Робота в інтернеті без вкладень, Форум, Як заробити в інтернеті

06.10.2014

Як заробити в ІНТЕРНЕТІ

Статус: Offline

Робота в інтернеті БЕЗ ВКЛАДЕНЬ

Можуть платити: 25000 крб. за місяць

depacco.com/pages/index.php?refid=viktors777 — натискаємо Open AN Account — вводимо свій e-mail і тиснемо continue, після чого Вам висилають лист з посиланням, перейшовши по якій, Ви побачите сторінку для введення даних. Заповнюємо латинськими Літерами: — В полі «Username» — придумуємо собі Логін (наприклад — bakstut) — В полі «emails to Send» вибираємо «Site Inbox&eMail» (тоді повідомлення будуть приходити на самому сайті у Вашому акаунті) — В полі «First Name» — Ім’я (наприклад Ivan) — В полі «Last Name» — Прізвище (наприклад Ivanov) — В полі «Address» — домашню адресу (наприклад street Ivanova 00-00) — В полі «City» — місто проживання (наприклад Ivanovsk) — В полі «State» — вибираємо з випадаючого списку — N/A — В полі «Other» — пишемо свою область — В полі «Zip Code» — свій поштовий Індекс — В полі «Country» — країна проживання — В полі «Referred by» — має стояти » viktors777 «. Якщо стоїть не це, то виправте (інакше Ви не отримаєте сьогодні першу посилання і перший лист, а вони коштують 5 і 10 євро відповідно) — У розділі «Select categories of interests to you» — вибираємо всі категорії. — В випадаючому вікні «Select a payment method» вибираємо MoneyBookers. — В полі «Payment account ID» вписуємо свій ID, вказаний при реєстрації в MoneyBookers (Це Ваш рахунок у цій системі і на нього виведуть гроші, коли заробите 5000 Євро) — В полі «Password» — придумуємо собі пароль для входу в свій Бек-офіс, він повинен бути принаймні 6 символів і щоб була хоча б одна буква і одна цифра) — У полі «Confirm Password» — повторюємо придуманий пароль НАТИСКАЄМО «SignUp»depacco.com/pages/ 2. У розділі «MEMBER LOG IN»depacco.com/) 3. Пропонуй на форумах, блогах, безкоштовних дошках оголошень, в системах активної розсилки і т.п. дану пропозицію. Удачі, успіхів і всього найкращого.

Дивись ще подібні сайти

payableptr.com/pages/enter.php=viktors777

paypermails.com/pages/index.php?refid=viktors777

Повідомлень: 4

Статус: Offline

Те, що пропонує viktors777 мені здається дуже реальним, я так і не зрозумів, за що будуть сплачується саме такі величезні гроші?

Заробити на кліках звичайно ж можна, але щоб в такій величезній кількості, я глибоко сумніваюся!

А правила заробітку прості:

1. Потрібно при реєстрації на сайті кликового спонсора обов’язково дивитися відгуки про нього, не є лохотроном(а лохотронів в інтернеті 80%)!

2.Потрібно реєструватися відразу на 5-ти, а краще 10-ти сайтах і працювати на них розвиваючи свій аккаунт (залучаючи рефералів і купуючи більш прибуткові акаунти).

3. Бажано працювати тільки на іноземних сайтах клікових спонсорів(наші платять мало!)

4. Бажано, для простоти роботи, щоб всі сайти мали властивість працювати з однією і тією ж платіжною системою,

я вибрав AlertPay, оскільки переважно всі працюють саме з нею.

Це головні 4 правила, а далі всі нюанси! Є у мене три мною перевірених сайту (поки що три), на яких я працюю, це neoBux. onBux і старий, перевірений BuxP де можна зареєструватися за адресою:

eleronnet.cc.ua/cdf4.html

Скопіюйте в пошуковик цю посилання і пройдіть по цій адресі, інструкція з реєстрації там є.

Короткий зміст статті: форум як заробити в інтернеті, форум всі види інтернет-заробітку, форум заробити в internet, форум робота в інтернет робота в інтернеті без вкладень

Джерело: Робота в інтернеті без вкладень — Форум — Як заробити в інтернеті

Також ви можете прочитати