AvtoOpros.ru оплачувані онлайн опитування автомобілістів

19.02.2017

ЗГОДУ

на обробку персональних даних

Дата підписання: 31.01.2017

Місце проживання:

Дата народження:

у відповідності з вимогами статті 12 Федерального закону від 27.07.2006 р. № 152-ФЗ «Про персональних даних», вступаючи в договірні відносини з адміністрацією сайту «Avtoopros.Ua», що належить ТОВ «Онлайн Маркет Інтелідженс Інтернешнл», вільно і по своїй волі, діючи в своїх інтересах приймаю рішення про надання моїх персональних даних та даю згоду на їх обробку.

Найменування та адресу оператора, одержує згоду суб’єкта персональних даних. ТОВ «Онлайн Маркет Інтелідженс Інтернешнл», ІПН 7707727869, 127051, Москва, Великий Каретний пер. д. 20, стор 3.

Перелік дій з персональними даними, на вчинення яких дається згода, загальний опис використовуваних оператором способів обробки персональних даних. Обробка вищевказаних персональних даних буде здійснюватися шляхом змішаної обробки персональних даних, що включає збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, оновлення, зміну, використання, поширення, транскордонну передачу за межі Російської Федерації, знеособлення, блокування, знищення персональних даних.

Термін, протягом якого діє згода суб’єкта персональних даних, а також спосіб його відкликання, якщо інше не встановлено федеральним законом. Даний моя згода діє з моменту надання безстроково, та припиняється тільки на мою письмовою заявою (відкликання), відповідно до положень ст. 9 і 12 Федерального закону від 27.07.2006 р. № 152-ФЗ «Про персональних даних»

Ваш IP:

Згоден і претензій не маю

Короткий опис статті: реальна робота в інтернеті без вкладень

Джерело: AvtoOpros.ru – оплачувані онлайн опитування автомобілістів

Також ви можете прочитати