Вакансія Робота на дому в інтернеті без вкладень робота Луцьк, вакансії, Цікава робота

15.10.2014

ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА НА ДОМУ. Робота на дому в интернете.График роботи: вільний Всім привіт! Мене звуть Лілія.

Уявіть собі, що існують люди, які заробляють гроші і позбавлені начальника, яким не потрібно їздити на роботу, які отримують всі 100% доходу від бізнесу в інтернеті. Ви можете опинитися серед них.

Тисячі і тисячі людей щодня шукають свою роботу, ходять на співбесіди, придивляються до майбутніх начальникам, дивляться, як добиратися до нового місця роботи, розраховують свою можливу зарплату. Нудно! Нецікаво!

Отже, я пропоную вам заробити в інтернеті без вкладень.

Щоб зрозуміти суть цієї роботи, потрібно дочитати цю статтю до кінця. ПОЧИТАЙТЕ. Уважно і до кінця! Не пошкодуєте! Приділіть всього кілька хвилин, ВИ НІЧОГО НЕ ВТРАТИТЕ, читання ще нікому не зашкодило! Це загальна каса взаємодопомоги! Просто вдумайтеся — кому Ви потрібні в цьому «державі»?І хто Вам допоможе, якщо ми не будемо допомагати один — одному?

А тепер читайте далі і приймайте рішення — Ваше благополуччя у Ваших руках! Тільки треба набратися терпіння і дочитати до кінця, інакше не варто й починати.

Багато користувачів глобальної мережі, не мають солідної роботи, в певний момент часу починають замислюватися про можливості заробітку в Інтернеті. Спочатку ці можливості вірять практично всі, проте, вже після декількох вдалих спроб поповнити власний гаманець солідною грошовою сумою, не докладаючи до цього жодних зусиль, ентузіазм поступово переростає в апатію. Ті ж, хто знаходить в собі сили і починає серйозно займатися пошуком підходящої роботи, обов’язково її знаходять, адже кількість способів заробітку в мережі Інтернет стрімко зростає. Все, що вам потрібно для того, щоб «сколотити» свій перший мільйон — це можливість утримання ПК, а також доступ в Інтернет, вартість якого не б’є по вашому бюджету.

Робота в інтернеті за допомогою Webmoney.

Ефективність і популярність цієї системи б’є всі рекорди.

Текст проекту, який Ви прочитаєте, придуманий не мною. Подібних оголошень гуляє по Інтернету дуже багато. Але це мене зацікавило. Проаналізувавши зміст, я прийшла до висновку, що все це цілком можливо. Мені це нагадує загальну підтримку один одного або «з миру по нитці — голому сорочка». Все геніальне просто, тому я подумала і зробила все, як написано нижче. Я не хочу рекламувати цей текст від свого імені, а тим більше, гарантувати високі доходи, оскільки не хочу брехати. ВИ САМІ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ, ВАРТІСТЬ НЕ ВИСОКА, КОЖЕН МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ СОБІ СПРОБУВАТИ (Вартість двох пачок сигарет) ГРОШІ, ЯКІ ВИ ВИТРАТИТЕ, ОКУПЛЯТЬ СЕБЕ ДУЖЕ ШВИДКО. ГОЛОВНЕ НЕ ШКОДУВАТИ ЧАС НА РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ.

Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи «WebMoney». Дохід буде повністю залежати від Вашого старання та кількості розміщених оголошень. Але попереджаю відразу — потрібно буде працювати. Так що, якщо ви цілеспрямована людина — спробуйте — і у Вас вийде! Читайте дуже уважно! Для досягнення результату потрібно добре попрацювати близько 2 тижнів по 3 години на день (це хв.). Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу «складача тексту» (із серії «вишліть нам 100 доларів, а ми вам надішлемо відскановані тексти») і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства — ось це справжній обман!

Натрапила я на це оголошення абсолютно випадково, коли шукала роботу для додаткового заробітку. Протягом 4-х днів я зареєструвалася на більш ніж 60 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень.

Минув тиждень, заглянула у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО? Надходжень ніяких немає взагалі. А різні учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 100, хто по 300 у.о. Пиши пропало, подумала я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївна. Ну і кинула це заняття, так і не дослав своє оголошення до 100 форумів. Ще через тиждень (заради цікавості) заглянула в свій Інтернет — гаманець. Дивлюся, усього одне надходження — 3 гривні. Так, думаю, справа не варта уваги, випадковість. Ще через 2 тижні я все-таки знову відкрила свій Інтернет — гаманець, а в ньому вже близько 800 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць — 800 гривень. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники — вони за 1 місяць заробили 8000-9000 гривень І раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 8000 гривень. Після цього я відправила свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. РЕЗУЛЬТАТ БУВ ОЩЕЛОМЛЯЮЩИЙ. По закінченні всього 2,5 місяців, я заробила трохи більше 25000 грив. І гроші йдуть щодня.

Кожні кілька хвилин на мій рахунок в середньому надходить хв. по 10 гривень. І це все тільки за ціну в 21 гривню. Я не повірила, що це працює, поки не почала одержувати перекази з усієї країни. Я купила собі все, у чому мала потребу. І це дуже до речі, погодьтеся. Моя робота тепер — це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ. УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і ви залишитеся задоволені. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:

webmoney.ru. ДОБРЕ ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Якщо ви новачок і реєструєтеся перший раз, як я, система реєструє тільки в WebMoney Keeper Mini. У цьому кіпері є обмеження, але з ними набагато простіше. Почитайте інструкції обов’язково, перш ніж встановлювати WebMoney Keeper Classic. Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAN і покладіть на свій рахунок 25гривен, (21 гривня для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок — це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%, чесно кажучи я поклав 30грн, але стільки не треба.)

Як це можна зробити? У кожному боксі для поповнення телефона.Есть та інші способи, вони описані на сайті, пошукайте і обов’язково ознайомтесь, особисто я поповнила рахунок в найближчому пункті поповнення телефонів. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас — і дійте!

2КРОК: Необхідно перевести по 3 гривні (0,8 % комісія за переказ) на 7 зазначених нижче Webmoney гаманців. Переклад здійснюється з вашого гаманця з програми WebMoney Keeper Mini (Classic). (Меню-Передати WebMoney. у вікні написати кому, вказати суму 3 гривні, (махлювати або щось вигадувати не варто оскільки програму передачі грошей та їх призначення не обдурити!) (всі способи испытаные).

Важливо! При кожному відправленні вказуйте в полі «Примітка платежу» наступну фразу: «Внесіть мене в список Webmoney-гаманців». Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожен з цих 7 гаманців по 3 гривні, інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами Webmoney-гаманців і не зможете обналічити дохід. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:

1 — U700909836391 ;

2 — U225176942649 ;

3 — U199034938720 ;

4 — U407098076543 ;

5 — U217387396583 ;

6 — U265243798357 ;

7 — U289734957959 ;

ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити НА КОЖЕН з цих 7 гаманців по 3 гривні — інакше мережними модераторами webmoney гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете обналічити дохід.Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп’ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістіть 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий — на місце 2-го, 4-ий — на місце 3-го, 5-ий — на місце 4-го, 6-ий — на місце 5-го і 7-ий — на місце 6-го! А в 7-ій номер, який виявився порожнім, ВПИШІТЬ НОМЕР Вашого ГАМАНЦЯ.

3КРОК: Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад, http//www.narod.ru, (якщо ви не знаєте, як створити сторінку, напишіть мені і я вам допоможу). Посилання на сторінку розміщуйте на форумах але НЕ МЕНШ, НІЖ на 50-100 ФОРУМАХ і НОВИННИХ СТРІЧКАХ (News Groups). ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ — ЧИМ БІЛЬШЕ Ви розмістите, ТИМ ВИЩИМ БУДЕ ВАШ ДОХІД. І цей дохід буде ПРЯМО ЗАЛЕЖАТИ ВІД ВАС. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на самих відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень — ЦЕ МІНІМУМ! Протягом 2,5 місяців! БІЛЬШЕ РОЗМІЩЕНЬ — БІЛЬШИЙ ДОХІД (при тому в ГЕОМЕТРИЧНІЙ ПРОГРЕСІЇ). ОТЖЕ — КОЛИ ВИ ДОСЯГНЕТЕ ПЕРШОЇ ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ ВАРТО всього 21 гривня. Невелика сума в наш час і ГОЛОВНЕ — ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз — не відкладаючи на завтра. ЧАС — ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! Вона вже дійсно поруч! Дійте! Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити! ДАВАЙТЕ РИЗИКНЕМО! АДЖЕ ВИ НІЧОГО НЕ ВТРАЧАЄТЕ! З повагою, Лілія.

Корисна інформація як поширювати інформацію на форумах (дошках і ін. відповідних місцях)

www.yahoo.com/

2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум віддалена робота» чи «форум надомна робота» чи «форум робота на дому» чи «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошукова система знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є не одне схоже. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу www.job.ru, www.rabota.ru і т. п. сайти (розділи про вакансії).

3. Розберемося з Job.ru (самий відвідуваний сайт) — потрібно ввести дані. В полі «посада» — наприклад: «співробітник для віддаленої роботи на дому»чи «незалежний менеджер» і т. п. — В полі «вік» — вкажіть «з 18 до 80». «Освіта та Досвід роботи» — пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «середня»). — «Заробітна плата» — «від $ 1000». — «Пол» — не має значення. — «Графік роботи» — «вільний» — «Зайнятість» — «будь-яка». — «Місто» — Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові, але не скрізь це дозволено) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення.

Навіщо це робиться? Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле «місто». А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для «Харкова», «Львова» і «Севастополя», то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. (це легко для сайту Job.ru, потрібно поміняти тільки місто, все інше повторно вводити не потрібно).це займе 1 — 2 години. Результат Ви побачите вже зранку. — «Текст оголошення» — (не більше 2000 символів) 2000 символів досить багато (у порівнянні з іншими сайтами). Тому й написати можна багато, але не потрібно! — «Контактна інформація» — «Ім’я» — Вводь своє ім’я або псевдонім — «Телефон» — телефон потрібно вказувати обов’язково. Я зазвичай ставлю «(000)00-00-00». — «E-mail» — ну це зрозуміло. — «Розміщення вакансії» — Розділ «Інші сфери діяльності» і «Інформаційні технології та Інтернет» — «Термін зберігання» — на всі «30 днів». Якщо Ви ДІЙСНО хочете того доходу, який був описаний вище, Вам потрібно в графі «Термін зберігання» ставити 3 (або 1) дня і раз в 3 (або 1) дня КИДАТИ ОГОЛОШЕННЯ НА ВСІ МІСТА ЗНОВУ!Тоді у Вас буде багато клієнтів, яким Ви будете надсилати цей файл! Подібним чином можна заповнювати поля і на інших подібних сайтах.

Перший тиждень, а може і півтора тижні у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати даний файл, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ, Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це НЕСПОДІВАНО І ПРИЄМНО. Заповнюємо далі «Ви згодні на публікацію вашої оголошення у виданнях з працевлаштування?» — «ТАК» «Пароль» — придумайте пароль. Якщо люди шукають в мережі роботу вони завжди заходять на Job.ru. і їм подібні сайти (Rabota.ru і т. п.) Після розміщення оголошень перевіряйте — чи вдалося їх розмістити. Тобто, заходьте на сайт, як якщо б Ви шукали роботу, і вибирайте той розділ, де ви розміщували оголошення. Якщо помістити оголошення не вдалося, то повторіть операцію УВАЖНО. Перевірку досить зробити один раз, що б Ви навчилися розміщувати оголошення. Потім вже не потрібно. Просто в перший раз Ви можете щось упустити. Але, як правило, проблем з розміщенням оголошень ні в кого немає. Я настійно не раджу використовувати спам, тому що це підриває авторитет Ваших пропозицій.

А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а ТІЛЬКИ ВИГРАЄТЕ. Скажімо, з 100 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зароблю 15 гривень, перебуваючи на 7 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж 100 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 — це вже 75гривен. Далі ці 25 людей роблять по 100 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають — мій дохід 375 грив. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1 875 грив. (я на 4 позиції). Далі в геометричній прогресії — ці 625 людей роблять мінімум по 100 розміщень зі мною на 3 рядку і тільки 5 людей відповідають кожному — це 9 375 грив. Найцікавіше це те, що ці 3 125 людей зроблять ще по 100 розміщень, ну а якщо їм дадуть відповідь тільки 5 людей, то я вже отримую 46 875 грив.(я на 2 позиції). 1-й рядок порахуйте самі-я думаю вам буде приємно(ми вважали по мінімуму).Чем більше зробите реклами тим більше дохід. І це все за первісний внесок в 21 гривню. Ви собі можете уявити, що тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці статті щодня? Так само як і ви зараз читаєте цю. Так що дійте!ЩОБ ЗАРОБИТИ-ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ! ОСОБИСТО ВІД СЕБЕ ХОЧЕТЬСЯ ДОДАТИ, ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ — ЦЕ ВІРА В СЕБЕ І В УСПІХ! ТРЕБА ЙТИ ВПЕРЕД І НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ПІВДОРОЗІ. А Я ВАМ ВІД УСІЄЇ ДУШІ БАЖАЮ УСПІХУ, АДЖЕ ВАШ УСПІХ — ЦЕ І МІЙ УСПІХ. УДАЧІ!І не обмежуйте себе цифрою 200! Публікуйте свої Оголошення на як можна більшій кількості сайтів. Формула Вашого Успіху полягає в кількості Вашої Реклами!

БІЛЬШЕ! ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ РЕКЛАМИ!

Креативу Вам і Великих Грошей!

Короткий зміст статті: Потрібна Робота на дому в інтернеті без вкладень в компанію Цікава робота. Сфера зайнятості Робота на дому / Фріланс. Вакансії Луцьк JOB.tochka.net Луцьк, Вакансія, Робота на дому в інтернеті без вкладень,робота робота в інтернеті без вкладень

Джерело: Вакансія Робота на дому в інтернеті без вкладень робота Луцьк, вакансії, Цікава робота

Також ви можете прочитати