Американські та зарубіжні сайти для заробітку грошей в інтернеті .

04.07.2016

Американські та зарубіжні сайти для реального заробітку грошей в інтернеті

Зарубіжні та американські біржі для заробітку грошей в інтернеті без будь-яких вкладень підходять більшою мірою тим фрілансерам, які вже мають досвід роботи на російських біржах. Різниця між зарубіжними та російськими біржами просто колосальна. У Росії тема фріланса і заробітків у мережі з’явилася відносно недавно, ринок новий і практично не вивчений. У той же час на заході практика подібних заробітків застосовується вже не перше десятиліття.

Перш за все, приваблює шукачів можливість стабільної і хорошої зарплати, рівень життя західних країн і нашої держави відрізняється досить сильно. Якщо наші мережеві роботодавці хочуть отримати роботу за невеликі гроші, то західні замовники роблять упор на хорошу оплату і прийнятну якість роботи. Доларова оплата на таких ресурсах досить зручна, у зв’язку з нестабільною ситуацією курсу російської національної валюти.

Головним недоліком роботи на подібних закордонних сайтах вважається мовний бар’єр, знання мови має бути глибоким, а не поверхневим, особливо якщо ви вирішили зайнятися копірайтингом. Треба уміти вести ділові бесіди, багато замовників вважають за краще спілкуватися в скайпі перед тим, як дати вам замовлення. Наші платіжні системи «Webmoney» і « Яндекс.Гроші» не підходять для зарубіжних партнерів. Більшість бірж працює з системами «PayPal», «Payoneer» і банківськими рахунками, що ускладнює виведення грошових коштів. У даній статті ми розглянемо найбільш популярні зарубіжні біржі для заробітку у всесвітній мережі.

Одна з кращих міжнародних бірж Odesk.com для отримання цієї прибутку!

Однією з найбільш перспективних і прибуткових бірж на світовому ринку вважається Odesk.com. Для того щоб почати заробляти перші серйозні гроші вам не потрібні вкладення в цей проект. Знання мови, комп’ютер, стабільний інтернет, і трохи посидючості знадобляться в самому початку вашого кар’єрного шляху. Плюс це сайту в тому, що навіть недосвідчений новачок зможе заробити пару доларів, уважно вивчивши сайт. Інтерфейс біржі зручний і зрозумілий, коли ви опинитеся на головній сторінці, спливе вікно «Want a job? Sign up!», що в перекладі на російську мову означає «Хочеш працювати? Зареєструйся!». Реєстрацію можна провести через персональну сторінку на Фейсбуці, або заповнити всі поля.

В полях англійською мовою вказуються:

  • Ваше ім’я;
  • Прізвище;
  • Поштову адресу;
  • Місто проживання;
  • Країна проживання;
  • Логін і пароль (Бажано придумати складний пароль і логін з символами та латинськими літерами).

Після заповнення основних полів необхідно підтвердити свою поштову адресу і перейти по посиланню надісланої біржею. Для того, щоб замовнику було зручніше вас шукати варто заповнити спеціальну анкету, вказавши професійні навички, рівень володіння мовою, вартість години роботи, адресу, місце основної роботи або навчання. Також вам буде запропоновано тестування для визначення ваших професійних якостей. Тестування буває двох видів, на знання англійської мови на рівні США та Великобританії. Якщо ви успішно пройдете його, результат буде висвітлений у вашому профайлі, чим вище відсоток здачі тесту, тим більше шансів заробити. Оплата на біржі погодинного характеру.

Існує мультипрограмма для зручності роботи з сайтом. Вона відстежує динаміку вашої діяльності і статистику натискань на клавіші клавіатури. Є зручна система оповіщень. Заробити на Одеске можна від двох з половиною доларів за годину і вище, в залежності від вашого рівня майстерності. Біржа бере маленьку комісію, розміром в 10 центів, виведення коштів протягом трьох днів. Гроші виводяться на «PayPal» або персональну дебетову картку.

Американська біржа серфінгу Globalactioncash.com

У випадках, коли знання англійської мови залишає бажати кращого, а заробити хочеться варто звернути свою увагу на іноземні сайти для серфінгу. Серфінг полягає в перегляді листів, перехід по різноманітним посиланнях у вікні браузера і виконанні нескладних завдань. Багато фахівців рекомендують спробувати свої сили на зарубіжних біржах саме з серфінгу або введення капчі. Як правило, спеціальних знань для такого виду діяльності не потрібно, достатньо і базових. Платять на закордонних біржах за читання поштових листів більше, ніж на Російських біржах, на тому ж SEO sprint ви отримаєте за один перегляд листи близько двадцяти копійок, на зарубіжному аналогу сума значно вища і може бути близько долара за один клік.

Вкладати свої кошти не потрібно, достатньо терпіння і посидючості, найкращий сайт для серфінгу (а також для виконання платних питань) це американський ресурс Globalactioncash.com. Дана біржа співпрацює з усіма країнами світу, крім В’єтнаму і Бангладеш. Зареєструватися можна практично з будь-якої точки світу.

Інтерфейс зручний і зрозумілий. Ціна за один клік перегляду рекламного банера варіюється від одного до п’яти центів США. Мінімальні виплати починаються від двох з половиною доларів, які цілком легко набрати за день. Виплати проводяться на «Payza», «LR», «PayPal». Вивести свої зароблені гроші можна щодня, крім неділі.

Оголошень, сайтів для перегляду та завдань на сайті величезна кількість, так що без роботи сидіти не доведеться. Якщо ви протягом тридцяти днів не заходьте на сайт, ваші доходи будуть видалені. На кожен клік або завдання встановлений індивідуальний таймер. Є зручна реферальна програма, якщо ви запросите партнера, то зможете заробляти до 15 відсотків від його заробітків в системі.

Заробіток в інтернеті на іноземних біржах анкетування

Анкетування, це один з найшвидших і приємних способів отримання прибутку при роботі з сайтами без вкладень. У Росії цей напрям фріланса тільки набирає популярність, в той час, як на заході вже пару десятків років ведуться платні статистичні опитування громадян. Для того щоб заробити свої перші гроші на платних опитуваннях не потрібно проходити складні тести на кваліфікацію, досить базового рівня знання англійської мови. На зарубіжних опитувальниках анкети приходять майже ежедневною. Вони оплачуються в кілька разів вище, питання набагато коротше і змістовнішим. Навіть якщо порівняти з тією ж anketka.ru, де ви можете вивести не більше пари тисяч рублів за місяць, в іноземних опитувальниках ця сума не обмежена. Але перш ніж перейти безпосередньо до іноземних опитувачів, прочитайте ось цю мою статтю. в якій ви зможете знайти список кращих російськомовних опитувальників.

Один з перспективних європейських опитувальників це Paidviewpoint.com. Сервіс володіє зручним і зрозумілим інтерфейсом, і навіть якщо ви не сильні в англійській чи німецькій мові (розробник сайту німецька маркетингова компанія), то ви все одно зможете на ньому успішно працювати і отримувати прибуток без інвестиції власних коштів.

Реєстрація на сайті проста і не вимагає багато часу, дизайн приємний для очей. При реєстрації ви отримуєте бонус у розмірі одного долара, мінімальна сума для виведення коштів становить п’ятнадцять доларів. Є програма бонусних кодів, за які можна отримати близько тридцяти центів. Зароблені кошти виплачуються на систему «PayPal» протягом 72 годин.

На біржі діє цікава реферальна програма, сума виплат за роботу вашого партнера залежить від кількості приведених рефералів на сайт. За одного партнера ви отримуєте 20 відсотків від його вартості виконаної роботи на біржі. Опитування та анкети є у наявності цілодобово. Вам потрібно лише вибрати вподобану тему і відповідати на запитання. Повідомлення з системи приходять на пошту, сервіс не розголошує конфіденційних відомостей учасників проекту, тому спам на пошті вам не загрожує.

Ну і на завершення, хочу вам запропонувати прочитати схожу статтю про кращі сайти для заробітку грошей в інтернеті на Російськомовному ринку.

Короткий опис статті: сайти для заробітку грошей в інтернеті без вкладень

Джерело: Американські та зарубіжні сайти для заробітку грошей в інтернеті | yurbol.ru

Також ви можете прочитати