Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес

06.07.2016

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу

Здравствуйте шановні читачі нашого бізнес-порталу ossi.ru сьогодні хотілося б обговорити цікаву тему для багатьох підприємців-початківців, а саме: «Які існують прибуткові бізнес-ідеї на літо ?» Для початку розглянемо загальну картину бізнесу характерну для літнього періоду, а потім обговоримо найбільш затребувані і прибуткові ідеї бізнесу для літа. Насправді ідей безліч, і за численними проханнями ми відібрали для Вас десять найбільш вигідних ідей на літній сезон.

Характеристика бізнесу відкривається в літній період

Отже, найпростішим способом ведення бізнесу в будь-який період часу є відповідність пропонованого товару або послуги сезону. Успіхом користується торгівля послугами або товарами підвищеного попиту, наприклад: освіжаючими і прохолодними напоями, прохолодним м’яким морозивом, різноманітної літнім одягом, сонцезахисними окулярами та інше. Скажемо більше, в сучасному світі, як і в Росії сьогодні існує понад 500 видів бізнес-діяльності, які по тим чи іншим критеріям відповідають поняттю «річний бізнес» і приносять підприємцям досить непоганий сукупний дохід, що обчислюється мільйонами рублів.

Помилково думати, що індивідуальні підприємці, які відкрили свій бізнес працює тільки в літній період, зупиняються на цьому! Звичайно ж ні! Практично всі переключаються на інші види сезонного бізнесу, наступні за літнім періодом, особливо гарні і прибуткові зимові види бізнесу (про це напишемо безпосередньо перед цим періодом).

Природно звичайна торгівля товарами або послугами користуються попитом у населення країни є дуже вигідною справою для літнього періоду, але набагато вигідніше виробництво і подальша реалізація сезонних товарів. Наприклад: виготовлений російськими інженерами електронний прилад з рідинними або сухим наповненням «Раптор», який застосовується споживачами як засіб відлякування різноманітних комах. Досить вигідна бізнес ідея на літо!

У зимовий період можна заробити не гірше, ніж у літній. Не вірите? Ми доведемо. Найпопулярніші бізнес-ідеї взимку в одній статті.

Характеристика найбільш успішних ідей, які принесли своїм творцям мільйони.

Основні характеристики річного бізнесу :

  1. Швидкий старт.
  2. Маленькі початкові вкладення.
  3. Швидка окупність.
  4. Невеликий період існування бізнесу.
  5. Великі накрутки на одиницю товару або послуги.
  6. Відмінний попит і рентабельність бізнесу.

Ми розглянули особливості планування та основні характеристики бізнесу організованого в літній період, тепер настав час для розбору найбільш популярних і прибуткових бізнес ідей для літа.

Прибуткові ідеї бізнесу на літо
Бізнес з продажу м’якого морозива

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Перше що приходить на розум — це звичайно ж торгівля м’яким морозивом. Нічого нового в нашій ідеї немає, торгівля холодом в спекотні дні літа завжди буде рентабельна. До речі сам бізнес вже давно прижився в нашій країні, але, незважаючи на це показує непогані результати по прибутковості.

Для старту бізнес ідеї буде потрібно незначний стартовий капітал, на який необхідно придбати морозильний лар (купити новий або старий), орендувати торгове місце з електрикою, найняти кваліфікованого продавця (можна обійтися і без токового) і знайти конкурентного постачальника морозива. Всі бізнес запущений!

В залежності від розміщення торгової точки і ступеня напруження навколишнього середовища, середня денна виручка відкритої однієї точки варіюється в межах від 500 до 3 тисяч рублів. І це не межа! Прибуток може бути набагато більшою, якщо організувати малу мережу з продажу м’якого морозива!

Бізнес на озелененні території

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Догляд за присадибними ділянками, а також територіями біля житлових будинків або офісів може стати гарною підмогою для сімейного бюджету. Сама бізнес ідея є досить свіжої й ще не набрала свою популярність серед підприємців, а шкода, адже вже сьогодні держава витрачає чималі кошти на поліпшення якості благоустрою і підтримання міських поселень в надлежавшем вигляді. Поряд з державою середній клас також готовий платити хороші гроші за нагляд за своїми присадибними ділянками.

Для організації бізнес ідеї по озелененню території в літній період потрібно всього лише садовий інвентар, бригада людей бажаючих заробити непогані гроші, автомобіль і невеликий багаж знань в області благоустрою та озеленення. Дохід Вашої компанії безпосередньо залежить від виконуваних робіт, а так само від завантаженості Вашого бізнесу.

Бізнес на відкритті готелю для домашніх тварин

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Не секрет, що людям, які мають домашніх тварин, потрібно час від часу короткочасний нагляд за їх улюбленцями. Особливо це актуально в період масових відпусток, коли тисячі людей їдуть відпочивати за кордон, курорти Росії або просто до родичів. Літо якраз є таким періодом – чим не бізнес?

Вам всього лише потрібно мати заміський будинок з обладнаними на території вольєри для тимчасового розташування домашніх тварин і майданчиком для вигулу, а також різноманітні корми для кішок, собак та іншої домашньої живності.

Витрати на втілення в життя даної бізнес ідеї мінімальні, а значний дохід. Приміром, вже працюючі готелі приносять в середньому по регіонах Росії: за утримання однієї особини – 300 рублів за одну добу, чистого прибутку. Нехитрі підрахунки показують, що при завантаження готелю 10 тваринами, щоденна виручка становить 3 тисячі рублів, а це 90 тисяч рублів на місяць або 450 тисяч рублів за теплий період відпусток (травень-вересень).

Маленьке літнє кафе

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
ми Не могли пройти стороною і бізнес ідею з організації маленького літнього кафе, яка вже стала традиційним літнім бізнесом для багатьох підприємців. Звичайно ж, з кожним роком з’являється все більше і більше нововведень, які впливають на саму суть і рентабельність бізнесу, але все ж актуальність вуличного кафе і раніше досить висока.

Організація бізнесу за відкриття літнього кафе досить непроста захід, багато бюрократичної тяганини, яку необхідно проводити завчасно безпосередньо перед літнім періодом. Плюс до всього доведеться вкласти трохи більше коштів, ніж у попередні бізнес ідеї. У результаті підприємець може отримати дійсно хороший бізнес, який буде приносити щорічний річний дохід, в основному обумовлений хорошим розташуванням точки в населеному пункті.

Бізнес на прокаті гідроциклів

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Своєрідний сезонний бізнес для території Російської Федерації, що включає в себе в основному прокат гідроциклів і водних лиж. Звичайно ж, цей бізнес непорівнянний з бізнесом на курортах, але свою клієнтуру він завоював і на звичайних водоймах нашої країни.

При середній вартості входу в бізнес – 300 тисяч рублів і за ціною оренди гідроцикла 300 рублів за 5 хвилин, бізнес окупається за лічені тижні і починає приносити власнику просто надприбутковий дохід.

Але є одна заковика, його дуже складно узгодити і відповідно запустити!

Організація бізнесу по збору ягід і грибів

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Людям з великим багажем часу і бажанням заробити гроші можна спробувати себе в ролі організатора прибуткового справи по відкриттю заготконтори в маленьких населених пунктах області. Суть полягає в скуповуванні у населення зібраних ягід та грибів з подальшим перепродажем в більш великі збірні пункти або перенаправлення за вигіднішою ціною на експорт в іноземні країни.

Сьогодні ягідний і грибний бізнеси в Росії набирає суттєві обороти і визнаний у підприємців одним з найприбутковіших серед бізнесів характерних для літа. У зв’язку з цим постійно зростає обсяг експорту товару в інші країни з характерним збільшенням грошового потоку. Що, з’явилося бажання? Так дерзайте, ця ніша ніколи не заповнитися, конкуренція мінімальна, а вхід практично без витрат і з малими витратами.

Торгівля сонцезахисними окулярами

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Неможливо уявити літо з людьми без сонцезахисних окулярів. Попит на них був, є і буде завжди, звичайно ж, якщо наші вчені уми не винайдуть щось нове і затребуване серед більшості верств населення. Так от в літній період можна організувати свою справу з продажу окулярів призначених для захисту від сонячних променів.

Підприємці в більшій масі своїй намагаються відкривати відразу кілька торгових точок (маленьку мережу продажів) з продажу товару в найбільш прохідних районах міста. Цим досягається більш широкий охоплення території, збільшення реалізованого товару і відповідно виручки, в результаті виходить гідний прибутковий бізнес.

Тир і розваги

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Для дитячого населення, на приводу у якого завжди йдуть їхні батьки, можна відкрити маленький пневматичний тир з супутнім розвагами. Ну який батько відмовить своєму дітищу в бажанні трохи розважитися? До того ж для відкриття тиру не потрібно ніяких спеціалізованих ліцензій або дозволів!

Людині всього на всього необхідно пройти просту процедуру реєстрації індивідуального підприємництва і закупити саму установку, яка, до речі, може бути як стаціонарна, так і мобільна! Рекомендується в якості основного виду своєї діяльності вибрати пункт «надання населенню спортивно-тренувальних послуг».

У середньому з однієї людини прибуток становить 30-60 рублів, досить непогано при прохідності мінімум 50 осіб на добу, отримуємо 1500-3000 рублів, що у щомісячному підсумку дає 45-90 тисяч рублів і це при скромних підрахунках!

Клінінг або прибирання приміщень

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
З збільшенням якості життя в країні зростає і число людей, що бажають прибирати свої будинки, квартири за рахунок найманої праці, у цьому їм допомагають ІП спеціалізуються на збиранні приміщень і офісів іншими словами клінінгові компанії. За умови маленької конкуренції у Вашому населеному пункті можна організувати високоприбутковий бізнес.

Вхід у бізнес практично без початкових вкладень, так як від ІП потрібно знайти хороших працівників і купити їм робочий інвентар (щітки, швабри, ганчір’я, різноманітні засоби та інше).

Все. Реклама, перші замовлення і вперед до завоювань грошей!

Розливний квас

Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу. Ідеї бізнесу. Бізнес
Ну як ми пройти стороною такий аспект річного бізнесу як продаж прохолодних напоїв спраглим людям. Багато хто з нас на вулицях бачать різноманітні торгові точки з продажу квасу, особливо знойны дні літа, це обумовлено не тільки дуже високою прибутковістю бізнесу, а й бажанням підприємців взяти участь в цій конкурентній гонці. Відразу скажемо, що увійти в бізнес дуже складно, дуже велика конкуренція, якість товару має відповідати всім нормам і бути на гідному рівні!

Як і при торгівлі сонцезахисними окулярами, відкривати найкраще маленьку торговельну мережу, що складається як мінімум з трьох точок, які бажано розташовувати в районі масового людського трафіку.

Сьогодні ми з Вами розглянули Топ 10 бізнес-ідей на літо, сподіваємося, що вони Вам сподобалися! Більш того, може хтось захоче втілити якусь бізнес ідею в життя, стати на шлях саморозвитку і досягти поставлених цілей. Сподіваємося, на Ваші коментарі і не забудьте ділитися матеріалом з друзями. В добрий шлях!

Короткий опис статті: бізнес ідеї Тільки прибуткові бізнес ідеї на літо спеціально відібрані за критеріями сезонного бізнесу. Основні характеристики бізнесу характерні для літнього періоду. бізнес ідеї на літо

Джерело: Бізнес на літо. Топ 10 ідей річного бізнесу / Ідеї бізнесу / Бізнес та інвестиції — ОССІ

Також ви можете прочитати