Простая работа через Интернет без вложений., Форум о заработке в интернет

17.10.2014

Найпростіший спосіб підзаробити, не виходячи з дому. Все, що від вас вимагається — це наявність виходу в Інтернет і 15 хвилин вільного часу в день. Робота від надійного клік-спонсора.

ВІДРАЗУ ПОПЕРЕДЖАЮ — НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ НІЯКИХ ВНЕСКІВ І ВКЛАДЕНЬ!

Почнемо з того, що багато користувачів Інтернету, особливо жителі Росії, не вірять у те, що в Інтернеті можна заробляти реальні гроші і досить легко.

Тут все законно і не складно. ЗА ЩО ВАМ БУДУТЬ ПЛАТИТИ? Існують компанії, які збільшують відвідуваність Інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. З такою компанією Ви і будете мати справу. Компанія надає вам список Інтернет-сторінок, які вимагається відвідати, відвідуваність сайтів збільшується, вони винагороджують компанію, компанія — Вас. Схема легальна і дійсно працює. Тобто вам потрібно буде просто натискати на посилання, чекати 30 секунд щоб з’явилася галочка і закривати вікно, потім наступне. От і все. З кожним кліком ваш баланс зростає, а потім ви накопичуєте певну суму і знімаєте гроші (як, далі буде описано).

А для початку Вам слід зареєструватися на сайті bux3.com, який і буде надавати Вам посилання і платити за їх відвідування.

bux3.com/?r=zmey777

2) У правому верхньому куті натисніть «Register»

3) В полі «Username» вводите свій нік (придумуєте його собі самі, пишемо на англійській мові).

4) Поле «Password» — пароль для входу в систему, обов’язково запам’ятайте або запишіть.

5) «Confirm Password» — повторюємо пароль.

6) В полі «Email Address» вводимо діючий e-mail.

7) «Confirm Email Address» — повторюємо e-mail.

8)»AlertPay E-mail Address For Payments» — ще раз вводимо e-mail.

9) В полі «Your Country» — країна, де ви знаходитесь.

10) В поле «Referrer (if any)» — введіть zmey777 — це означає, що посилання на цей сайт дав вам саме я (щоб і мені і вам були нараховані бонуси (гроші)).

11) Введіть код зображений на картинці. РЕЄСТРАЦІЯ ПРОЙДЕНА.

Тепер можете увійти в систему. Натисніть \»Login\» у верхньому правому кутку. Введіть нік-нейм, пароль і безпечний код з картинки… і приступайте до своїх обов’язків: клікайте по посиланнях і відвідувати веб-сторінки — для цього клікніть \»Surf Ads\». В цьому розділі Ваші посилання, які є у вас на сьогоднішній день. Клікайте на будь-яку. У вікні зверху пішов відлік. Чекаєте 30 сек. З’явився напис DONE і галочка — можете закривати сторінку. Розділ Surf Ads — клікайте наступне посилання. Ті посилання, які ви покликали стають закреслені, для перевірки, зайдіть в розділ Surf Ads і поновіть сторінку. Ваша задача на цей день закінчена. Щоб перевірити скільки на Вашому балансі грошей, зайдіть в розділ Stats. ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ СПИСОК ПОСИЛАНЬ ЩОДНЯ! Далі буде набагато більше.

bux3.com/?r=X, де Х — ваш логін (під яким Ви зареєстровані на сайті bux3.com). По-перше — Вашому рефералу буде нараховано бонус, по друге — реєстрація буде успішно завершена.

Запрошуйте людей в систему за своєю посиланням (вона знаходиться вгорі сторінки статистики). Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви отримуєте, тим самим маючи можливість заробляти до $500 в місяць. Як цього добитися? Поширюйте своє посилання в просторах Інтернету. Можете взяти мій текст, змінити його, написати свій, головне: замість мого посилання ставте свою, не спотворюючи суть методу. Кидайте посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу, дошки оголошень, ftp-обмінники і т.

Bux3.com — Відмінний, стабільний, плачу спонсор! Bux3.com платить Вам за перегляд сайтів. У день сайтів 15-17 штук, платить 0.01$ за один перегляд сайту. Мінімальна сума виводу становить 10$.

За свого реферала ви отримуєте 100%! Давайте порахуємо:

Ви клікаєте 10 посилань в день: 10 * 0.01$ = 0.1$

20 рефералів клацають по 10 посилань в день: 20 * (10 * 0.01) = 2.00$

Ваш заробіток в день: 2.00$ 0.1$ = 2.10$

Ваш заробіток в тиждень: 2.10 * 7 = 14.70$

Ваш заробіток в місяць: Близько 63$

Знайти 20 людей в нашій величезній країні — це неважко.

50 рефералів клацають по 10 оголошенням в день = $ 5.00

» Ваш щоденний дохід = $ 5.10

Як бачите, все легко і просто. Запрошуйте ваших друзів. Адже, приділивши 15 хвилин в день, можна не погано почати заробляти БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!

Bux3.com стабільно платить. Про це свідчать численні відгуки на форумах.

Короткий зміст статті: робота в інтернеті без вкладень

Джерело: Проста робота через Інтернет без вкладень. — Форум про заробіток в інтернет

Також ви можете прочитати