Бізнес: Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

20.02.2017

Бізнес: Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Ідея бізнесу: невелике виробництво дверей

Звідки ведемо бізнес: цех, орендоване приміщення

Основні витрати: придбання обладнання та інструменту, реклама, оренда

Необхідне обладнання: пилочное обладнання, ручний та електричний інструмент

Витратні матеріали: дерево, залізо, фурнітура

Організація виробництва.

Заробітна плата працівника становить приблизно тридцять відсотків всіх витрат, при виготовленні однієї двері. Виробництво є найбільш рентабельним, якщо в місяць виготовляється приблизно від двохсот до трьохсот дверей. Ціни на двері звичайно не високі, і вони змінюються вкрай рідко. Витрати на комплектуючі становлять приблизно 40 відсотків, 30 відсотків йдуть на заробітну плату співробітникам, інші тридцять на рекламу та оренду приміщення. Який же звідси вихід? Нарощування виробництва і зниження собівартості продукції. Більшість підприємців свій дохід вкладають на придбання нового обладнання.

При мінімальних обсягах продажів, але великий дохід отримують фірми, які займаються виготовленням дверей з більш дорогих матеріалів: двері, з ламінованим панелями, МДФ, натуральне дерево і так далі.

Собівартість такого виробу набагато вище, але двері такого якість коштують від 280 — 800$ і вище. Попит на такі двері трохи нижче, але рентабельність набагато вище. Вже за місяць продажів (з приблизною продажем від 60 — 100 дверей в місяць), можна окупити сировину, комплектуючі та видати зарплату робітникам, приблизно на третину від вартості однієї двері.

Ще одним не дешевим задоволенням є реклама. Бюджет фірми, що займаються рекламою дешевих дверей, становить приблизно дві — три тисячі доларів у рік. Коли як реклама дорогої продукції, виходить не менше десяти тисяч.

Обумовлено це тим, що необхідно розміщення великих модулів в пресі, реклама в журналах, виставлення продукції в павільйонах. Також недешево обходяться наймання висококваліфікованих менеджерів. Але ці вкладення зазвичай виправдовуються. Професіонали своєї справи зможуть знайти підхід до кожного клієнта. Пояснити, чому варто купити двері дорожче і що вона є найбільш ефективною для захисту будинку.

Два варіанти розвитку бізнесу.

Бізнес з продажу дорогих дверей, можна здійснити двома способами:

1) Власне виробництво, первісне вкладення складе приблизно — сто двадцять тисяч доларів. Приблизно половина піде на закупівлю нового обладнання. Для виробництва знадобитися різні шліфувальні та фрезерні верстати, гільйотина, гибочна машина (щоб гнути металевий профіль), автоматичні ножівки. Ще близько сімдесяти тисяч піде на оренду приміщення, автотранспорт, рекламу і зарплату персоналу.

2) стати дилером великого заводу. Витрата піде тільки на оплату оренди приміщення, на зарплату співробітникам і рекламу. Але тут є один момент — треба буде домовлятися з вже існуючими дилерами, в місті, тому потрібно знайти неосвоєний ринок збуту. Первісні інвестиції складуть приблизно близько п’ятисот доларів. Розвозити можна й на своєму автомобілі. Єдиним недоліком є пошук клієнтів, але для цього можна помістити оголошення в газету, або залишати листівки у поштових скриньках.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом

Джерело: Бізнес: Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Також ви можете прочитати