Работа через интернет

23.10.2014

Наша пропозиція — нова модель бізнесу в Оріфлейм.

У цій статті Ви знайдете докладну інформацію про те, як ВИ зможете почати заробляти гроші в Оріфлейм через інтернет БЕЗ ВКЛАДЕНЬ. з зайнятістю 2-3 години в день, яку бізнес-модель пропонує наша команда.

Головне — зрозуміти ідею, тому дочитайте до кінця, щоб прийняти рішення. Ми не пропонуємо займатися чимось нелегальним або непристойним ))) Все, що ми пропонуємо — офіційно, законно, доступний абсолютно для кожного, і можна спокійно поєднувати з будь-яким іншим заняттям, роботою, сім’єю і з вихованням дітей.

Напевно, Ви вже знайомі з нашою компанією, і у Вас навіть є своє уявлення про це бізнесі. А як Ви уявляєте собі співробітництво з Оріфлейм? Дозвольте вгадати. Це продаж за каталогами, це чіпляння до знайомих і роздача листівок на вулиці ))) Почасти це правда, багато хто до цих пір так і працюють, хоча на дворі 21 століття, століття інформаційних технологій. Зараз найбільш просунуті лідери це зрозуміли і почали працювати та заробляти через інтернет.

насправді, компанія Оріфлейм завжди платила і буде платити ВЕЛИКІ гроші не за продажу помад і туалетних вод, а за ПЕРЕДАЧУ ІНФОРМАЦІЇ про можливості компанії.

І так, що ж це за можливості?

 1. Це можливість стати Vip-клієнтом компанії, оформивши дисконтну карту Ви миттєво отримуєте знижку 18% на всю продукцію компанії (знижка від цін в каталозі) подарунки навіть за невеликі замовлення, і, таким чином, економити сімейний бюджет на косметиці. Оформити знижку Ви зможете, заповнивши форму реєстрації по посиланню .
 2. Можливість купувати косметику БЕЗКОШТОВНО ))) або мати той самий додатковий дохід 1-3 тисячі рублів, якщо Ваші знайомі будуть замовляти у Вас косметику. Для цього не обов’язково приставати до всіх своїм знайомим з каталогом, достатньо просто сказати, що у Вас тепер є свій каталог, і при необхідності Ви можете допомогти підібрати щось із косметики. І з цих замовлень Ви отримаєте 18% прибутку, яку Ви можете витратити на себе кохану і замовити з каталогу косметику на ці кошти або витратити їх на щось інше ))) Також Ви зможете самостійно вибрати подарунки для себе. В принципі, зайвими гроші і подарунки, напевно не бувають )))
 • Третя можливість сама цікава і перспективна! Ет про можливість стати менеджером або директором в Оріфлейм, працюючи у вільному графіку, по інтернету, і заробляти від 6000 рублів (в якості менеджера), і 30000-40000 рублів (в якості Директора) в місяць. Відповідаємо на можливе питання — ніяких фінансових вкладень немає, все абсолютно безкоштовно. Ваші вкладення — Ваші активні дії в Інтернеті, Ваш час 2-3 години в день і Ваша готовність вчитися, навчання теж безкоштовне в онлайн-режимі. Про те, як компанія Оріфлейм нараховує та виплачує гроші менеджерам і директорам, читайте за посиланням
 • Багато хто з учасників нашої команди «Клуб Успішних Лідерів COOL !» вже активно працюють і ростуть по кар’єрних сходах, а Лідери — наставники, які щедро діляться своїм досвідом та секретами Успіху в Інтернеті і допоможуть Вам вийти на серйозний дохід з дому.

  Отже, запрошуємо Вас в нашу команду «Клуб Успішних Лідерів COOL !» для участі в інтернет-проекті «Твій дохід в мережі». в рамках якого при повній зайнятості Ви зможете за 6 місяців відкрити кваліфікацію «Директор» в компанії Оріфлейм та почати заробляти від 30 000 рублів на місяць. При частковій зайнятості (2-3 години в день) Ви зможете домогтися такого результату за 8-10 місяців. Причому, далі Ваш дохід буде тільки збільшуватися. Девіз проекту: «Заробляйте з нами — заробляйте більше нас!». І це не просто слова. Завдяки справедливому маркетинг-планом компанії Оріфлейм і нашої підтримки тут немає перших або останніх. Ви будете заробляти стільки, скільки захочете!

  Проект Вам підійде ідеально, якщо:

  • Ви в декреті
 • Ви тимчасово не працюєте
 • у Вас є основна робота і на ній є доступ в інтернет
 • Вас НЕ влаштовує ваш рівень життя, і Ви хочете поліпшити його
 • Ви хочете працювати вдома, тому що набридло кожен день стояти у заторах на дорозі на роботу.
 • Ви живете в маленькому населеному пункті, де взагалі немає роботи
 • просто ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНІ ГРОШІ!

  Чому саме ми? Чому Вам потрібно працювати саме з нами?

  1. Великий досвід роботи в інтернеті, є реальні результати.
 • Кожному безкоштовно дається персональна партнерське посилання, за допомогою якої дуже легко запрошувати людей реєструвати і навчати їх.
 • Немає жорстких вимог від спонсорів — кожен працює в міру можливості і бажання.
 • Презентації Можливостей 3 рази на тиждень у форматі вебінарів
 • Інформаційна розсилка для цікавляться заробітком через інтернет і багато сучасних «фішок» для підвищення ефективності роботи
 • Чітка система навчання у форматі вебінарів, чатів, електронних листів.
 • Постійне спілкування з усіма учасниками проекту в закритій групі в соціальних мережах: обмін досвідом, навчання новому.
 • Допомога кожному члену команди шляхом підписання під нього перших консультантів — Ви зможете зростати набагато швидше.

  Що робити?

  Кожен учасник команди реєструється на нашому командному сайті. Після цього отримує докладні інструкції по роботі. Вам потрібно буде просто періодично замовляти для себе косметику Оріфлейм зі знижкою -18%, а також писати прості повідомлення в інтернеті, запрошуючи людей в свою команду.

  Що Ви отримаєте за це — читайте маркетинг-план компанії Оріфлейм.

  В нашій команді велика кількість людей, які вже заробляють хороші гроші. Є молоді мами, які вже почали заробляти через інтернет і кажуть, що НІКОЛИ не повернуться на колишню «основну» роботу з 8 до 17. Навіщо працювати на ДЯДЬКА. проводити більшу частину свого життя на Роботі, коли можна через інтернет вийти на заробіток більше 100 000 рублів за 2-3 роки, причому працювати вдома, не повний день. І Лідери нашої команди вже зробили це і готові показати Вам шлях до іншого життя, де є можливість подорожувати, насолоджуватися спілкуванням з сім’єю і жити в задоволення!

  Хочете спробувати?

  Зареєструйтесь прямо зараз в нашу команду, і ми допоможемо Вам швидко (через 2 місяці) вийти на рівень менеджер, і далі на рівень «Директор Оріфлейм». Про те, як стати «Директором» Оріфлейм всього за 6 місяців читайте за посиланням.

  Після реєстрації Вам прийде докладна інструкція, як зробити замовлення, де отримати, а також серія навчальних листів і запрошення на вебінари, тренінги по бізнесу в режимі online. Ми Вас всьому навчимо!

  На думку фахівців в інтернет-маркетингу, в найближчі 5-10 років інтернет — це черговий Клондайк в історії людства! Питання тільки в тому, як це використовуєте Ви. Зараз йде перерозподіл, хтось залишиться споживачем і буде витрачати свої гроші, роблячи покупки через інтернет-магазини і граючи в онлайн-ігри, а інші будуть заробляти!

  Запрошуємо Вас на наші вебінари «Можливості заробітку через інтернет!»

  понеділок 14

 • Також ви можете прочитати