Бізнес курс, вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

20.02.2017

Мрієте про власний домашньому бізнесі чи шукаєте хорошу бізнес-ідею? Тоді читайте уважно – можливо, ви вже знайшли її.

Дізнайтеся, Як Організувати в Домашніх Умовах Міні Фабрику з Вирощування Гливи!

ТУТ І ЗАРАЗ Дізнайтеся про Супердоходном бізнесі!

Ви Зможете Вирощувати 800 – 1000 — 2000 і більше кг Свіжих Грибів в Місяць в домашніх умовах.

Ви зможете заробляти від 80.000 руб. в місяць.

Привіт, шановний відвідувач!

Бізнес курс, вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

Отже, для початку дозвольте представитися.

Мене звати Михайло Орлов. мені 54 роки, я підприємець. Я хочу розповісти про реальний домашньому бізнесі, яким сам займаюся більше 5 років.

Займаюся вирощуванням грибів глива в домашніх умовах для реалізації на ринках та магазинах, ресторанах і кафе.

Сьогодні мій дохід становить 140.000 рублів на місяць, що цілком достатньо для гідного життя та розвитку бізнесу. Дочитайте цей сайт до кінця і Ви зрозумієте що не так складно, як здається з першого погляду.

І Ви зможете повторити мій успіх! Сам курс можна використовувати і для особистих цілей і для побудови свого бізнесу.

Спочатку я розповім Вам як я знайшов свою справу і досяг успіху в ньому. Я, колишній військовослужбовець Російських військ, 18 років прослужив у збройних силах. За станом здоров’я змушений був звільнитися з Російської Армії, я виявився безробітним, став думати, чим заробляти на життя. Я бачив, що мої колишні товариші по службі подалися в бізнес, всі вони торгували…….Але торгівля не для мене і я вирішив математично обчислити для себе бізнес.

Ось мої основні вихідні дані:

1. Мінімальні вкладення в новий бізнес. (Мені для відкриття грибного бізнесу виявилося достатньо і 5000 рублів. Але це окремий випадок, в кожному регіоні свої умови і ціни.)

2. Люди гроші витрачають, в основному на харчування.

3. Влада запевняє, що будуть підтримувати підприємців, які займаються виробництвом.

4. Бізнес повинен бути цікавим, творчим і мати велику перспективу.

Хоча всі знають про грибі печериця, але виявилося, що вирощувати гриби «глива» в 5 разів простіше і дешевше, без перебільшень. Декілька місяців я займався тим, що шукав інформацію і намагався вивчити нове для мене справу.

Найбільша проблема полягала в тому, що у нас в місті практично ніхто не займається вирощуванням грибів. Але працю, наполегливість, кмітливість, численні експерименти і віра в себе зробили свою справу.

Дивіться: зараз ціна кілограма грибів в моєму місті 190 рублів. З одного квадратного метра можна отримати 20-25 кілограм гливи в місяць. В результаті в маленькому гаражі, підвалі, теплиці, або міський лоджії, якщо розміщувати блоки у два рівня, можна виростити 260 кілограмів грибів і заробити 38.000 рублів на місяць, при цьому робота займе у вас 2-3 години в день.

А адже можна використовувати приміщення і в десять разів більшої площі… Висновки робіть самі!

Якщо говорити про технології, то можна сказати так: все примітивно і просто. Необхідно знайти відповідне приміщення: сільський будинок, підвал, теплиця, сарай, занедбане промислова будівля, навіть можна вирощувати в міській квартирі, на балконі або лоджії.

Трохи про технології: Готуємо субстракт. Для цього запарюємо в гарячій воді подрібнену солому (тирса, лушпиння соняшнику, бадилля, листя — у кого що є). Береться поліетиленовий мішок (40х80 см, укладаємо туди охолоджений субстракт змішаний з міцелієм. Мішок зав’язуємо і ставимо на стелаж. Через 3 дні робимо в пакеті 5-6 прорізів, через які потім будуть рости гриби.

Мішки стоять в приміщенні 20 днів. Через 16-20 днів в прорізах появляються грона маленьких грибів, 12 годин освітлення, температура 10-20 градусів, провітрювання, вологість.

За тиждень грона грибів виростають до товарного розміру. Знімаємо урожай, тиждень мішки відпочинуть і знов починають рости гриби. Всього з 1 мішка реально знімати до 4-х «хвиль» грибів, потім необхідно використовувати нові мішки і міцелій. З одного мішка можна зняти близько 4-6 кг. грибів. Рентабельність від 200%. Це по справжньому Супердохідний бізнес!

Бізнес курс, вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

Фотографія з мого міні фабрики, так це виглядає

Реалізую гриби через ресторани, кафе, їдальні, магазини та просто на базарі. Китайці і корейці для своїх салатів скуповують оптом. Уявляєте, на дворі зима, сніг, а у вас смажаться на сковорідці свіжі грибочки. Та з цибулькою і в сметані. Ух смакота!

Мене часто запитують: якщо немає свідоцтва ІП як продати свою продукцію? Проблема вирішується просто: я довгий час здавав гливу як «Надлишки власного подвір’я», закон це дозволяє, і всі брали без зайвої витрати часу. Але надалі все ж варто зареєструватися як ІП, це і солідніше і самі будите відчувати себе справжніми підприємцями. Але спочатку можна і потрібно попрацювати без реєстрації ІП.

Де брати міцелій? У курсі є інструкція з вирощування міцелію із зерна будинку. Так само можна придбати у виробників, у курсі є адреси надійних постачальників. Одного кілограма міцелію досить на 3 мішка.

Повторюся: гриби можна вирощувати в гаражі, підвалі, ангарі, сараї, на дачі, влітку виробництво можна розмістити у звичайних теплицях, балконі і лоджії, садового ділянки 6 соток цілком достатньо.

Бізнес курс, вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

Фотографія з мого виробництва, розміщується в теплому ангарі

Вирощування гливи — безвідходне виробництво. Відпрацьовані мішки з грибницею розкуповує населення корми для домашніх тварин і для добрива городу (наприклад, підвищує урожай огірків на 50%).

Є ще й додатковий заробіток: беремо дерев’яні цурки, свердлимо отвори, кладемо в отвори міцелій і продаємо дачникам — черга стоїть. Вони на цих пеньках влітку вирощують у себе на дачах гриби.

І так цим бізнесом я займаюся вже 5 років, і на основі свого досвіду я записав для Вас мій авторський Курс «Гриби круглий рік» .

Звичайно ця технологія не безкоштовна. І тільки вам вирішувати, платити чи ні. Ви можете витратити кілька місяців напруженої роботи, витрачати гроші на міцелій, експериментувати (часто невдало) або самостійно навчитися вирощувати гливу.

А можна за зовсім невелику плату отримати все готове і через кілька тижнів насолоджуватися смаженої вешенкой, з луком і сметаною. Але це не найголовніше, Ви маєте РЕАЛЬНУ можливість увійти в цей цікавий і захоплюючий бізнес.

Рентабельність Вирощування Гливи я оцінюю Наступними Даними:

Бізнес курс, вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

На 1 кв. м площі можна встановити 4 грибних блоку вагою 12 кг. якщо вішати мішки в два рівні, кожен з яких дасть протягом 1 місяця від 4 до 6 кг гливи – це 24 кг. з одного кв. метра!

Короткий опис статті: як заробити гроші в селі взимку технологія вирощування гливи, бізнес на дому, глива будинку, міцелій гливи, свою справу, відкрити свою справу на гливі, грибний бізнес

Джерело: Бізнес курс — вирощуємо гриби глива в домашніх умовах

Також ви можете прочитати