7 Стратегій створення сайтів для заробітку

19.02.2017

7 стратегій створення сайтів для заробітку

10 червня

7 Стратегій створення сайтів для заробітку

я Хотів розписати всі стратегії створення сайтів для заробітку, але по кожній стратегії можу написати не одну статтю, тому зараз я коротко опишу кожен пункт, а в окремих статтях буде докладний аналіз за деякими з пунктів, як наприклад в цій: «Як швидко заробити в інтернеті «.

1) Створення дорвеїв

Ілля вже писав про дорвеях в цьому блозі, я тут внесу свої 5 копійок. Для того, щоб створити дорвей багато розуму не треба. Сил витрачається мінімум, так як вручну дорвеї вже ніхто практичної не створює. Написано багато чудових програм для створення дорвеїв. Зібрав ключові слова, натиснув на кнопочку і через кілька секунд отримав сайт-дорвей n –им кількістю сторінок.

Заробляють на дорвеях з допомогою різних партнерських програм. Це може бути магазин, що продає, партнерка, платящая за кліки або реєстрації та ін. Ті, хто робить дорвеї (дорвейщики) думають тільки про гроші. Їм все одно, що про них і їх творіннях скажуть інші веб-майстра і програмісти, які працюють над поліпшенням алгоритмів пошукової системи. Між дорвейщиками і пошуковими алгоритмами йде постійна війна. Змінився алгоритм, дорвейщики підлаштуватися під нього і продовжують отримувати прибуток. Щоб постійно заробляти, потрібно постійно створювати нові дорвеї і бути «в темі» всіх змін пошукових систем.

Дорвеестроительство засуджується і як би «поза законом ». Тому оптимізацію дорвеїв під пошукові системи охрестили чорної (чорне SEO).

2) Створення сайтів для продажу посилань

Це найпоширеніша стратегія в рунеті. Якщо подивитися на блогосферу, то багато блогери роблять сайти для продажу посилань. Такі сайти називають сателітами або ГМ. іноді можна зустріти назву MFS (Made For Sape — зроблено для Sape). Щоб непогано заробляти потрібно «наклепати» кілька десятків сателітів. Багато десятками не обмежуються і роблять їх сотнями…) Створюючи сателіт, ви не тільки «засоряете» Рунет, але і даєте дешеве місце під посилання хорошим інтернет ресурсів, які завдяки вам будуть просуватися. 7 Стратегій створення сайтів для заробітку

Сателлитостроение засуджується тими, хто за білі сайти (про них нижче). Але так як сателіти не претендують на місце в пошуковій видачі, вони отримали трохи «білого світла» і стали популярні в рунеті. Детальніше про сателітах …

3) Створення сайтів для заробітку на трафіку

Багато хто не помічають перспективність цієї стратегії заробітку на сайтах. Заробити на трафіку можна набагато більше, ніж на продажі посилань. Плюс до всього цей метод передбачає більшу стабільність. Трафік – це найцінніше в інтернеті. Заробити на трафіку можна з допомогою різних партнерських програм.

найпоширеніші партнерські програми — це партнерки контекстних оголошень. Найвідоміші з них — це Google AdSense, Бігун і Я. Директ. Найчастіше на таких сайтах можна помітити Google AdSense, тому часто сайти роблять саме під цю партнерку і називають їх MFA (Made For AdSense зроблено для AdSense).

Основний упор у створенні таких сайтів веб-майстер робить на оптимізований контент, вдаючись до SEO-копірайтингу. Плюсом створення таких сайтів є те, що його можна вважати підлозі — СДЛ і в будь-який час «відбілити» і зробити СДЛ небудь, почати продавати посилання, перетворивши сайт до ГС.

4) Створення партнерських сайтів

Тут все просто. Вибирається якась партнерська програма, в якій є можливість підключення свого домену. Тобто, вам видадуть готовий сайт (наприклад, інтернет-магазин або сайт знайомств), який потрібно буде просунути в пошукових системах. Крім того, бажано змінити дизайн такого сайту, написати кілька статей, щоб контент був унікальним. За кожну продаж або реєстрацію через ваш сайт ви будете отримувати певний % .

5) Створення сайтів для людей – СДЛ

Сайт для людей (СДЛ відрізняється тим, що основна його мета – це корисність для відвідувача. Щоб зробити сайт для людей потрібно витратити дуже багато сил і/або дуже багато грошей. СДЛ може приносити мало грошей або дуже багато грошей, тут все залежить від умінь і переваг творця, але перспектив у сайту дуже багато. При бажанні, зробити його популярним і прибутковим не складе праці. Такі сайти дуже цінуються як пошуковими системами, так і відвідувачами, а значить і рекламодавцями, які можуть запропонувати розмістити свою рекламу на сайті.

6) Створення блогів

Блог – це теж СДЛ. Але блоги я виділив окремим пунктом не випадково. В даному котексте, блог – це особистий щоденник, де автор пише про своє життя і діяльності і ділиться своїм досвідом з читачами. Найчастіше на блозі витрачається багато часу, а прибуток він приносить не дуже велику. Звичайно, все залежить від здібностей автора, але є певна межа, переступити який дуже складно. Виташок писав, що «В блогах грошей немає » і я з ним повністю згоден.

Імхо, блог – це хобі, не потрібно перетворювати блог ГМ. заполоняючи його продажними посиланнями і контекстною рекламою, витискуючи все, що тільки можна з метою заробити на 2$. Якщо захотіли заробляти, то навіщо робити блоги? Так можна зробити 5 блогів, які будуть приносити у сумі 500$ … Ага, і витрачати весь свій вільний час на їх наповнення, нарощування пузомерок, пошуку рекламодавців. Тим більше, навряд чи всі 5 блогів вдасться зробити цікавими і корисними для людей, а значить, ніякого інтересу в цій справі немає і робота перетворюється в рутину.

7) Купівля сайтів.

Не обов’язково робити сайт самому. Якщо у вас є гроші можна купити готовий сайт, який відразу після покупки може приносити прибуток. Покупка сайтів – це ціле мистецтво. Так що перш ніж щось купувати треба все вивчити в цій сфері.

Ось такі стратегії заробітку в мережі за допомогою сайтів мені відомі. Обговорюємо, сперечаємося, говоримо, яка стратегія вам ближче .

Короткий опис статті: створити сайт для заробітку Тут ми поговоримо про стратегії створення сайтів для заробітку, створення таких сайтів, як: СДЛ, сателітах (для продажу посилань), MFA (для заробітку на трафіку) і створення сайтів для заробітку, такі сайти, стратегія заробітку, створення сайту, СДЛ

Джерело: 7 стратегій створення сайтів для заробітку

Також ви можете прочитати