Робота на дому в Інтернеті з хорошою зарплатою. Персональний блог Олександра Новікова.

18.11.2014

Де знайти роботу на дому в Інтернеті з високою зарплатою від 30000 рублів на місяць і більше?

Отримаєте роботу своєї мрії, не виходячи з дому. Висока зарплата, швидке навчання, ГАРАНТІЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!

Відео Інтерв’ю Олександра Новікова Олександра Коцеруби.

Як готується персонал для інфобізнесменов і не тільки. Як отримати роботу вдома і заробляти в інтернеті.

Нижче наведу текстову версію інтерв’ю.

Добрий день, дорогі друзі, з вами Олександр Новіков і Олександр Коцеруба.

— Добрий день.

Сьогодні я хотів обговорити з Сашею кілька питань і розпитати про їхні проекті « DreamWorkPro ». який зараз просто колосально набирає популярність, і далі ми дізнаємося чому.

— Так, привіт Саша. Привіт, шановні телеглядачі. Я так розумію, що треба про проект щось розповісти?

Так, Сашко, скажи пару слів про проект.

— Мене звуть Олександр Коцеруба. Ми з моїм бізнес-партнером Сергієм Довбиш запустили перший кадрово-тренінговий центр в Рунеті, який присвячений професійній підготовці фахівців, віддалених співробітників для інтернет-підприємців.

Проект існує менше року. Самий перший тренінг ми запустили в листопаді 2012 року і зараз у нас вже більше трьохсот випускників, які успішно працевлаштовані, успішно працюють, заробляють гроші, будують кар’єру віддаленого співробітника і цілком задоволені люди.

Скажи, будь ласка, наскільки ти оцінюєш популярність даної професії? Наскільки її може освоїти, скажімо, простий обиватель, середньостатистичний, від 35-ти і старше? Зараз такий рівень людей у нас пішов в інтернеті, які прагнуть за знаннями і намагаються знайти альтернативу.

— Взагалі про популярність цієї професії можна судити, виходячи лише з того, наскільки сильно інтернет розвивається, зараз кожен це може спостерігати. Сьогодні ми не тільки вдома можемо користуватися комп’ютерами і ноутбуками, але навіть десь на відпочинку, на природі — ми з планшетами, телефонами, тобто постійно в інтернеті. І, зрозуміло, кожен день з’являються тисячі і тисячі проектів.

Це інтернет-магазини, це різні сервіси, це проекти інфобізнес, рекламні агентства, які спеціалізуються саме на інтернеті. Це якісь тренінгові центри, які виходять в інтернет. Величезна кількість проектів з’являється і що відбувається?

Цим проектам треба розширюватися. Для того, щоб розширюватися, їм потрібні співробітники. З-за того, що проектів з’являється все більше, а людей, які здатні професійно займатися цією діяльністю, постійно не вистачає, з’являється кадровий голод.

Тому що інтернет-фахівців не навчають в інститутах, коледжах, академіях. Насправді є поодинокі навчальні заклади, які здатні готувати людей до роботи в інтернеті. І ми зараз допомагаємо опрацювати цей кадровий голод. Тим проектам, у яких ця проблема максимально гостро стоїть, ми намагаємося допомагати і готувати для цих проектів професійних співробітників.

Тих людей, які хочуть працювати віддалено, які не хочуть бути прив’язаними до офісу. Які хочуть вільно пересуватися, ось як я зараз, наприклад. Я щомісяця кудись виїжджаю і при цьому я працюю. Якщо вам цікаво, якщо вам дійсно в кайф працювати віддалено, відвідувати різні місця, якщо вам дійсно хочеться заробляти серйозну зарплату, ви живете в маленькому провінційному місті, а хочете отримувати зарплату, як у столиці, наприклад, Москві, Києві, і так далі.

— Цілком реально. Відповідно, ця робота вам ідеально підійде, навіть без якихось сумнівів.

Саша, скажи, скільки часу потрібно для того, щоб підготувати спеціаліста, помічника, приміром, інфобізнесмена, або для інтернет-магазину? Скільки часу це займає?

— Там все індивідуально. Тому що це залежить від навичок людини, який спочатку починає цим займатися. Тому що до нас, буває, приходять люди, які навіть комп’ютером нормально не володіють. Такі базові речі починають розпитувати, і звичайно, навчання таких людей займає більш тривалий час.

А є люди, які вже все знають і вміють, їм потрібно тільки напрямок дати. Такі люди досить швидко отримують освіту, отримують саме цю кваліфікацію, проходять атестацію та одержують вже роботу.

Наскільки у вас ця програма розрахована? Для середнячків, які вже вміють вмикати комп’ютер, вміють у соціальних мережах ходити і знають програми Word Excel ?

— Універсальна програма йде у нас три місяці.

— Так, тобто протягом цих трьох місяців людина, по-перше, може сам зрозуміти, яким напрямком йому займатися. Тому що якщо ми зараз будемо говорити, як ти правильно сказав, помічник інтернет-підприємця…

А які у вас напрямки є?

— Ось, з приводу напрямку. За великим рахунком, ми зараз виділяємо вже дванадцять спеціальностей, все розширюємося. Ми починали з п’яти, зараз вже дванадцять. Якщо вже зовсім великі напрями вибирати, їх виходить сім. Це напрямок трафіку, тобто залучення нових відвідувачів, залучення нових клієнтів.

Це менеджери з продажу, там теж своя специфіка є. Є менеджери по запусках; є менеджери, які продають вже існуючим клієнтам. Є менеджери, які якісь автоматичні продажу вибудовують, бесіди і так далі; а є менеджери, які працюють тільки по телефону — це менеджер по роботі з клієнтом, з продажу через телефон.

Є менеджери, які працюють з контентом, тобто всілякі відео, відеоролики, монтаж, обробка, підготовка роботи з текстами, підготовка роботи з аудіо — все, що пов’язано з контентом, написання продають сайтів, написання продають статей і так далі. І ще цілий ряд напрямків, це довго перераховувати.

Одним словом ви даєте базова, а людина вже далі, через місяць-півтора, визначається, що йому цікаво.

— Так і він проходить спеціалізацію.

Він проходить спеціалізацію, надалі у вас йде атестація, ти сказав.

— Так, людина мусить скласти іспит. Причому цей екзамен він здає практично. Ми знаємо, що є такі школи, коли в кінці дають тести — ми теж всією командою проходили ці тести, вони насправді нічого не означають.

тобто вас не будуть просити проходити тести, коли ви працевлаштуєтесь. У вас зажадають, щоб ви сьогодні з’явилися на роботі, дадуть два-три дні на вивчення специфіки даного проекту і потім ви повинні працювати. Аби наші учні могли повноцінно працювати, ми стажуємо учасників в реальних проектах.

У реальних підприємців?

— Так, як кажуть…

В бойових умовах, так сказати.

— У бойових умовах, так, у ситуаціях, наближених до реальності, максимально наближених. У нас зараз йде як раз останній потік, четвертий вже, тренінг «Менеджер інтернет-проектів», там у нас третя або четверта тиждень йде, а у хлопців йде вже друга практика. Була практика, де вони повністю трафіком займалися, теж в різних проектах.

Там і засоби масової інформації у нас є, і свій журнал є, у нас є повноцінний тренінговий центр. у нас є сервіс по роботі надання послуг і так далі. Всі учасники можуть попрацювати в різних проектах, зрозуміти різну специфіку роботи. Наприклад, продаж фізичних товарів, інформаційних товарів, надання послуг і так далі, і плюс — попрацювати в різних спеціальностях.

Зазвичай до кінця цих практик всі учасники розуміють, що їм найбільше подобається займатися. Припустимо, один каже: «трафік не хочу, мені подобається контент», а інший: «мені не подобається контент, подобається трафік».

А друга частина навчання — їх поділяють на спеціалізації. Трафік подобається, займається трафіком, контент — значить контентом. Наприкінці людина вже точно знає, чим він хоче займатися, що йому цікаво і має всі необхідні навички.

При цьому він має ще й базові знання в інших областях, тобто він не тільки заточений на трафіку, якщо попросять написати статтю, ну, дуже потрібно…

Він може перекваліфікуватися?

— Він може перекваліфікуватися, він може дійсно взяти і зробити, тобто ми готуємо універсальних.

У мене на твій відповідь виник черговий питання: скільки людей ви вже навчили? Ти кажеш, що у вас вже четвертий потік, відкрий секрет, скільки людей пройшло через вас?

— Через нас пройшло вже 300 осіб, які працевлаштувалися.

— Так, причому 100 з них, вірніше, більше 100 — це ті, які працевлаштувалися завдяки нашому кадрового центру, тому що всім випускникам ми гарантуємо працевлаштування, звичайно, хто пройде атестацію.

— А решта 200 з гаком людей працевлаштувалися самі, в процесі тренінгу, тобто вони навіть не стали…

— Так, вони не стали чекати поки черга дійде. У нас відділ з працевлаштування невеликий, працюють лише три людини в цьому напрямку, і вибудовується черга. Спочатку йдуть ті, хто добре себе проявили, потім — за ступенем напрацювань, скажімо так.

Скажи тоді пару прикладів успішних підприємців, проектів, де працюють вже ваші люди.

— зараз Можна довго перераховувати.

Ну, хоча б двох-трьох.

— Якщо брати великих гравців, то це Азамат Ушанов. У нього, по-моєму, три людини працюють.

— По суті, ми зараз вибудовуємо йому команду. У Євгенія Ходченкова працюють, це проект «Твій старт». Працюють у Володимира Довганя. працюють в проекті «Info-DVD». Працюють у Яна Володимирівна — Вебінар 2FM. Працюють у Сергія Балакірєва — Imsider.ru і його інтернет-магазини. Працюють у Олексія Захаренко Дмитра Париева .

Так, ви бачите, наскільки висока кваліфікація, підготовка саме тренінг-центру. Саш, я розумію, що ви з Сергієм цю роботу просто не потягнули б і не впоралися. Хто і що вам допомагає? Яка команда у вас зараз, як ви розширилися і що робите для цього?

— Кажуть, що ідеальний бізнес — це той бізнес, який народжується зі своїх власних потреб. Тому ми задалися цією проблемою, що треба нам якось рости, удвох вже набридло бути такими термінаторами, які сидять з ранку до вечора. Особливо показово це було, коли ми на місяць поїхали в Таїланд і в море виходили купуватися в годину ночі, як раз перед сном.

Коли сонце сідало.

— Так, коли сонце сідало. І ми зрозуміли, що нам самим потрібна команда, а звідки її взяти? Ми не хотіли йти шляхом більшості інтернет-підприємців: «я зараз в базу кіну»

«Пропозиція, заповніть мені анкету».

— Так, «заповніть мені анкету, прийдіть».

— Ні, ми всім інтернет-підприємцям пояснюємо, що ті люди, які знаходяться у вас в розсилці — це ваші фанати. Раз людина підписався, він хоче бути таким як ви, він не хоче працювати на вас. І скільки ми чули прикладів, коли люди намагаються з бази набрати людей.

Згоден, я сам такий, сам пробував. Більше 60-ти анкет прийшло, не взяв нікого.

— Навіть якщо когось набираєш, вони через два місяці кажуть тобі: «поки, я розібрався з твоїм бізнесом, я пішов далі». У вас, наприклад, розсилка «Як побудувати свій бізнес в інтернеті» і підписуються ті люди, які хочуть бізнес в інтернеті розвивати, а ви їм пропонуєте працювати у вас. І потім відбуваються різні речі.

Вони знову починають через півроку набирати нових людей. Виходить така текучка, а всі ці півроку ти цих людей навчаєш, по суті, безкоштовно.

Ми пішли іншим шляхом і зробили спеціалізацію з підбору співробітників і навчання спеціальності. Тому що є завдання, які неможливо виконати одному, двом, трьом, п’ятьом.

Якщо ти дійсно хочеш на ринку обгрунтовуватися, то тобі потрібні люди, потрібні кадри — кваліфіковані, професійні, які здатні вирішувати завдання на досить високому рівні, швидко, якісно і давати потужний результат. Тому команда повинна бути більша. Якщо ви інтернет-підприємець і ви серйозно замислюєтеся про бізнес, у вас є якісь доходи, але у вас немає помічників, я сміливо можу сказати…

— Так, ваш зріст зараз обмежений тим, що у вас просто немає людей. Ви самі робите ту роботу, яку ви не повинні робити. Багато підприємців цього не розуміють. У нас зараз є коучингова група, ми, крім віддалених співробітників, ще й працюємо, до речі, з Сашком теж спільний проект, який називається «Шлях до мільйону» — коучингова група.

Туди набираються саме інтернет-підприємці, тобто люди, які роблять свій бізнес. У нас там є люди, які заробляють вже по 200-300 тисяч в місяць. Вони приходять до нас щотижня і кажуть: «хлопці, а як, а що ж мені ще зробити?»

«Як зрости, як збільшитися?»

— щотижня говоримо: «наймайте людей». Тому що ви сидите, займаєтеся тим, що самі верстаєте підписні сторінки, самі викладаєте на Ютубі, самі пишете якісь статті в розсилку. Замість цього ви повинні займатися якимись стратегічними речами, ви повинні планувати якісь продукти запускати, які тренінги, домовлятися з постачальниками та інше. Де ви бачили, щоб директор заводу стояв біля верстата? Ви повинні зрозуміти, що є речі, якими ви не повинні займатися. Це ще дуже важко до людей доходить. Доводиться щотижня їх примушувати, потім вони наймають людей і не уявляють, як вони могли раніше без них працювати.

Тому закругливши це інтерв’ю, не будемо його розтягувати. Насправді ми відкрили нову спеціальність, нову можливість. Як стати помічником інфобізнесмена, або компанії, підприємства або якогось цікавого. Сашко розповів, що у Довганя працюють люди. У нього живий бізнес і є віддалені співробітники, які розвивають його проекти в інтернеті.

Тому ви можете стати одним з них, звернувшись до Саші в кадрове агентство, пройти всі етапи, вибрати те, що вам потрібно. Надалі ви подивіться і якщо вам сподобається робота підприємця, ви самі зможете стати інфобізнесменом і наймати вже собі команду. Але це буде вже другий етап вашого розвитку. На цьому у мене все. Спасибі, дорогі друзі. Дякую, Саша.

— Дякую.

Дуже гарне інтерв’ю, було здорово, я думаю, ми розкрили всі секрети.

Спочатку безкоштовне навчання!

Короткий зміст статті: Де знайти роботу на дому в Інтернеті з високою зарплатою від 30000 рублів на місяць і більше?Отримаєте роботу своєї мрії, не виходячи з дому. Висока зарплата, швидке навчання, ГАРАНТІЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!Відео Інтерв’ю Олександра Новікова Олександра Кінці… робота на дому, заробіток в інтернет, робота в інтернет, навчання роботі в інтернет,заробіток в інтернет,навчання роботі в інтернет,робота в інтернет,Інтерв’ю,Новини робота в інтернеті

Джерело: Робота на дому в Інтернеті з хорошою зарплатою. | Персональний блог Олександра Новікова.

Також ви можете прочитати