Бізнес-ідея №878. Як відкрити квітковий магазин? . Бізнес в блозі

20.02.2017

Бізнес-ідея №878. Як відкрити квітковий магазин?

Бізнес-ідея №878. Як відкрити квітковий магазин? . Бізнес в блозі
Якщо ви завжди мріяли відкрити якийсь перспективний і при цьому гарний бізнес, то одним з найкращих варіантів стане організація власного квіткового магазину. Квіти є унікальним товаром. Незважаючи на свою недовговічність (псуються вони дуже швидко), вони є одним з найбільш вдалих товарів, який можна успішно реалізувати. Вся справа у неймовірно високому попиті на квіти протягом усього року. Вони однаково популярні і навесні, і влітку, і восени, і навіть взимку.

У багатьох людей в голові закладено старий, незрозуміло звідки взявся, стереотип про те, що квіти актуальні лише перед 8 Березня і 1 Вересня. Повірте, насправді, ситуація набагато більш райдужна. Не перевелися ще в наш час романтики, які дарують своїм половинкам шикарні букети просто так. Без усякого приводу. І таких вистачає в будь-якому населеному пункті нашої неосяжної країни.

Крім того, ніхто не відміняв дні народження, весільні урочистості, банкети, ювілеї, концерти і багато інші заходи, де квіти є невід’ємним «інгредієнтом». Крім того достатньо людей, які купують букети просто так, для прикраси інтер’єру. Додайте сюди такий цікавий момент, як прибуток. Відомо, що середня націнка на квіти у великих містах становить від 100 до 300%. Грубо кажучи, купивши троянду за 50 рублів, ви можете продати її за 100-200 рублів. Разом – 50-150 рублів чистого прибутку з однієї квітки. А тепер уявіть прибуток в масштабах цілого квіткового магазину.

Все це говорить про те, що квіткові магазини актуальні у всі часи. А значить, пора розібратися в організації цього неймовірно красивого бізнесу.

Вибір формату торгової точки

В першу чергу, ви повинні визначитися з форматом свого майбутнього торгового підприємства. Від цього, більшою мірою, залежить розмір приміщення, місце розташування і початкова сума вкладень. На сьогоднішній момент існує кілька найбільш популярних форматів квіткового магазину. Серед ні:

  • Квіткові кіоски.
  • Невеликі квіткові магазини.
  • Квіткові бутіки.
  • Інтернет-магазини квітів.

Квіткові кіоски або павільйони кольорів – являють собою найбільш простий і доступний для відкриття формат. Як правило, розташовуються такі заклади в багатолюдних районах міст, поруч з метро або в метро, недалеко від парків і площ. Часто можна зустріти квіткові кіоски на жвавих міських дорогах. Основа успіху такого павільйону – багатолюдне місце, де завжди достатньо потенційних покупців квітів.

[direct]

В такому магазині зазвичай представлено 10-20 видів живих квітів, нещодавно зрізаних в саду або в теплиці. Чималу частину доходу приносить складання букетів і продаж упаковки для квітів. Головний недолік – швидкопсувний товар і висока конкуренція (часто можна побачити, як в одному павільйоні торгують відразу кілька «квіткарів»). Все це – наслідок того, що відкриття такого квіткового кіоску передбачає мінімальні вкладення.

Невеликий квітковий магазин відрізняється від квіткового кіоску більшою площею і збільшеним асортиментом товарів. Крім зрізаних квітів та букетів, тут продають кімнатні рослини в горщиках, добрива і грунт для них, самі горщики, прикраси (фігурки, за типом садових ), лійки та інші необхідні для догляду за квітами аксесуари. Живі рослини, горщики та інші витратні товари дозволяють суттєво знизити ризик, який існує при торгівлі тільки зрізаними квітами і букетами.

У таких квіткових магазинах, як правило, працюють кваліфіковані продавці, які добре розбираються в кольорах і букетах і можуть допомогти покупцеві зробити правильний вибір у тому чи іншому випадку. Саме привітні, добре знають свою справу продавці є невід’ємним чинником успіху в цьому бізнесі.

Мінус магазину квітів у порівнянні з кіоском – більш тривалий період окупності.

Квітковий бутік – це вершина флористичного бізнесу. Успіх залежить від опрацювання кожної дрібниці. Все повинно говорити про статус даного закладу. Красиве просторе приміщення, оформлене в кращих традиціях жанру. Багатий асортимент товарів, включаючи квіти, букети. рослини і різні аксесуари, які не можна знайти більше ніде у вашому місті (забезпечені клієнти дуже цінують ексклюзивність). Висококваліфіковані працівники, які можуть створити справжні шедеври мистецтва із звичайних кольорів. І т. д.

Вкладення в такий бізнес досить пристойні. За словами експертів, відкриття квіткового бутіка обійдеться в суму від трьох мільйонів рублів і більше. Але чистий прибуток такого закладу більш ніж пристойна – близько 150-200 тисяч рублів на місяць (і більше). Це дорогий, але дуже перспективний формат квіткового магазину.

Інтернет-магазин з продажу квітів – відмінний варіант для тих, хто вже має свій квітковий бізнес. Відкривати інтернет-магазин квітів, не маючи звичайного торгового закладу – справа ризикована. Адже товар швидкопсувний. Він не буде тижнями лежати і чекати свого покупця.

А ось для тих, хто вже володіє павільйоном, магазинчиком або навіть бутіком кольорів – відкриття інтернет-представництва може стати відмінним варіантом розвитку і збільшення кількості постійних клієнтів. Адже багато людей у наш час все купують через інтернет – аж до букетів. Організуйте онлайн-службу замовлень і запропонуйте покупцям доставку по місту, і вони не залишаться перед вами в боргу.

Що стосується витрат, то відкриття інтернет-магазину квітів обійдеться зовсім недорого. Більш того, ви можете створити магазин самостійно, купивши домен, хостинг і движок магазину. В цьому випадку витрати не перевищать 10-15 тисяч рублів. Якщо ж ви бажаєте, щоб ваш сайт мав унікальний гарний дизайн і не бажаєте розбиратися у всіх технічних тонкощах, то готуйте від 30 до 100 тисяч рублів на оплату послуг відповідних фахівців.

Як бачите, форматів квіткових магазинів предостатньо. Як кажуть, на будь-який смак. Вибір за вами. Найголовніше, пам’ятайте про одне – квітковий бізнес навряд чи коли втратить свою актуальність. Може змінитися спосіб продажу, упаковка, ціна. Але самі квіти ніколи не зміняться. Вони завжди будуть популярні у будь-який час року і в будь-якому місті нашої великої країни.

Короткий опис статті: бізнес план квіткового магазину в україні Квіти є унікальним товаром. Незважаючи на свою недовговічність (псуються вони дуже швидко), вони є одним з найбільш вдалих товарів, який можна… квітковий магазин,бутік,кіоск,павільйон,бізнес-ідея

Джерело: Бізнес-ідея №878. Як відкрити квітковий магазин? | Бізнес у блозі

Також ви можете прочитати