Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

06.07.2016

Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

Якийсь досвід і ідеї нового бізнесу можна перейняти із США

Запорукою успіху будь-якого бізнесу є унікальна і, в той же час, необхідний бізнес ідея. Так, якщо ідея підібрана вдало, абсолютно неважливо, який у статапера диплом, темперамент і життєва позиція. Придумати щось якісно нове зараз досить складно, тому багато хто вдається до зарубіжного досвіду і адаптують ідеї бізнесу з Америки чи інших країн світу під звичні реалії країни, в якій бізнесмен проживає або в якій збирається відкривати свою справу.

Бізнес ідеї з США – це, насамперед, результат американського способу життя, створений на засадах підприємництва, багато з яких будуть нам в новинку. Тому використовувати зарубіжні ідеї варто дуже обережно, підлаштовуючи їх під нашу дійсність. Звичайно, багато успішні стартапи вже втілені у життя та приносять своїм власникам серйозний дохід, але здорову конкуренцію ще ніхто не відміняв, так чому б не спробувати свої сили в якомусь новому вигляді діяльності? А раптом вийде?Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

Найбільше ідей з Америки цілком закономірно відносяться до сфери послуг та громадським харчуванням. Головне питання, який повинен з’ясувати для себе стартапер, – що потрібно населенню в даний момент і як задовольнити цю потребу як можна повніше.

Наприклад, багато зайняті молоді люди не можуть часто відвідувати своїх старих родичів. Для таких сімей і були створені спеціальні гаджети, які покликані полегшити щоденні турботи людей похилого віку. Наприклад, популярністю користуються спеціальні години. які підкажуть про прийом ліків, подушка безпеки. яка захистить від падінь, стаціонарний телефон з функціями смартфона і подібне.

Бізнес на домашніх вихованців та ідеї, пов’язані з дітьми, також принесли закордонним стартаперам популярність і дохід. Гарною ідеєю зарубіжного бізнесу, який прижився у нас, стали пральні самообслуговування та автомийки .

Американці славляться тим, що ввібрали в себе культурні традиції різних народів, відповідно, ідеї бізнесу там зароджуються найчастіше такі, які належать до найрізноманітніших сфер людського життя. Звичайно, існують особливі моделі бізнесу, які працюють тільки за океаном. Однак ідеї на кшталт створення фарб з відходів чи одяг та аксесуари великих розмірів будуть користуватися успіхом і у нас в країні.

Вендінговий бізнес (торгові автомати без участі продавця) також бере свій початок в Америці. Спочатку в апаратах можна було купити їжу і напої, а потім – предмети вжитку, ліки, купальники і багато іншого.

Ідеї малого бізнесу, які характеризувалися б мінімальними вкладеннями коштів, можна знайти буквально на поверхні, більш того – можна в будь-який момент вибрати і купити франшизу по своєму смаку і зайнятися представництвом. Ваш новий бізнес може бути пов’язаний з оригінальними подарунками – наприклад, подарунок-сюрприз, отриманий з інтернету. або щось в цьому дусі. Також при наявності вільних фінансів ви можете придбати готовий бізнес «під ключ» або стати партнером якої-небудь компанії, вже досягла успіху.

Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

Особливості ідей бізнесу з Америки:

    Стартапери обирають справу, яка їм дійсно подобається, і заробляння капіталу є чимось на зразок приємного бонусу до їхньої улюбленої діяльності. Розвиток ідеї – внесок у загальнолюдську культурну та інші сфери діяльності. Починаючи свою справу, американський бізнесмен не просто втілює в життя щось нове: йому надають підтримку більш досвідчені колеги, або ж він має певний досвід у даній сфері діяльності. Ризик у такому випадку вважається не особливо виправданим, або є «запасні шляхи» і людина гарантовано не втратить всі вкладення в разі невдачі. Ідеї малого бізнесу з Америки зазвичай дуже сильно «зав’язані» на мережі Інтернет. Будь-який вид підприємницької діяльності: фермерство, виробництво предметів побуту або надання всіляких послуг, має власний сайт або інтернет-магазин. що дуже вигідно. Сфера послуг – найбільш заповнена ніша в Америці. Особливо цінуються ідеї в сфері освіти та охорони здоров’я.

І пам’ятайте, будь-який успішний підприємець, чи то американський, європейський чи російський, ніколи не втрачає віри в себе, дивиться на будь-яку ситуацію з оптимізмом і йде до своєї мети, незважаючи на будь-які труднощі. Успіхів вам у ваших починаннях!

Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

Короткий опис статті: бізнес ідеї Адаптувавши ідеї бізнесу, який працює в Америці, під реалії нашої економіки, ви зможете легко заробити свій перший капітал Ідея бізнес Америка

Джерело: Бізнес ідеї з Америки (США), зарубіжні

Також ви можете прочитати