Бізнес ідеї з Європи, три перспективні і нові ідеї

20.02.2017

Бізнес ідеї з Європи

Бізнес ідеї з Європи, три перспективні і нові ідеї
По всьому світу люди продовжують генерувати різні ідеї, реалізація яких приносить шалений дохід. В цьому відношенні жителям Європи можна позаздрити: вони постійно вигадують щось новеньке. Представляємо вашій увазі найсвіжіші бізнес ідеї з Європи. які можна успішно запровадити і в нашій країні.

Ідея №1. Пересувна вулканізація для автомобілів і велосипедів

Існує величезна кількість станцій технічного обслуговування автомобілів, а велосипедисти, які потрапили в біду на дорозі, повинні розраховувати тільки на свої сили. Подібну несправедливість вирішили усунути в Голландії, запустивши ідею підкачки коліс велосипеда і його ремонту на спеціальних технічних станціях. У Росії велосипед все-таки не настільки популярний, як в самій Європі або в Південно-Східній Азії, де для багатьох велосипед є єдиним і основним транспортним засобом. Проект допомоги велосипедистам називається Heklucht, і його реалізація в принципі може приносити непоганий прибуток і в Росії, якщо адаптувати її до умов місцевого ринку. Можна, врешті-решт, створити виїзне сервісне бюро, де міцні рассыльные на двох колесах роз’їжджали б по всьому місту і допомагали ремонтувати велосипеди, підкачувати їх, привозити запчастини типу ланцюгів і покришок. При цьому витрати на бензин виключені.

Крім того, подібний сервіс можна було б зробити зворотним: розробити апарат підкачки повітря в велосипеді і продавати в Європу і Китай. Компресор для такого апарату не повинен бути надто великим, оскільки для велосипедної шини потрібно набагато менше тиску в шинах. Велосипедисти могли б підкочувати до такого апарату, кидати в нього монетку і спокійно підкачувати шини. Технічно реалізувати таку ідею не становить особливої праці. Потім можна налагодити продаж в Європу.

Ідея №2. Продаж і оренда непотоплюваного водного м’ячика

Людина з яскравим творчим мисленням зі Швеції Ян фон Хеланд придумав дуже кумедний спосіб ще одного цікавого проведення часу на воді, розробивши спеціальний отпрыгивающий від води м’ячик. Такий м’ячик завдяки особливому лайкровому покриттю анітрохи не тоне у воді і навіть високо стрибати, відштовхуючись від води. В результаті у воді можна грати з м’ячем практично як на землі. Ця новинка припала до смаку багатьом купальників в Європі і США, які по достоїнству оцінили покупку і придумали безліч всяких різноманітних способів гри з таким м’ячем.

Ця бізнес-ідея з Європи може прижитися й у нас. Оскільки в Росії і СНД цей м’ячик ще практично невідомий, то можна заробити непогані гроші, якщо почати продавати його різним зонам відпочинку, курортним готелям та пляжів. Можна, зрештою, просто здавати такі м’ячики в оренду на будь-якому пляжі. Якщо ви подивіться відео по використанню такого м’ячика в інтернеті, то побачите, що його можна використовувати навіть для гри в настільний теніс на воді.

Щасливий ж шведський винахідник вже цілком заслужено отримує величезні дивіденди від продажу свого незвичайного м’ячика.

Ідея №3. Космічний туризм

Нещодавно ексцентричний англійський мільярдер Річард Бренсон щосили розгорнув діяльність по відправці туристів в космос. Перші польоти повинні відбутися в 2012 році.

По ідеї, ера космічного туризму була розпочата Денисом Тіто, слетавшим на міжнародну космічну станцію в 2001 році. Тільки ця поїздка обійшлася йому в 20 мільйонів доларів, а Бренсон пропонує свої послуги за 200 000 доларів. А надалі обіцяє знизити цю ціну до 50 000 доларів.

Крім того, його польоти будуть проходити на межі з космосом, на висоті до 110 кілометрів, без перетину земної орбіти.

В принципі, такі ж польоти можна було б проводити і в Росії. Ця прекрасна бізнес-ідея з Європи. Свого часу проект «Буран» надавав всі технічні можливості для космічних подорожей. Так і зараз є достатня кількість грошей і технічних рішень, щоб запустити свій космічний туризм. Для цього потрібна мінімальна підтримка держави і який-небудь нестандартний бізнесмен, готовий вкластися в такий амбітний проект. Зрештою, саме в Радянському Союзі Корольов обіцяв школярам, що коли-небудь вони зможуть літати у космос на відпочинок за путівками.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з європи Три перспективних бізнес ідеї з Європи. Абсолютно з різними стартовими капіталами і в різних сферах бізнесу. бізнес, ідеї, Європа, нові

Джерело: Бізнес ідеї з Європи, три перспективні і нові ідеї

Також ви можете прочитати