Як правило, це навчання інших тому, що вмієш сам, або індивідуальне надання побутових або професійних послуг. Тобто «Репетиторство» або «Ремісництво».

Дуже часто чую від людей, що вони вміють лише всякі дурниці, зовсім не потрібні іншим. А потрібного нічого не вміють. Наприклад, людина чудово катається на роликах або скейті. Так, поки всі вчилися, він прогулював інститут, цілодобово пропадаючи на рампі. За що і був законно відрахований. Освіта незакінчена, кар’єра не пре. Єдине, що він добре вміє — кататися на дошці. Але кому це потрібно, крім нього?)))

Повірте, є безліч людей, яким це потрібно. Які пристрасно хочуть навчитися його майстерності! Адже він сам колись вважав, що вміння кататися на дошці важливішою за навчання? )) Адже саме це вміння давало йому відчуття власної значущості, коли ловив захоплені погляди інших, виконавши черговий трюк? Давало. Так от інші люди теж люблять отримувати ці відчуття. І готові платити за це свої гроші.

Ось вам і бізнес-ідея без початкового капіталу! В стартап можна зовсім нічого не вкладати. Продумати програму навчання, подати оголошення «Авіто», «Сландо» та інші подібні ресурси, розклеїти оголошення в місцях масового катання і так далі… Клієнти самі прийдуть!

так само інші люди хочуть навчитися абсолютно різних, часом самим звичайним речам — роботі на комп’ютері, грі на гітарі, мистецтву макіяжу, приготування їжі, ліплення з глини, малювання, виконання завдань з геометрії, віршуванню або написання статей, подібних до цієї. Можливо все, що завгодно, до самих, здавалося б, безглуздих мрій!

Завжди одні люди вміють щось, що інші не вміють. Тому, нам не загрожує залишитися без діла, навіть якщо немає початкового капіталу. Ідеї для бізнесу без вкладень будуть завжди!

так само, як і в «Репетиторстві», більшість з нас вміють робити що-то, що інші не вміють або не хочуть. На цьому теж можна побудувати свою справу. Бізнес ідеї без вкладень можна побачити неозброєним поглядом. Просто озирніться!

Припустимо, я зумію самостійно полагодити протікаючий кран або заедающий замок. Але у мене немає інструментів, часу або бажання. Я, не встаючи з-за комп’ютера, за 5 хвилин вирішу цю проблему, набравши три слова в пошуковому рядку Яндекса і зробивши кілька дзвінків по телефону. Мені так простіше і швидше. І таких, як я, мільйони!

Що ви вмієте робити добре? Шити? Готувати обід? Стригти собак або декламувати дикторським голосом? А може бути, клеїти шпалери, ремонтувати побутову техніку або автомобілі прямо на дорозі? Будь вміння можна продати. Точніше — вміння, перетворене в цінну послугу !

Б ывает все ж, що хтось ну зовсім нічого не знає і не вміє. Погано, звичайно… Але навіть таким тупим невдахам)) не варто впадати у відчай. Ідеї для бізнесу без вкладень можна пошукати і в знаннях або навичках іншої людини. Але це вже трохи інше напрямок бізнес — «Продюсування» .

Детальніше про напрямках підприємницької діяльності — «Бізнес ідеї. Хто ми в бізнесі?»

Отже, я сподіваюся, що наочно показав, що бізнес ідеї без вкладень існують. І їх безліч. Досить просто зосередитися і уважно оглядітися.

Бізнес ідеї без початкового капіталу оточують нас з усіх боків. Гроші лежать прямо під носом! Тільки збирай, не лінуйся, не лови гав, і буде тобі матеріально-забезпечене щастя!

Я розумію, багато хто скаже — «… тобі легко говорити, у тебе он який досвід, а мені потрібно починати все з нуля. ». І будуть праві. Мені легше, ніж іншим. Але я готовий поділитися своїм досвідом.

Беріть, я віддам усе, що зможете забрати!

Практично будь-який бізнес можна виростити до мільйонних прибутків і створити вам повну фінансову свободу. Найважливіше зважитися і почати щось робити! А почати я раджу все ж звернення до бізнес-консультанта. Найпростіший і надійний спосіб стартапу.

Якщо не подобаюся я, йдіть до іншого, тільки будьте уважні при виборі. Зараз дуже багато людей, які не мають особистого комерційного досвіду, називають себе бізнес-консультантами, коучами, експертами і тощо

Приходьте на консультацію. Я допоможу Вам вибрати саме ту, свою нішу, в якій зможете реалізувати свій потенціал. Допоможу грамотно почати, ефективно побудувати бізнес-процеси і швидко розкрутитися!

Не відкладайте, зв’яжіться зі мною прямо зараз, будь-яким зручним Вам способом — Мої контакти

З повагою, бізнес-консультант, коуч. Іларіон Чуріков (Ларрі Ру).

Короткий зміст статті: Ідеї для бізнесу без вкладень початкового капіталу і з мінімальними вкладеннями. Актуальні, робочі малобюджетні рішення та цікаві ідеї створення своєї справи. ідеї бізнесу

Джерело: Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями.

Також ви можете прочитати