Куди вкласти гроші, щоб заробити і отримувати пасивний дохід. Заробіток в інтернет

06.10.2014

Пасивний дохід або куди можна вкласти гроші?

Автор: Сергій Егерев Опубліковано: 14 — Серпень — 2012

Будь-яка розсудлива людина у своєму прагненні поліпшити фінансове становище, створити джерело довгострокового пасивного доходу, або бажання примножити раніше нажиті капітали, звичайно ж, шукає для себе прийнятні шляхи вирішення даних проблем, природно в рамках закону.

дуже Багатьох цікавить питання, куди вкласти гроші, щоб заробити, адже сучасна нестабільна економічна ситуація змушує людей шукати додаткові джерела надходження грошових коштів.

А з приходом в наше життя Інтернету збільшилися на порядок можливості досягнення фінансового благополуччя і успіху. Відкрилися широкі перспективи для отримання пасивного доходу, в тому числі створення свого бізнесу в Інтернеті.

Заповзятливі і далекоглядні представники роду людського давно зрозуміли вигоду, яку несе в собі віртуальна мережа і вже «орють» це поки ще «невспаханное поле» і збирають з нього «багатий врожай» і не задаються питанням, куди вкласти гроші, щоб заробити.

Хай кожен з вас задумається над цим і вигукне: «А я чим гірше?»

Саме так подумав я одного разу і почав борознити простори мережі в пошуках додаткового шматка хліба пасивного доходу. І якщо спочатку це було схоже на перші невпевнені кроки дитини, початківця ходити своїми ніжками, то з плином часу перші кроки перетворилися на впевнену ходу людини, що знає в якому напрямку рухатися далі.

Таким питанням, як пасивний дохід та інвестування з метою створення додаткових джерел прибутку я почав займатися попутно із створенням даного блогу, трохи більше року тому. І треба сказати, що дане заняття мені сподобалося, так як стало давати реальні результати у вигляді додаткових грошових надходжень.

щоб заробити я почав вкладати гроші в компанії, що працюють на ринку Форекс і приносять стабільний пасивний дохід своїм вкладникам протягом декількох років.

я Спробував і сам торгувати, правда, тільки на демосчете, на жаль невдало і відмовився від цієї затії, у всякому разі, поки. Не можуть всі бути успішними трейдерами і заробляти хороші гроші, а перспектива поганого трейдера, тільки зливає свій депозит, мене не приваблювала.

Але це не означає, що ви не зможете успішно торгувати на валютному ринку, і добре заробляти, створивши собі джерело доходу. Цілком можливо, що у вас для цього є всі задатки, і ви незабаром станете трейдером з великої літери, а я дам гроші у відкриті вами памм рахунки, щоб заробити і мати джерело пасивного доходу.

Я ж для себе вирішив, що нехай торгують ті, у яких це виходить, а я буду довіряти їм свої гроші, щоб вони торгували і приносили мені прибуток.

Ось в цьому суть довірчого управління, ви довіряєте свої гроші успішним керівником і отримуєте відсотки від їх угод, тим самим створюєте собі джерело пасивного доходу.

В даний час я вирішив спробувати інвестувати в ПАММ рахунки, для чого обрав собі надійну брокерську компанію (про неї трохи пізніше), куди і ви можете вкласти свої гроші, щоб заробити.

Для тих, хто не знає що таке Форекс та памм рахунки, я коротенько опишу своє дані питання, а докладніше ви можете ознайомитися в інтернеті, благо інформації греблю гати.

Що таке ринок Форекс?

Форекс — міжнародний ринок обміну валюти. Основна мета підприємця на Форексі — отримання прибутку від перепродажу валюти. Можна купити дешевше, а потім продати дорожче, або навпаки, спочатку пустити в оборот за гарною ціною, а потім купити за низькою. Завдяки успішній операції можна добре заробити, а із-за невдалої торгової операції — понести збитки.

Доступ на ринок Форекс здійснюється через брокерські компанії, які дозволяють будь-якому охочому, зареєструвавшись і відкривши торгівельний рахунок, проводити операції купівлі-продажу на валютному ринку. Тобто перебуваючи вдома, за комп’ютером. ви можете, одного разу вклавши гроші, успішно заробляти, створюючи тим самим для себе, джерело пасивного доходу. Тих, хто торгує на ринку, називають трейдерами, а брокери надають їм вихід на валютний ринок для торгівлі.

Але не обов’язково самому брати участь у торгах і не у всіх це успішно вдається.

Для цього у великих брокерських компаній існують ПАММ рахунки, тут всіма торговими операціями займається призначений керуючий, отримуючи відсотки від прибутку з операцій. Ось ці-то памм рахунки і інвестори вкладають гроші, щоб заробити, а торгує керуючий, і прибуток від здійснених операцій розподіляється між усіма учасниками, пропорційно вкладеним коштам.

Що таке ПАММ рахунки.

Памм рахунки — одна з технологій довірчого управління на ринку Форекс, куди ви можете вкласти свої гроші і заробити на цьому. Такі рахунки сильно спрощують взаємодію між інвестором і керуючим. Довірчі відносини з використанням ПАММ рахунків здійснюються з допомогою брокерських компаній. Виглядає це наступним чином: будь-хто, хто хоче з користю вкласти свої гроші і заробити, може відвідати ПАММ сервіс в брокерській компанії в інтернеті, зареєструвати керований рахунок і довірити його обраному людині (трейдеру). При цьому доступ до рахунку має лише інвестор, а управитель може здійснювати тільки необхідні фінансові операції. Всі памм рахунки відкриті для перегляду, і інвестор може отримати повну картину своїх доходів і витрат. Грошові кошти можна вивести протягом доби.

Довірче управління через ПАММ рахунку має ряд плюсів:

— абсолютна звітність;

— доступність інвестицій для будь-якого користувача, тобто ви завжди можете вкласти свої гроші і заробляти на цьому, створивши собі джерело пасивного доходу;

— доступність до інформації про будь-якому керівнику, що значно спрощує вибір.

Як же вибрати хорошого керівника?

Тут немає якихось строгих критеріїв відбору, але краще дотримуватися деяких принципів вибору керуючого ПАММ рахунком.

1. Тривалість робочого рахунку. Краще вибирати памм рахунки з історією від 5 місяців і більше.

2. Розмір власного капіталу управителя. Солідний власний капітал означає, що людина впевнена у своїх силах, а також ризикує своїми коштами не менше інвестора.

3. Фінансові стратегії та «осідання». Чим вище «просадка» — тим агресивніше працює трейдер, а значить, більше може бути прибуток, але тим вище ризик при веденні операцій.

4. Дохід. Ідеальний параметр — памм рахунки з доходом понад 100% річних.

Як знизити ризик при виборі ПАММ-рахунки?

Відомо, що Форекс — досить ризикований бізнес і від збитків не застрахований жоден інвестор. Як вже говорилося вище, необхідно вибрати досвідченого керівника, але це тільки півсправи. Головне розподіляти свої кошти за декількома рахунками, а не зберігати гроші у одного керуючого.

А тепер перейдемо безпосередньо до компанії, куди я вклав гроші у два інвестиційних памм рахунки.

Отже, знайомтеся, група компаній LiteForex. яка є одним з визнаних лідерів на валютному ринку.

Чому я вибрав дану компанію?

Ну, по-перше, мені її порадили компетентні люди, які працюють з даною компанією не перший рік, по друге тут мінімальний депозит для внесення 50 доларів, що під силу багатьом, в третіх тут відмінна партнерська програма, в якій передбачено винагороди як з залучення інвесторів, так і з залучення учасників, які відкривають рахунки і самостійно торгують на ринку.

Крім того, тут проводяться постійні конкурси і розігруються призові бонуси, загалом тут все створено в ім’я і на благо клієнта.

На підставі вище перерахованого я і вибрав собі цю компанію, куди вклав гроші в памм рахунки, щоб заробити і створити собі джерело пасивного доходу.

У наступних статтях я буду розповідати про мої успіхи або невдачі в якості інвестора в ПАММ рахунки цієї компанії, так що слідкуйте за виходом нових статей. А для цього зробіть один простий крок — підпишіться на оновлення блогу і отримуйте анонси статей прямо на адресу електронної пошти.

Успіхів вам і тільки прибуткових проектів!

Короткий зміст статті: Один із способів отримання пасивного доходу — це вкладення грошових коштів в памм рахунки. куди вкласти гроші, памм рахунок, пасивний дохід куди вкласти гроші

Джерело: Куди вкласти гроші, щоб заробити і отримувати пасивний дохід | Заробіток в інтернет

Також ви можете прочитати