Бізнес-план!!! Як створити будівельну фірму???

11.11.2014

Як сприяти створенню будівельної фірми з нуля???

Бізнес-план по організації підприємства!!! 

Бізнес-план — це техніко-економічне обґрунтування діяльності підприємств у ринкових умовах, програма його діяльності; він характеризує модель підприємства в майбутньому. Він складається для діючого підприємства, нового виду діяльності або продукції, для нового підприємства. Він потрібен керівникові фірми, акціонерам, інвесторам. Бізнес-план частіше складається на рік, два роки, зрідка на більший період.

Ринкова економіка вносить істотні зміни не тільки в господарську діяльність більшості підприємств, але і на саме сприйняття життя сучасною людиною. Багатьом з нас вже не достатньо мати просто хорошу роботу зі стабільним заробітком, а хочеться відкрити свій власний бізнес підприємство. Справа, почате і побудована з нуля власними руками — ось заповітна мрія по-справжньому підприємливих людей.

У цих умовах одним з найбільш рентабельних та перспективних видів бізнесу прийнято вважати будівництво. Якщо ви вибрали цей вид комерції, тоді вам потрібно знати, з чого почати будівельний бізнес, це допоможе уникнути багатьох характерних помилок, які властиво допускати більшості підприємців-початківців.

Особливості будівельного бізнесу: 

Як і будь-яке сучасне комерційне підприємство представлений бізнес ділиться на декілька основних категорій, це:

— сфера цивільного будівництва;

— дорожнє будівництво;

— промислове зведення будівель.

Послуги будівельної фірми можуть ділиться на два типи:

— основні послуги, що включають в себе такі види робіт, як: будівництво житлових будинків, гаражів, бань, складів, і так далі, під ключ, і: монтаж, демонтаж, ремонт квартир та інших приміщень;

— додаткові послуги — здача в оренду персоналу і техніки, продаж будівельних матеріалів, навчання персоналу з інших компаній.

Для того, щоб почати будівельний бізнес з нуля необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

— написання чіткого бізнес-плану;

— оформлення всіх реєстраційної документації;

— збір дозвільних документів;

— купівля інвентарю, обладнання, техніки;

— наймання кваліфікованого персоналу;

— пошук постійних і нових клієнтів.

Для успішної комерційної діяльності в обраному напрямку вам потрібно скласти хороший бізнес план. Це необхідно не тільки для організації фірми, але і для того щоб отримати кредит у банку.

У ньому зазвичай міститься вся необхідна про пасивах і активах вашої фірми, а також про те, які методи будуть обрані для нарощування прибутку. За допомогою бізнес-плану ви точно розрахуєте окупність і рентабельність бізнесу будівельної фірми .

Плюси і мінуси будівельного бізнесу

Головна перевага заняття представленим видом підприємницької діяльності — це можливість отримати хороший прибуток, правда після закінчення певного терміну. В середньому рентабельність будівельного бізнесу складає від 50 до 70%.

Бізнес-план. Будівництво.

Серед всіх видів приватної підприємницької діяльності цей результат називається найбільш вражаючим. Також варто відзначити, що представлений вид комерційної діяльності окупається в середньому протягом одного року.

Бізнес-план. Будівництво.

Для відкриття будівельного бізнесу з нуля обов’язково володіти великими фінансовими засобами. Також важливо вміння залучити кваліфікований та добросовісний персонал і володіння міцними знаннями в обраній спеціальності.

Проте, як і будь-якої іншої комерційної діяльності ви можете зіткнутися з деякими підводними каменями і проблемами. Найбільш характерними з них є наступні:

1) Значне зниження прибутку можуть викликати такі проблеми, як складність виходу на ринок. Позитивним фактором буде наймання працівників, які вже мають досвід роботи в даній сфері, вони посприяють тому, що у вашої фірми на ринку складеться хороша репутація, вам не потрібно буде витрачати додаткові кошти на рекламу. Також наймання працівників з досвідом — це прекрасна можливість уникнути вимушеного зниження цін;

2) У фірми, яка нещодавно зареєструвалася, і ще тільки виходить на широкий ринок можуть виникнути серйозні проблеми з отриманням кредиту в великих банківських організаціях. Справа в тому, що банки сумніваються у стабільності і перспективності молодої фірми. Переконати їх у зворотному можна тільки при наявності добре складеного бізнес-плану та істотних активів;

3) При відкритті будівельної фірми з нуля будьте готові до високого рівня конкуренції у цій сфері бізнесу. Щоб домогтися успіху, ви повинні надати своїм клієнтам хороші переваги порівняно з вашими конкурентами.

Фінансова складова будівельної діяльності

Для того, щоб ваша фірма протягом тривалого часу активно розвивалася, необхідно навчитися правильно вести бухгалтерію, без правильного розрахунку прибутку та витрат неможливо буде зберегти стабільний розвиток і робити грамотні інвестиції. Що вже говорити про залучення нових клієнтів, і прочая.

Варто відзначити, що одна з важливих умов організації будівельного бізнесу — здійснення постійних великих фінансових вкладень, затримування грошей на етапах ще не закінченої будівництва. Дотримання цих умов дозволить підприємцю через деякий час отримати хороший прибуток.

Існує наступний перелік основних вкладень:

— закупівля будівельного інвентарю;

— купівля спеціальної техніки;

— транспортні податки, рекламна діяльність, податки;

— оренда офісних і виробничих приміщень.

Одним із способів знизити фінансові витрати є не придбання спеціальної техніки у власність, а взяти її в оренду. Зазвичай значна частина коштів у підприємців-початківців йде на розкрутку фірми і вкладення в рекламну діяльність.

Хороше рішення — це створити для своєї фірми інтернет сайт, на якому буде представлений повний каталог послуг, проекти, прейскурант, і так далі. Вкладення в сайт і рекламу є одними з найважливіших.

Збір необхідної документації

Кожна будівельна фірма повинна володіти наступним набором документів:

— свідоцтво про державну реєстрацію;

— свідоцтво про постановку на облік в податкових службах;

— статут підприємства;

— рішення про формування підприємства.

Ліцензування фірми включає збір наступних документів:

— дозвіл на будівництво — видається органом місцевого самоврядування і головним архітектором;

ліцензія на інженерні роботи;

ліцензія на проектування споруд і будівель.

Найм персоналу

Якщо ви вирішили організувати свій будівельний бізнес з нуля, тоді без найму кваліфікованого і сумлінного персоналу вам ніяк не обійтися. Від цього фактора в чому залежатиме репутація компанії, її продуктивність і прибутковість.

В залежності від конкретних умов ведення бізнесу список персоналу може істотно різнитися, але зазвичай в нього входять наступні найменування:

— менеджер з постачання;

— проектувальник;

— інспектор з кадрів;

— архітектор;

— бригадир;

— юрист;

— бухгалтер. Здійснення даного завдання дозволить значно розширити можливості вашої фірми, і вийти на новий рівень розвитку.

Для підприємців-початківців підійдуть такі способи пошуку клієнтів:

— створення власної бази потенційних клієнтів;

— початок самостійної забудови ділянки з метою подальшої реалізації нерухомості на ринку. Продавати можна починати на будь-якому етапі будівництва — як на початковому, так і на завершальному;

— непоганий спосіб залучити нових клієнтів — це отримання замовлень після виграшу державного тендеру.

Якщо ви не знаєте як відкрити будівельний бізнес. тоді поданий матеріал обов’язково повинен вам в цьому допомогти.

Якщо ви будете слідувати всім вищезазначеним рекомендаціям, і запропонованого алгоритму дій, тоді початок даного виду підприємницької діяльності не повинно викликати ніяких перешкод і труднощів. Варто пам’ятати про те, що успіх приходить лише до сильних духом і вміють прагнути до отримання нової інформації бізнесменам.

Дата додавання: 2014-01-20

Короткий зміст статті: Як почати будівельний бізнес з нуля. Які документи потрібні для відкриття будівельного бізнесу. Особливості бізнесу будівельної фірми. будівельна фірма організація бізнес з нуля з чого почати бізнес з нуля

Джерело: Будівельний бізнес — організація фірми з нуля

Також ви можете прочитати