Куди вкласти гроші, Блог інвестора

29.11.2014

Куди вкласти гроші

Питання «куди вкласти гроші» хвилює не тільки «багатих» людей, які мають вільні грошові кошти для інвестицій, але і тих, хто замислюється про своє майбутньому, незважаючи на відсутність високих доходів, планує забезпечити собі безбідне існування.

Куди вкласти гроші? — інвестиції

Найбільш привабливий спосіб вкладення грошей — інвестиції. Інвестиції — спосіб змусити гроші працювати на Вас без Вашої участі.

Ви можете лежати на пляжі, або займатися улюбленою справою, або спати в своєму ліжку або працювати на основній роботі, а в цей час Ваші інвестиції працюють на Вас.

У інструментів для інвестування є дві головні ознаки, які перебувають у протифазі — це прибутковість і надійність. Чим вище прибутковість інструменту, тим нижче його надійність (вище ризик) і навпаки. Почнемо наш огляд з найбільш надійних інструментів.

Куди вкласти гроші? — Банківський вклад

найпопулярніший спосіб вкладення грошей. Всі банківські вклади в Росії підлягають страхуванню. Максимальна сума страховки для кожного вкладника в одному банку — 700 тис. рублів. Якщо сума вкладу більше — її необхідно розподілити на кілька банків або вибирати дуже надійний банк. Ризик втратити гроші прагнути до нуля, але і прибутковість зовсім трохи випереджає інфляцію.

Куди вкласти гроші? — Дорогоцінні метали

Золото, срібло, метали платинової групи. Найдавніший спосіб вкладення грошей, в розрахунку на тривалий період часу приносить прибуток.

Куди вкласти гроші? — Нерухомість

Досить надійний інструмент для інвестування (вкладення коштів). Вибір більшості російських громадян. Враховуючи постійне зростання цін за останні роки, перевищує по прибутковості банківські вклади.

Куди вкласти гроші? — Предмети мистецтва

Високодохідний і ризикований спосіб вкладення грошей. Потрібна висока кваліфікація або грамотний консультант. Є ризик втрати інвестицій (крадіжка, псування, підробка).

Куди вкласти гроші? — Цінні папери

Акції підприємств. Інвестування потребує високої обізнаності про стан ринку та оперативних реакцій на зміну цього стану.

Куди вкласти гроші? — Довірче управління

Один з популярних способів вкладення грошей. Грошові кошти передаються в управління професіоналам — ПІФ, приватні управляючі. Можуть забезпечити високу прибутковість. Присутні неторгові ризики (можливість зникнення керуючого з коштами інвесторів в невідомому напрямку — у всіх наступних пунктах неторгові ризики так само присутні).

Куди вкласти гроші? — ПАММ-рахунки

Вигляд довірчого управління, полягає у відкритті валютним трейдером спеціального рахунку, в який інвестори вкладають свої гроші (від $10), з якими трейдер здійснює спекулятивні операції на ринку форекс, одержуючи частину прибутку інвестора. Ще 5 років тому мінімальний капітал для ДУ становив десятки тисяч $, але сьогодні, завдяки розвитку інформаційних технологій, зокрема, ПАММ-рахунків, став доступним кожній людині. Інвестор має можливість вибирати між дохідністю та надійністю, формуючи оптимальний інвестиційний портфель. Нормальною прибутковістю вважається 50-200% річних. Неторгові ризики обмежені надійністю брокера. (Трейдер не може зникнути з грошима інвесторів).

Куди вкласти гроші? — Стартапи

Нові проекти, ідеї, що вимагають вкладення грошей. Детальніше дивитися в вікі. Прибутковість може бути дуже високою, або ніякої. Розмір інвестицій так само варіюється від $10 до$………. Приклади стартапів: вікіпедія, вконтакте, facebook. Стартап може бути не тільки в IT-сфері, але і в реальному бізнесі. Приклад стартапу з мінімальними інвестиціями — розробка або покупка готового сайту.

Куди вкласти гроші? — Готовий бізнес

При вкладенні грошей в готовий бізнес ризик менший, ніж у вкладень в стартапи, але і прибутковість інвестицій менше. Ціна, як правило, залежить від прибутковості та стабільності бізнесу — якщо ціна сайтів, що приносять дохід, починається від десятимісячної окупності, то ціна об’єктів нерухомості (наприклад, офісний центр) починається від стамесячной окупності. Якщо дохід від сайту $10 000 в місяць, ціна буде починатися від $100 000, якщо дохід від офісного центру $10 000 в місяць, ціна буде починатися від $1 000 000.

Куди вкласти гроші? — HYIP-проекти

Хайп (HYIP — High Yield Investment Program ) — шахрайський проект, схожий на інвестиційний фонд з високою прибутковістю. Інтернет — піраміди. Дуже ризикований спосіб вкладення грошей. Заробіток можливий при наявності високої інформованості та наявності стратегії. Інвесторам вкрай не рекомендується. Прибутковість 5-2000% в місяць і більше.

Короткий зміст статті: Куди вкласти гроші, що б заробити і не втратити — огляд доступних кожному інвестиційних інструментів куди вкласти гроші

Джерело: Куди вкласти гроші — Блог інвестора

Також ви можете прочитати