Фінанси. Мати-одиначка заробила 7397 доларів за місяць

06.11.2014

УВАГА! ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ!

Мати-одиначка отримує $7397 в місяць не виходячи з дому, і ви не повірите, як вона робить це!

Аня Петрова заробляє $260 кожен день, працюючи вдома на своєму комп’ютері. Як стверджують інші люди. є можливість заробити більше $500 за допомогою комп’ютера.

А ви коли-небудь замислювалися про роботу в Інтернет?

Аня Петрова з Москви ніколи і не думала, що буде працювати через Інтернет. Поки одного разу, просто з цікавості, не заповнила просту форму онлайн. До цього моменту, вона вже встигла відчути на собі всі негативні сторони економічної кризи. Не пощастило, перед нею відкрилася можливість однієї забезпечувати трьох своїх дітей.

У минулому місяці ми знайшли в Мережі її блог і вирішили описати цю дивовижну історію у нашому розділі про роботу. В інтерв’ю по телефону вона розповіла нам: «В середньому я заробляю від семи до восьми тисяч доларів в місяць. Це 210 000 — 240 000 рублів. у кілька разів більше, ніж я могла б заробляти в офісі. Особливо враховуючи той факт, що я працюю всього 2-3 години в день, навіть не виходячи з дому.

Ми теж вирішили познайомитися з курсом «Інтернет Гроші». щоб дізнатися, як це працює.

«Спочатку ми запустили нашу систему в обмеженому доступі. Але тепер, ми настільки впевнені в ній, що відкриваємо доступ усім бажаючим. Від початку роботи, до отримання перших прибутків проходить в середньому 2-3 дні. Після публікації ми були реально здивовані популярністю нашої системи. Приблизно 600-800 людей приєднуються до нас кожен день. І все це люди з базовими навичками роботи на комп’ютері.»

«Люди втомилися від нудної, нелюбимої, погано оплачуваної роботи. Тепер у них з’явився реальний шанс заробляти гроші не виходячи з дому»

Робота в мережі стала для Ані справжнім подарунком, до цього вона місяцями намагалася знайти гідну роботу і ледве зводила кінці з кінцями. «Я втратила роботу відразу після настання другої хвилі кризи, мені потрібен був стабільне джерело доходу, мене не цікавили шахрайські схеми і способи «швидкого збагачення». Всі ці піраміди, де тобі треба продавати товари своїм друзям. Мені просто потрібен був законний спосіб заробляти гроші. для мене і моєї сім’ї. Основним плюсом роботи в Інтернеті є те, що я завжди вдома зі своїми дітьми. При цьому я економлю дуже багато грошей.»

«В середньому, я заробляю від семи до восьми тисяч доларів в місяць в мережі. Гроші від західних систем приходять чеком, а від російських через електронні гроші або на мій рахунок в банку.»

Ми поставили Ані питання, з чого все почалося? «Все досить просто, я заповнила форму на сайті, і дала згоду на купівлю навчального курсу. Необхідно було внести невелику плату, я точно не пам’ятаю, але мені здається сума була до 1000 рублів. Я отримала уроки, і вже через місяць я заробила більше 5000 доларів. Все виявилося дійсно просто. Адже Я не комп’ютерний геній, але вмію користуватися Інтернетом. Я заповнюю форми, розміщую посилання. Насправді, все виявилося простіше, ніж я думала.»

Аня Петрова дуже швидко опанувала курс «Інтернет Гроші» і це дало їй можливість безболісно пережити економічну кризу.

Аня і раніше ділилася своєю історією зі своїми друзями. Тепер, з її дозволу ми публікуємо цю систему для широкої публіки.

Перейдіть за посиланням, заповніть просту форму, і підтвердіть участь у програмі «Інтернет Гроші»

Короткий зміст статті: робота в інтернеті

Джерело: Post Views: 497

Також ви можете прочитати