Proffstore.com інноваційна біржа фрілансу

12.07.2016

Переваги Proffstore для роботодавців!!! 
Proffstore — інноваційна біржа фрілансу… 

Найбільш перспективний ресурс онлайн співробітництва та фрілансу, який по-новому заявляє про себе на ринку України. Разом із запуском біржі фрілансу Proffstore.com пошук і реалізація віддалених проектів виходить на новий рівень При цьому, не важливо, по який бік бізнесу ви собі бачите: як роботодавця чи вільного фрілансера-професіонала. Відтепер ці два напрямки будуть працювати як єдиний, злагоджений і впорядкований механізм, де кожен зможе відчути себе цінним і незамінним в єдиному ланцюжку успішного проекту.

Ласкаво просимо в центр міжнародного фрілансингу Proffstore.com!

Proffstore - інноваційна біржа фрілансу.

Що таке Proffstore?

Proffstore пропонує більше ніж послуги посередника між тімі, хто шукає роботу на дому і тімі, хто може запропонувати свій проект для реалізації (проекти і робота для фрілансерів ). Proffstore дає можливість розвиватися, постійно підвищувати професійний рівень і удосконалювати ваші бізнес навички. А налагоджена робота в команді, кооперація з колегами і набуті навички роботи з міжнародними замовниками та виконавцями принесуть додатковий імпульс вашій вдосконаленню та професійному зростанню.

Широкий вибір професій та спеціальностей найбільшого фрілансінгового ресурсу Proffstore.com не залишить вас без прибуткової справи та якісного підрядника. Власне, це розмаїття не обмежене жодними рамками — ві можете самі запропонувати галузь, напрямок, категорію, унікальну спеціальність або нову професію. А наявність бажаного типу віддаленої роботи для фрілансера (робота в інтернеті, вдома, у вільний час) — це всього лише питання часу і швидкості реакції роботодавців на вашу пропозицію. Разом з Proffstore фрілансер повністю вільний у виборі проектів і замовників, а роботодавець з легкістю знайде якісну команду виконавців. Ваш онлайн успіх безпосередньо залежить саме від вашої активності та цілеспрямованості.

Proffstore - інноваційна біржа фрілансу.

Унікальна особливість сервісу Proffstore

Робота в команді головна перевага Proffstore. Це унікальний інструментарій, який наслідує кращі принципи соціальних мережевих ресурсів. У кожного користувача існує можливість швидко зібрати власну групу з колег і друзів-фахівців, як у звичній для вас соціальній мережі.

Даний принцип має ряд переваг. Перша з яких спрямована на створення команд з фахівців різних напрямків. Завжди і у всі часи, переваги віддаються отриманню готового, завершеного продукту, ніж простому виконанню однієї, нехай і важливої частини роботи.

Proffstore - інноваційна біржа фрілансу.

Наприклад:

Для створення сайту необхідний як мінімум веб-програміст, який напиши код; дизайнер, який визначить і розробить зовнішній вигляд сторінок та логотипів, а також копірайтер, який відповідатиме за наповнення ресурсу контентом. Зібравши таку команду, ви перетворитеся з найманого робітника в частина механізму, який здатний реалізувати віддалені проекти будь-якої складності. І що приховувати, заробляти при цьому набагато більше!

Крім того, одним з головних недоліків для представника фрілансу і роботи в інтернеті з дому — є відсутність в комунікації з колективом колег і через бездіяльність компетентних людей, які займаються аналогічною або схожою діяльністю, до яких завжди можна звернути за порадою (як це відбувається в офісі). Проте, зібравши власну групу колег-професіоналів у своєму оточенні Proffstore цей недолік усувається сам собою.

У персональному співтоваристві ви зможете обмінюватися новинами, сучасними тенденціями, а також іншими корисними для роботи даними. Навіть пускати чуйні і обговорювати заробітки колег, не без цього. Тобто, все як у великому офісі, тільки без необхідності витрачати дорогоцінний час на дорогу.

Чим цікава українська біржа фрілансу для роботодавців?

Proffstore — це нове покоління зручності і сервісу для віддалених роботодавців. Наш колектив прагне зробити реалізацію ваших проектів максимально якісною. Профстор ніколи не залишить свого користувача наодинці з його проблемами. Адже не секрет, що одна людина не може бути успішною у всіх сферах діяльності. Точніше, вона і не зобов’язана бути такою у всьму. Якщо у вас з’єднання явилася ідея створення бізнесу на фрілансерскій робочій силі, то відразу ж з’явиться безліч питань, про які ви навіть не замислювалися раніше. Організація команди, оформлення документації, робота з виплатами, перекладами і податками. Крім того, не варто забувати про гарантії виконання взятих на себе зобов’язань фрілансерами, а також інші рутинні завдання, які простіше виконувати умілому і підготовленому, а головне — досвідченому у своїй справі фахівцеві.

Біржа фрілансу Proffstore.com, яку ми анонсуємо, навіть не збирається залишати власний актив у вигляді клієнтів з їх проблемами. У нас трудитися менеджерський склад, який дозволить вирішити всі питання буквально в кілька кліків мишкою. Досить зробити один запит. Деякі завдання краще передавати професіоналам, особливо, якщо у вас з’єднання явився навіть найменший сумнів у власній компетенції.

Ваш персональний фріланс-менеджер від Proffstore

А тепер про найбільш приємне. Якщо сума інвестицій у проект, який ви розміщуєте на біржі фрілансу Proffstore.com перевищує $ 10 тисяч мі безкоштовно активовуємо для вас унікальну послугу — преміум ІТ-управління (PIM). Персонально для вас зі штату Proffstore буде виділений менеджер, який керуватиме та координуватиме роботу фрілансерів з вашого проекту. Ваш персональний менеджер повністю зануриться, вивчить і займатиметься реалізацією поставленого завдання під вашим керівництвом і наглядом. Персональний менеджер узгодить з вами всі деталі проекту і візьме на себе найголовніше — відповідальність за якість і терміни виконання роботи.

Фрілансерам

Виходячи з світового досвіду фрілансинг викликає сотні і тисячі питань не тільки у того, хто пропонує роботу онлайн (замовники віддаленої роботи) та вимагає її якісного виконання, але й у головного виконавця, який виконує роботу — фрілансера. Найголовніше з питань стосується фінансової безпеки онлайн урік. Як отримати свою зарплату в домовленій сумі, вчасно, без затримок і додаткових завдань?

Відповідь надзвичайно проста – достатня лише зареєструватися на Proffstore. Біржа візьме на себе всі контролюючі функції, і жодна робота, або замовлення, виконана відповідно до технічного завдання не залишиться без відповідного гонорару.

Чи є легальною моя праця? Одного питання, яке задають дуже часто. Робота фрілансера — ні чим не відрізняється від будь-якої іншої. Тому зі своїх доходів, отриманих завдяки віддаленій роботі необхідно платити податки. Але дані питання зазвичай знаходиться з-за компетенцією звичайної людини. Тому, ми проводимо освітню програму, аби зробити вас грамотними в правових питаннях, які можуть мати дуже серйозні і неприємні наслідки.

Контроль якості — оцінка продуктивності фрілансера

Гарна новина для тих, хто планує працювати якісно, а також для тих, хто замовляє роботу. Тепер вашу продуктивність буде видно і вона буде оцінюватися за п’ятдесят ятьма основними критеріями. Таким чином, замовнику, який пропонує віддалену роботу, буде досить всього одного погляду на профіль потенційного співробітника, аби зрозуміти з ким йому доведеться мати справу.

Фріланс в Україні. Шлях розвитку Proffstore

Ми живемо в унікальній країні, яка володіє одним з найбільших потенціалів для розвитку ринку фрілансу. Відносна дешевизна життя в Україні стикається з дуже якісним людським професійним ресурсом фрілансерів.

Якою бачить Україну Proffstore?

Поряд з глобальними проблемами в економіці країни, скороченнями на підприємствах і зниженням заробітних плат, українські фахівці різних галузей мають прекрасну освіту і гідний досвід роботи в команді. Професійні якості, працездатність і відповідальність наших фрілансерів гідно оцінені світовою бізнес-спільнотою. Ступінь довіра до фрілансерів з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська і навіть самого невеликого населеного пункту — одна з найвищих у світі. Наших фахівців у сфері ІТ, програмування, дизайну, верстки, інженерії та багатьох інших спеціальностей знають, цінують і поважають. Фріланс в Україні. як галузь — винна стати рушійною силою економіки країни і запорукою високого рівня життя всього населення.

Для партнерів-роботодавців та працівників-фрілансерів Proffstore пропонує.

  • принципово новий спосіб життя, де ви самі вибираєте собі роботу до смаку
  • нову ступінь свободи без прив’язки до офісу, штату і керівників
  • розширення світогляду та міжнародних бізнес-зв’язків
  • гідну зарплату і рівень життя
  • нових друзів і надійних партнерів

ми працюємо над тим, щоб ви могли, не виходячи з дому, виконувати замовлення великих міжнародних корпорацій і приватних замовників з усього світу.

проекти для фрілансерів від замовників з США, країн Європи та Африки, Австралії, Франції, Бразилії, Канади — це наша робота, яку ми робимо для вас

приєднуйтесь до мережі Proffstore і почніть заробляти вже сьогодні!

іноді нас називають:

Proffstore.com, Proffstore, Profstor, Proffstor, Профстор, Проффстор, Проффсторе, але як би ви не написали – мі Міжнародна біржа фрілансу. Називайте нас як вам зручно, головне, аби ви потрапили за правильною адресою.

Короткий опис статті: робота на дому Портал пошуку роботи для фрілансерів в Україні і за кордоном. Вакансії для студентів та професіоналів. Найбільша база іноземних замовників. Кращий заробіток в Україну!

Джерело: Біржа Proffstore — фріланс Україна. Дистанційна (віддалена) робота в інтернеті на дому без вкладів

Також ви можете прочитати