Бізнес ідея. Як заробити на собаках . Інвестиції в ПІФИ і Акції

20.02.2017

Про інвестування в ПІФИ та Акції простими словами!
Бізнес ідея. Як заробити на собаках

Опублікував Квітень 1, 2013 | Автор Littlen

Ви захоплюєтеся домашніми тваринами? А чи замислювалися ви коли-небудь про заробіток на своєму захопленні? Якщо ви вирішили прочитати цю статтю, можна зробити висновок, що як раз зараз ви зацікавилися таким видом заробітку. Дуже добре!

Адже багато людей вже заробляють на своїх вихованцях, і, між іншим, отримують з них непоганий прибуток. Так чому б вам не випробувати долю і не спробувати себе в цій галузі? Якщо ви зважилися, продовжимо, а говорити сьогодні ми будемо про заробіток на собаках, точніше кажучи, на їх продажу.

Отже, ви надумали створити свій бізнес з продажу собак. Відразу варто попередити, що, незважаючи на цілком гідну прибуток, яку ви будете мати з цього бізнесу, на початку вам буде дуже і дуже складно. В першу чергу необхідно буде вкласти гарну суму грошей в розвиток бізнесу. Крім того, таке заняття вимагає постійної уваги, тобто практично весь ваш час буде йти на розвиток вихованців. І, звичайно ж, не варто забувати, що це розумні живі істоти, а значить, ви повинні вкласти в них свою душу, інакше нічого хорошого з цього не вийде. Що ж, якщо ви добре подумали і тепер готові присвятити себе новій справі, можете приступати, але я раджу вам ще багато разів подумати. Як говоритися, «сім раз відмір…»

З чого почати?

Для початку вам потрібно побудувати розплідник. На це справа піде непогана сума грошей, про що було сказано вище. Перед тим як купити тварин, ви повинні бути впевнені, що їм є де жити, і що в новому житлі вихованцям буде зручно і комфортно. Розмір розсадника буде залежати від породи собак, якими ви вирішили зайнятися. Думаю, тут все зрозуміло, більше собаки — більше розплідник.

Тепер можете закуповувати самих вихованців, заздалегідь подбавши про кормах для них місці і вигулювання.

Відразу приготуйте необхідну суму, яку незабаром ви витратите на оплату послуг спеціалістів, таких як ветеренар, дресеровщик і так далі. Також можете найняти технічний персонал, якщо не хочете витрачати час ще й на прибирання розплідника.

Як бачите, витрата дійсно великий. Настільки великий, що окупається він протягом декількох років. Наприклад, якщо ви вирішили зайнятися собаками охоронних порід, гроші повернуться не раніше, ніж через п’ять років. Зате потім ви будете йти тільки вгору по своїм доходам.

до Речі, не забудьте заздалегідь подумати про клієнтів. Шукайте покупців ще до того, як закупили собак. Подумайте про продажі заздалегідь.

Отже, якщо ви вирішили серйозно зайнятися побудовою такого бізнесу, бажаємо вам удачі, терпіння і везіння. Сподіваємося, що дана стаття була корисною для вас.

Короткий опис статті: бізнес ідеї як заробити гроші

Джерело: Бізнес ідея. Як заробити на собаках | Інвестиції в ПІФИ та Акції

Також ви можете прочитати