Дистанційна робота на дому без вложений в Інтернеті робота віддалено . PrinceMax.Ru

29.11.2014

Удаленная работа на дому без вложений — в Інтернеті робота віддалено
Робота віддалено на дому: витоки дистанційного напрями в питанні зайнятості

Ідея про віддаленої роботи на дому була висловлена ще в минулому сторіччі, в 1972 році американцем Джеком Ніллсом. Влада США до такої ідеї проявили інтерес, побачивши в цьому реченні рішення транспортної проблеми для своїх громадян.

Зміст сторінки

Більш того, таким чином, враховуючи наявні засоби комунікації, можна було вирішити питання щодо забезпечення роботою мешканців дрібних і віддалених населених пунктів.

З початку цього століття інтерес до такого виду діяльності, як віддалена робота в Інтернеті без витрат або робота на дому віддалено (не плутати знадомною роботою ), реально став привертати і російськомовне населення.

І це не дивно. Адже з повсюдною комп’ютеризацією, з охопленням мережею Інтернет все більшої і більшої кількості навіть найвіддаленіших куточків на території країн СНД, цей вид діяльності і зайнятості — робота через Інтернет вдома на комп’ютері став цілком реальним і серйозно затребуваним.

Пошук інформації, спілкування, обмін інформацією та результатами виконаних на відстані робіт на комп’ютері стали реально доступними як для мешканців мегаполісів і інших різних за кількістю населення міст, так і для селян, і для дачників.

Віддалена робота на дому — робота в Інтернеті

Досить багато сфер діяльності, де присутність працівника в офісі зовсім не обов’язково. З усіма витікаючими звідси позитивними моментами. До того ж, поняття «віддалена робота на дому», це зовсім не обов’язково працювати там, де Ви проживаєте. Адже головний інструмент такого виду зайнятості — ноутбук, завжди при Вас.

Чому дистанційна робота стає настільки популярною?
Кому реально може бути цікава робота на дому віддалено в Інтернеті ?

Дистанційна робота на дому сьогодні дуже затребувана в мережі Інтернет. Вона привертає увагу не тільки тих, хто шукає можливості отримання основного або додаткового заробітку і збільшення свого доходу.

Сьогодні питанням залучення через мережу Інтернет штатних і позаштатних співробітників (фрілансерів) для роботи в Інтернеті реально цікавляться і багато роботодавців. Причому, вигоду у віддалених працівників бачить не тільки малий і середній бізнес, але і цілком розвернулись і міцно стоять на ногах компанії, такі, як Яндекс або Mail.ru, наприклад.

Так ті ж самі біржі фрілансерів. В абсолютній більшості вони складаються з штатних віддалених працівників.

Чому простіше, легше, вигідніше мати віддалених співробітників в Інтернеті?

Все логічно: не потрібні великі офісні приміщення, ремонт, меблі, оргтехніка, кондиціонери, обігрівачі, допоміжний персонал, витрати на електроенергію, Інтернет та інше.

Кожен окремо взятий працівник (не має значення, з якого вона регіону, міста, селища), сьогодні знає, як швидко заробити грошей віддалено, реально не з’являючись в офісі роботодавця і навіть в абсолютній своїй більшості не бачачи роботодавців на власні очі. Треба просто грамотно, акуратно, відповідально виконувати свою частину обов’язків по що розвивається проекту. І проекти знаходити відповідні Вашому рівню знань і професіоналізму.

При даному виді зайнятості люди працюють у комфортних умовах, у себе вдома, на своєму домашньому комп’ютері або особистому ноутбуці. Не витрачаючи гроші і час на дорогу, пробки.

А пов’язує всіх співробітників воєдино мережу Інтернет з її різноманітними сервісами і для спілкування, і для пересилання інформації, і для отримання зарплати, та для контролю, якщо комусь із роботодавців це необхідно.

В реальний офіс співробітники теж іноді заходять. Попити кави, вживу поспілкуватися, подискутувати, познайомитися, наприклад, з гостем у їх місто добре зарекомендували себе виконавцем. Та хіба мало чого. Але ніяк не для роботи.

Так. Всі шляхи нині ведуть саме в Інтернет, який реально дає широкі можливості і для економії грошей, і для економії часу, що і для заробітку, і для комфорту.

Залучити для виконання якогось окремого замовлення працівника (фрілансера) через Інтернет сьогодні є цілком розумним рішенням і доцільним з економічної точки зору варіантом найму працівника. Виконав у себе вдома, в зручний час, якісно і в термін замовлення — отримай гроші. Також через Інтернет, електронні гаманці, карти, а потім в банкоматі ці грошики при необхідності можна швиденько перевести в готівку або не обналичивая, прямо через Інтернет переводити за потрібною призначенням.

Які професії найбільш затребувані сьогодні при роботі віддалено в Інтернеті?

Сьогодні в роботі віддалено на дому в Інтернеті можуть досягти успіху і добре заробляти, незалежно від місця проживання, ті співробітники, чия праця є інтелектуальною діяльністю. Або хто готовий освоїти навички цих професій і включитися у віддалену роботу через Інтернет прямо зі свого домашнього комп’ютера.

Широко для віддаленої роботи через Інтернет прямо з дому затребувані зараз оператори-консультанти. Робота з відвідувачами і потенційними клієнтами в режимі онлайн на сайтах, особливо інтернет-магазинах, дозволяє мати хороший і стабільний дохід.

Віддалена робота на дому: затребувані різні професії

Багато власників сайтів запрошують на свої инфоресурсы, які народжуються щоденно, адміністраторів сайтів, модераторів. Стежити за коментарями, в тих же соцмережах, наприклад. Задавати і розкручувати теми форумів, підтримувати живий дух на сайтах інтернет-порталах дуже важливо.

Якщо говорити про віддалених працівників — фрилансерах, як і раніше, не зменшується попит на хороших web-розробників. Нові програми потрібні постійно.

Це можуть бути і копірайтери — написання текстів для нових реєструються щодня сайтів дуже затребуване. А сподобається, як Ви пишете, будуть замовлення на постійній основі. Онлайн робота в Інтернеті реально і постійно буде приносити Вам хороший дохід.

Всілякі тексти для переказів статей із західних сайтів, технічної документації дають можливість знайти замовлення себе для виконання людям, які володіють іноземними мовами.

Також і дизайнери. Їх затребуваність навіть більше інших професій: для оформлення дизайну сайтів, для створення, наприклад, логотипів фірм, рекламних банерів.

І юристи — скласти якийсь договір, ліцензійна угода …

Програмісти, кошторисники, бухгалтера … Всі сьогодні можуть знайти застосування своїм здібностям, починаючи з звичайної роботи в Інтернеті. А з часом можуть відкрити і свій бізнес дому в Інтернеті.

З’являється на біржах фріланса попит на нові професії, які специфічні вже не тільки для сфери Інтернет: архітектори, інженери.

, де знайти віддалену роботу на дому або віддаленого виконавця замовлення в Інтернеті?

Знайти віддалено через Інтернет замовника або виконавця сьогодні не складно, тому що в Інтернеті є безліч бірж і фірм, які є посередниками між кандидатами саме по віддаленій роботі через Інтернет, виконувати яку цілком можливо на дому.

Ці сервіси можуть надати не тільки всілякі варіанти відповідей на Ваші запити, але і при укладенні договору, гарантії тій і іншій стороні.

Робота віддалено: плюси і мінуси віддаленої роботи на дому — роботи в Інтернеті
У чому переваги дистанційної роботи на дому — роботи в Інтернеті?

Переваги роботи віддалено на дому очевидні. І багато росіян (за статистичними даними 40-41%) цей варіант заробітку використовують, як додатковий до свого основного, працюючи штатним співробітником в офісі якої-небудь фірми, підробляти додатково. І навіть іноді якусь віддалену роботу (як правило, вона за тією ж спеціальністю, наприклад, програмування), виконують на комп’ютері в робочий час.

А решта 60% претендентів, зареєстрованих на біржах фрілансерів в Інтернеті, працюють, не маючи постійного роботодавця як в офлайні, так і в онлайні.

Дуже важливою перевагою є те, що працювати віддалено Ви можете там, де влаштуватися на нормальну постійну роботу в офлайні немає ніякої можливості. В селі, наприклад. Або, навіть будучи в іншій країні.

Робота в Інтернеті — робота віддалено з будь-якої точки світу

Віддалені працівники (зокрема фрілансери) самостійно встановлюють тривалість робочого дня, складають графік роботи, перерв, відпусток, вихідних.

Виконуючи замовлення на дому, можна працювати за своїм біологічним годинником: і вдень, і ввечері, і вночі, і вранці.

І завжди є можливість виділити час для хобі, спорту, друзів.

Свобода — це те, що є, напевно, самим великим плюсом. Головне — розпоряджатися цим активом правильно, не зловживати.

Ще один важливий плюс роботи на дому — це розвиток і закріплення можливо нових, не властивих Вам якостей, таких як відповідальність, старанність, ощадливість.

Розвиток і закріплення нових навичок, що сприяють збільшенню прибутку, освоєння нових професій в Інтернеті для багатьох стає навіть дуже захоплюючим і цікавим. Інтерес до того, чим займаєшся, завжди веде до відмінних результатів.

Очевидно, що працюючи вдома, можна щодня економити гроші на їжу (при цьому харчуватися вдома свіжоприготованою їжею), бензині або проїзних квитках, на одязі для офісної роботи.

Робота віддалено через Інтернет підходить і мамам з малолітніми дітьми, і домогосподаркам, та інвалідам, людям передпенсійного віку, які втратили роботу і пенсіонерам, школярам і студентам.

Зовсім не важливий Ваш вік, національність, місце проживання, стать, зовнішній вигляд, одяг …

Робота віддалено на дому — оптимальний вид зайнятості

Форма або вид зайнятості, як робота віддалено на дому, практично з робочих питань використовуючи тільки особистий комп’ютер або ноутбук і вихід в Інтернет, дуже зручна.

Все це просто чудово: самі вибираєте замовлення, плануєте суму заробітку, встановлюєте час роботи і відпочинку …

У чому недоліки роботи дистанційно в Інтернеті на дому?

Але, щоб, працюючи вдома на себе, без начальників і будильників, заробити в Інтернеті без вкладень пристойні, гідні гроші, потрібна серйозна самоорганізація і просто залізна дисципліна.

По-перше, якщо Ви фрілансер, коли немає начальника, який забезпечить реальною роботою, замовлення треба шукати самостійно.

По-друге, грамотно, зі знанням справи у письмовій формі через електронну пошту обговорити всі нюанси по змісту технічного завдання, за термінами та оплати. Як говориться, домовлятися про все треба, стоячи на березі.

Може, тому, що далеко не всі користувачі мережі, хто перебуває в пошуку роботи через Інтернет, прагнуть реалізувати себе саме через подібний вид діяльності — працювати віддалено, виконуючи разові замовлення. Хоча це той сектор Інтернет-ринку, де гроші можна заробити відразу.

Чомусь багато хто не знаходять в цій ніші застосування своїм здібностям, досвіду, а можливо, таланту. Розуміють, що тут дійсно треба працювати, а не створювати видимість роботи. Як це часто буває на держслужбі. Адже здати роботу треба в строк і виконати її якісно. За виправдання грошей не отримаєш.

та й родичі не завжди розуміють Ваші мотиви і дії. Раз Ви вдома, починається: «сходіть в магазин, погуляйте з дитиною» …

Можливо, це тому, що не зовсім однозначно ставлення до віддаленої роботи на дому в нашій країні.

З одного боку, як вже було сказано вище, існує думка, що дистанційна робота на дому ідеальна для діяльності і заробітку в сучасних умовах для будь-яких категорій громадян, які займаються інтелектуальною діяльністю.

Проте люди, які ходять на роботу і весь свій робочий день або хоча б обідню перерву та інші перерви, а іноді і робочий час, проводять у зустрічах, бесідах, чаювання, різноманітних, часто непотрібних обговореннях, вважають, що без спілкування людина може просто деградувати. Та й що можна заробити в цьому віртуальному просторі. Хоча це — усього лише їхню думку.

Самі співробітники, що працюють віддалено через Інтернет, так не вважають. І заробіток в Інтернеті, заробіток без вкладень цілком порівнянний з заробітком в офісі, хоча спочатку його практично всі розглядають, як додатковий.

Коли штатні віддалені працівники або люди, що виконують роботу віддалено за окремими замовленнями, працюють на самоті, їх ніщо не відволікає. Робота виходить не тільки більш продуктивною, але і якісною. Адже якщо перебити хорошу думку, вона може вже ніколи не повернутися.

Так, вони можуть чашку за чашкою розпивати каву, цілий день ходити в халаті і думати, а потім цілу ніч просидіти за комп’ютером, реалізуючи раптово яка відвідала ідею.

Але не варто скидати з рахунків, що віддалена робота в Інтернеті — це, як правило, праця інтелектуальний, вимагає мозкової діяльності. Почитайте історії успішних людей. Вони, як раз, і вважають, що дуже корисно іноді просто сидіти і думати. Це до нічого неделанию не має ніякого відношення.

найважча робота віддалено на дому — думати

А взагалі, робота на дому в Інтернеті віддалено — це важка праця, що вимагає самодисципліни і посидючості. Особливо, якщо попадається кілька хороших замовлень відразу, і не взяти їх просто нерозумно.

Коли і думати, і обідати або просто кави випити буває ніколи. Адже «домашній офіс» не закривається на ніч. А за напруженою роботою і не помітиш, що за вікном вже ранок.

А результати зробленої роботи і взагалі доходу за місяць, рік в цілому завжди залежать тільки від прикладених зусиль конкретної людини.

Ну і якщо Ви кар’єрист, для самоствердження хочете зробити собі кар’єру, то Вам, звичайно, краще працювати в офісі.

Скільки можна заробляти, працюючи на дому віддалено в Інтернеті?

Ось плавно і перейшли до фінансової сторони питання, до того, які заробітки бувають у віддалених працівників?

Відповідь проста. Штатний віддалений співробітник по суті нічим не відрізняється від тих працівників, що сидять в офісі. Чому його зарплата повинна чимось відрізнятися від зарплати офісних співробітників. На зарплату більше може вплинути саме Ваш професіоналізм. Все залежить тільки від Вас.

Також і у фрілансерів. Вартість замовлення, в залежності від Вашої кваліфікації, кількості відгуків про Ваших роботах в Інтернеті, від Вашого портфоліо, може бути різною.

Залежить віддалений заробіток в Інтернеті та від термінів виконання замовлення. А це вже — наслідок Вашого ставлення до роботи: працездатності, посидючості, перекурів і перекусів, від можливості правильно користуватися вільним графіком.

Але варто відзначити, що зарплата віддалених працівників — фрілансерів не нижче, ніж у стаціонарних. Особливо, якщо врахувати, що роботодавців в Інтернеті у Вас може бути кілька. Причому, навіть одночасно.

А тому, зарплата при серйозному відношенні, може бути від 30 тисяч рублів і вище. Залежить зарплата, звичайно, і від Вашої спеціалізації, і від Вашої професії, наскільки вона затребувана і яка конкуренція в даному секторі. Ринкова економіка на дворі 21 століття!

Людям, раніше працює «на дядю», від дзвінка до дзвінка, а тепер вирішили змінити вид діяльності. нелегко буває перебудуватися, а точніше, налаштуватися на роботу в домашній обстановці, в домашніх умовах. Вільний графік, відсутність нагляду розхолоджує. Доводиться себе долати, постійно нагадувати собі, що праця і зарплата взаємозалежні. невіддільні один від одного. І тоді заробіток йде вгору.

Віддалена робота на дому в Інтернеті і соціальні гарантії

Що стосується роботи віддалено на дому в Інтернеті на постійній основі, то оформляються такі працівники в повному відповідно до ТК РФ. Президент країни підписав поправки в ТК, легалізуючий роботу дистанційно.

Закон про дистанційної зайнятості набув чинності навесні 2013 року і узаконив ті відносини, які фактично давно і повсюдно існували, але іноді підмінялися цивільно-правовими. Від цього страждав і сам працівник, і роботодавець не відчував себе в цій ситуації повністю чистим.

Трохи по-іншому з фрілансерами. Там немає постійного роботодавця і договір на виконання робіт (трудовий договір) оформляється відповідно до ГК РФ.

Існує думка, що робота на дому в Інтернеті віддалено, на відміну від роботи на підприємстві або найманим працівником в якомусь бізнесі, позбавляє фінансової і соціальної захищеності.

Проте варто пам’ятати, що в більшості випадків і робота «на дядю» в його офісі не завжди дає гарантії, чисту білу зарплату з відрахуваннями у всі встановлені законом інстанції. Наслідки для етапу життя, званого пенсією, очевидні.

Так і за дверима, під час чергового скорочення, навіть працівникам бюджетної сфери з усіма соціальними гарантіями, можна опинитися в будь-який момент.

Робота віддалено в Інтернеті на дому і шахрайство

У віддаленій роботі через Інтернет, як і в будь-якому іншому вигляді діяльності, можна зустрітися з шахрайством, невиконанням замовлення або невиплатою грошей.

Щоб уникнути цього неприємного моменту, біржі фрілансерів мають безліч сервісів, які допомагають гарантовано уникнути подібних проблем.

Як почати віддалену роботу на дому — реальну роботу в Інтернеті прямо зараз?

Віддалена робота на дому — це реальна робота в Інтернеті, яка може почати приносити Вам гроші прямо зараз, вже в цьому місяці.

Ви можете прямо зараз звернутися до пошуку в мережі. Десяткам, сотням організацій в Інтернеті потрібні віддалені співробітники.ru/dengi-dohod/udalennaya-rabota-na-domu-distancionnaya.htm» title=»Джерело»>Удаленная работа на дому без вложений в Інтернеті робота віддалено | PrinceMax.Ru

Також ви можете прочитати