Автоматичний заробіток без вкладень

20.02.2017

Автоматичний заробіток без вкладень: правда чи міф?

Автоматичний заробіток без вкладень

Здрастуйте, шановні читачі!

У цій статті, я зроблю перерву в обговоренні теми інвестицій і околоинвестиционных тим. Сьогоднішній огляд про автоматичний заробіток без вкладень в інтернеті. Протягом останніх двох місяців я проводив експеримент, щоб дізнатися відповіді на три питання. Чи можна заробити автоматично? Як це зробити? Який буде прибуток? Відповіді на ці запитання читайте далі.

Кожна людина, яка цікавиться можливістю заробітку в інтернеті, напевно, зустрічався з рекламою сервісів для авто-заробітку в інтернеті. Привабливі банери, переливаючись всіма кольорами веселки обіцяють легкі гроші, та при тому ще й вкладатися не потрібно! Звучить відмінно, але адже безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. В чому ж підступ?

насправді, є ціла купа підводних каменів. Насамперед, це пов’язано з великим числом шахраїв в мережі інтернет. Тим не менш, деякі варіанти організувати на своєму комп’ютері автоматичний заробіток без вкладень все ж є. Давайте розглянемо всі запропоновані можливості по-порядку.

Програми для збору бонусів

Суть в тому, що деякі сайти пропонують своїм відвідувачам безкоштовні бонуси. Мова йде, звичайно, про копійчаних (в прямому сенсі) бонуси для відвідувачів. Навіщо це робиться — це окреме питання. Хтось таким чином намагається приманити і утримати відвідувачів. При цьому, величезна кількість ресурсів обіцяє бонус, але не зараховують гроші на рахунок.

Одна з найбільш популярних програм для збору бонусів. (натисніть для збільшення)

У будь-якому випадку, щоб отримати бонус, зазвичай потрібно ввести перевірочний код (так звану «капчу»), або зареєструватися. І щоб заробити скільки-небудь істотну суму, потрібно знайти тисячі таких сайтів, і постійно вводити цей перевірочний код. Такий процес дуже трудомісткий.

І тут з’являються програми для збору бонусів. Їх творці і промоутери декларують автоматичне розпізнавання і введення перевірочних кодів. Крім того, анотації до більшості таких програм запевняють, що у їх «базі» вже є актуальний список сайтів для збору бонусів.

Що виявляється на практиці? Дев’ять з десяти подібних авто-збирачів містять віруси. А десяті — просто не платять зароблені гроші. Зауважу, що в якийсь момент працюють програми з’являються. Але платити вони перестають дуже швидко.

Резюме. на програмах для збору бонусів можна більше втратити, ніж заробити.

Майнінг криптовалют

Кріптовалюти — це «know-how» останнього десятиліття, електронний платіжний засіб, не обмежене рамками національної емісії та грошово-кредитної політики. Випуск та отримання такої валюти здійснюється за рахунок обчислювальних операцій, які може виробляти на своєму комп’ютері будь-який бажаючий. Просто, щоб заробити 1 одиницю валюти треба завантажити спеціальну програму і запустити її. А далі, вже автоматично ресурси комп’ютера генерують інформацію, яка перетворюється в кріптовалюти. Це називається «майнінг».

До сьогоднішнього дня, відомо про існування 92 різних криптовалют. Більшість з них не користується попитом, і, по-факту — не ліквідні. Найбільш популярною і першої створеної криптовалютой є BitCoin.

Список поширених криптовалют

Короткий опис статті: програми для заробітку в інтернеті Автоматичний заробіток без вкладень в інтернеті. Правда чи міф? Як це працює, скільки можна заробити? Докладний огляд читайте далі.

Джерело: Автоматичний заробіток без вкладень

Також ви можете прочитати