Бізнес-план аптеки самообслуговування . IQ-PROVISION

20.02.2017

Бізнес-план аптеки самообслуговування
Основні ідеї

Самообслуговування останнім часом стає все більш поширеним, і така організація знаходить застосування в різних областях діяльності, в тому числі і фармацевтичної.

Бізнес-план аптеки самообслуговування . IQ-PROVISION
Що відбувається, коли клієнту надається можливість самостійно обрати цікаву лікарський засіб? По-перше, клієнт починає відчувати себе вільніше і має час знайти те, що йому дійсно потрібно, ну, а по-друге, по дорозі до цікавої зоні фармацевтичних товарів він може помітити інші привертають увагу ліки або парафармацевтичних продукцію.

У будь-якому разі така форма викладення, в якій покупець може помацати, розглянути товар і прочитати додаткову інформацію – є найбільш комфортною для сучасної людини, яка цінує свій час. Крім того, аптека самообслуговування є досить прибутковим бізнесом, який може значно поліпшити свої результати, використовуючи різні маркетингові прийоми.

Беручи до уваги даний факт, багато власників вже функціонуючих аптек, а також бажають відкрити свій бізнес з нуля. починають серйозно замислюватися про те, щоб створити аптеку з відкритою викладкою, тобто в тому вигляді, який є зараз найбільш актуальним.

Хорошийбізнес-план аптеки самообслуговування – це те, що потрібно для відкриття перспективного успішного аптечного підприємства.

Облік розташування аптеки

Про що повинен задуматися підприємець, що бажає відкрити свою аптеку? Насамперед про те, де вона повинна бути розташована. Звичайно, чисто теоретично, є багато умов, яким розташування має відповідати, але не завжди все відбувається за планом, адже на місце аптеки в підсумку можуть вплинути такі фактори, як:

  • муніципальна політика
  • бюджет підприємця
  • архітектурна концепція території.

Крім того, існує таке поняття, як конкурентне середовище, тому особливо важливо приділити увагу насиченості території, на якій буде розташовуватися майбутня аптека, конкуруючими підприємствами.

Бізнес-план аптеки самообслуговування . IQ-PROVISION
Всі перераховані чинники, безсумнівно, важливими і повинні враховуватися організаторами аптеки, хоча це не завжди буває просто. Але в будь-якому випадку бізнес-план аптеки самообслуговування, , який у точності враховує всі нюанси, що стосуються вигідності її розташування, принесе гарні фінансові результати.

В розрахунок бізнес-плану повинні входити: активність і щільність трафіку. Коли він становить понад 10 тисяч людей в день, можна бути впевненим, що розташування є економічно обгрунтованим.

Витрати на маркетингові прийоми

Аптека самообслуговування бізнес план якої складено належним чином, є прикладом того, як можна з допомогою правильного розміщення фармацевтичного асортименту, а також використання різних маркетингових прийомів збільшити виручку до 50%! Що і говорити, грамотний підхід завжди є запорукою успіху будь-якого підприємства, в тому числі і аптечного.

Маркетингові прийоми є тим виходом, який необхідний будь-якої комерційної організації для збільшення прибутку. Аптека самообслуговування повинна бути приваблива не тільки всередині своїм асортиментом і внутрішньою обстановкою, але і зацікавлювати перехожих, таким чином, повинні бути виділені фінанси на такі витрати, як:

  • оформлення зовнішнього дизайну, привабливою афіші, адже саме фасад повинен бути доступний для огляду перехожих і проїжджаючих повз людей;
  • створення зовнішньої реклами, а також листівок, буклетів з описом достоїнств даної аптеки, наданого асортименту послуг, основних і додаткових. Крім того, в них може бути викладена приваблива цінова політика, акції, дисконт.

Бізнес-план аптеки самообслуговування . IQ-PROVISION

Перелічені дії при їх грамотної організації можуть стати досить привабливими для людей, таким чином значно збільшать потік клієнтів у саму аптеку, а це вже перший крок на шляху до успішних продажів.

Далі все залежить від того, як побудована внутрішня організація аптеки, процес реалізації фармацевтичного товару та, звичайно ж, наскільки привітний і уважний аптечний персонал.

Втім, аптека самообслуговування, бізнес-план якої включає правильну внутрішню організацію, швидше за все досягне саме тих результатів, які були поставлені при її створенні. Багато для планування аптечного бізнесу Ви знайдете на нашому інформаційному порталі для провізорів і власників аптек .

Короткий опис статті: відкриття аптеки бізнес план Хороший бізнес-план аптеки самообслуговування – це те, що потрібно для відкриття перспективного успішного аптечного підприємства. Бізнес-план аптеки самообслуговування

Джерело: Бізнес-план аптеки самообслуговування | IQ-PROVISION

Також ви можете прочитати