Бути або не бути домогосподаркою?, домогосподарка, карєра, бізнес-леді

20.02.2017

Бути чи не бути домогосподаркою?

Бути або не бути домогосподаркою?, домогосподарка, карєра, бізнес-леді

Кожній жінці, як втім і чоловікові, хочеться прожити своє життя так, щоб не було потім болісно боляче, як сказав хтось із класиків, за безцільно прожиті роки. Проте чому ж себе в житті присвятити, кожен вирішує суто самостійно, і від цього рішення залежить дуже багато.

Перед кожною жінкою, по суті, постає три варіанти вибору. або бути активною бізнес-леді і робити кар’єру; або працювати на дуже відповідальній роботі, де можна лише сидіти від дзвінка до дзвінка, отримуючи стабільну зарплату і не занадто обтяжуючи себе посадовими обов’язками; або бути домогосподаркою, присвятивши всю себе догляду за чоловіком і дітьми і щоденних побутових обов’язків. Вирішувати, перш за все, самій жінці, який шлях їй вибрати.

Багато пані усвідомлено вибирають спосіб життя домогосподарки. Що ж хорошого в тому, щоб бути домогосподаркою? Так солодка її життя, як багатьом здається на перший погляд, і які в житті домогосподарки позитивні і негативні моменти?

Почнемо з позитиву. Перш за все, жінка-домогосподарка не обтяжена щоденними турботами, пов’язаними з кар’єрою і роботою, тобто їй не потрібно займатися зароблянням грошей. Всі (або майже всі) свого часу вона проводить будинку, створюючи для домашніх затишок, піклуючись про чоловіка, про дітей і вирішуючи побутові проблеми.

Вона вільна сама на свій розсуд розпоряджатися своїм часом і планувати день виходячи з побутових потреб. Крім того, домогосподарка може більше часу приділяти собі: читати книги, ходити по магазинах, модних бутіках і займатися саморозвитком всіма доступними їй засобами або улюбленим хобі.

В будинку жінки-домогосподарки, як правило, панує повний порядок – адже вона якраз і займається з дня у день його наведенням. Завжди приготований обід, протерта пил, випрала і выглажена одяг, діти і чоловік виглядають доглянутими. Домогосподарка може ходити в гості і сама приймати гостей у вільний час.

А скільки ж у неї вільного часу? Стільки, скільки залишається після виконання необхідної запланованої програми на день. Багатьом жінкам здається, що бути домогосподаркою – це якраз те, до чого потрібно прагнути в міру своїх сил і можливостей. Життя домогосподарки здається їм раєм.

Однак чи все так безхмарно насправді? Які ж негативні моменти приховані для жінки в її положенні домогосподарки?

Перш за все, вона, як виявляється на практиці, має не так вже й багато вільного часу. Її день розписаний по хвилинах: потрібно встигнути відвести дитину в садок, приготувати обід і вечерю, випрати та випрасувати білизну, вимити посуд, сходити в магазин, прибрати в квартирі і зробити ще багато дрібних, але важливих справ. Найчастіше часу для самоосвіти, читання книг, перегляду кінофільмів і походів по бутіках і подругам не залишається.

Жінка на улюбленій роботі відчуває себе, як правило, в гущі всіх подій: вона багато спілкується, дізнається новини та ділиться ними з співробітниками, просувається по кар’єрних сходах. Домогосподарка ж на практиці часто залишається наодинці сама з собою і з побутом, що з часом накладає відбиток на її рівень розвитку в порівнянні з колишніми колегами.

Вона не бачить мети, до якої потрібно прагнути, і поступово її життя просто втрачає сенс. Крім того, зараз в моді зовсім інший тип жінки – активна бізнес-вумен. яка завжди знає, чого хоче від життя і, як правило, домагається своїх цілей.

Для жінки-домогосподарки існує небезпека перетворитися з часом у домашню прислугу. яка приділяє мало часу собі (і стає малоцікавою чоловіку) і зупинилася у своєму особистісному розвитку.

Кожна жінка сама повинна вирішувати, чи варто їй ставати домогосподаркою. Зважте всі плюси і мінуси і прийміть єдино правильне для вас рішення.

Короткий опис статті: робота для домогосподарок Кожній жінці, як втім і чоловікові, хочеться прожити своє життя так, щоб не було потім болісно боляче, як сказав хтось із класиків, за безцільно прожиті роки. Проте чому ж себе в житті присвятити, кожен вирішує суто самостійно, і від цього рішення залежить дуже багато. домогосподарка, кар’єра, бізнес-леді, прислуга

Джерело: Бути чи не бути домогосподаркою? — домогосподарка, кар’єра, бізнес-леді, прислуга

Також ви можете прочитати