Куди вигідно вкласти гроші, вигідний варіант інвестування. Бізнес-Ангел

25.10.2014

Бізнес-Ангел
Куди вкласти гроші — ділюся досвідом з інвестування

Коли я ділюся досвідом інвестування (отримувати прибуток на вкладений капітал), іншим здається, що це ризиковано.

Так, ризик є — є ризикований, є не ризикований варіант.

вигідно вкласти гроші ?

Наприклад, ось кілька варіантів куди можна інвестувати гроші :

Варіант 1

Почну спочатку. Своє перше вкладення грошей я зробив у 1995 — купив квартиру, причому в два рази дешевше ринкової вартості. Прибуток отримав швидко, продав квартиру через агентство за ринковою ціною. Цікаво, але пройшло більше п’ятнадцяти років, а такий спосіб заробітку і зараз працює. Може звертали увагу, на під’їздах висять оголошення — «Куплю квартиру дешево … без посередників…» — люди заробляють на цьому гроші і зараз (але я цим не займаюся).

Схожим, цікавим варіантом є покупка дешевої квартири в старих будинках, без ремонту, але у хорошому районі. Якщо вкласти в ремонт, а потім продати, то прибуток від продажу такої квартири вийде відсотків на 30 більше.

Якщо немає суми на покупку квартири, в такому випадку можна позичити гроші або здійснити операцію в складчину з друзями, а прибуток розділити. (але не беріть кредит у банку, він вас розорить).

Ну, а якщо Ви не маєте в своєму розпорядженні суму, щоб купити квартиру, можна вкласти гроші в будівельну компанію, тобто в будівництво.

ПІФ (Пайові інвестиційні фонди) — теж прибутковий варіант, але тільки в тому разі, якщо гроші вам не потрібні найближчим часом — рік або навіть кілька.

Я про це багато чув, але сам особисто не вкладав. Але, подруга моєї дружини кілька років тому купила акції Газпрому, не потім їх продала і купила однокімнатну квартиру. Отже, варіант цілком реальний. Але все ж, на мій погляд, інвестиції у нерухомість більш надійні.

Будівництво.

Я знаю кілька людей, хто купує квартири в споруджуваних будинках. Купують на самому початку будівництва, в цей момент ціна низька і можна вибрати, є вибір вільних квартир. Вибирають хорошу квартиру і виставляють на продаж.

Квартира будується, а вони вже продають її. До кінця будівництва вартість квартири збільшується на 15-40%. (залежить від розташування будинку, з яких матеріалів будується, ким будується тощо)

Це в 2-3 рази більше відсоток, ніж у банку. І я не чув, що хтось не зміг продати квартиру і повернути назад гроші. Криза 2008 року загальмував продажу, але в 2009-10 році, вони вже своє надолужили.

м ожливість «швидкого» збагачення — ринок Форекс. Це система, де банки торгують валютою і заробляють на різниці курсів. Кому-то подобається, але мені немає. Тому я не прихильник вкладати на Форекс. Занадто великий ризик втратити гроші. Просто неймовірно величезний.

v-demin.ru/?page_id=994

Ще один варіант інвестування, який я застосовую — інвестують у бізнес.

Відразу застережу, я не рекомендую цим займатися, якщо немає досвіду в бізнесі. Якщо ви не розумієте, як працює підприємство, цей варіант інвестування не для вас.

Отже, що я роблю?

1. Є підприємства, які відчувають «фінансовий голод», тобто у них немає грошей в оборотка. Я інвестую їх бізнес, на певних умовах, вони мені за це платять відсоток з прибутку. Так як я бізнесом займаюся давно, то мені не важко побачити і зрозуміти ризики. В ризиковані проекти я не інвестую.

Цим займаюся постійно. Останнім часом інвестую тільки в будівельні проекти, тому я девелопер і мені ця тема близька і зрозуміла.

2. Виступаю Бізнес-Ангелом (створюю підприємство, інвестують гроші в Start-UP (Стартап)). Виводжу на певний рівень обсягу реалізації, і продаю свою частку.

Зробив 5 таких підприємств.

Короткий зміст статті: Своє перше вкладення грошей я зробив у 1995 — купив квартиру, в два рази дешевше ринкової вартості. Прибуток від інвестицій отримав відразу, як тільки продав вкласти гроші, вигідно вкласти гроші, куди вигідно вкласти гроші, куди інвестувати гроші,вигідно вкласти гроші,куди вигідно вкласти гроші,куди інвестувати гроші,Інвестиції куди вкласти гроші

Джерело: Куди вигідно вкласти гроші, вигідний варіант інвестування | Бізнес-Ангел

Також ви можете прочитати