Чи можна заробити на кліках?,

07.07.2016

чи Можна заробити на кліках?

Ганна Соколова 01.12.2013

Чи можна заробити на кліках?,

Існує маса інтернет-ресурсів, які пропонують заробити на перегляді сайтів і читання рекламних листів. Багато спокушаються можливістю легкої роботи, і годинами клацають по рекламованим майданчиків в надії на швидкі та легкі гроші. Спробуємо на практиці дізнатися, чи можна заробити на кліках.

Простіше роботи не буває

Охочих заробити таким легким способом, як перегляд сайтів, завжди знаходиться дуже багато, і це не дивно. Що може бути простіше перегортання сторінок інтернет-сайтів або читання рекламних листів? Натисніть, читай і заробляй собі гроші, а паралельно в іншому вікні можна дивитися фільм або читати книгу.

Чи можна заробити на кліках?,

Хто оплачує кликание по сайтах?

Переходи на сайти потрібні їх власникам. Купуючи кліки унікальних відвідувачів, вебмастера легально накручують показники відвідуваності своїх сайтів.

Чи можна заробити на кліках?,
Як заробляти на кліках?

Для того, щоб заробляти на кліках, необхідно зареєструватися на спеціальних сайтах, які ще називають буксами або поштовими спонсорами, так як вони платять за читання рекламних повідомлень і перегляд сайтів з рекламою.

Адміністрація таких інтернет-ресурсів — це посередник між замовниками кліків і тими, хто хоче заробити на перегляді сайтів, який гарантує замовнику пошук клієнтів, виконання роботи (кліка по його сайту), і забезпечує оплату за виконане завдання.

Переглядаючи сайти і читаючи листа, потрібно чекати закінчення лічильника часу, який відведено на перегляд кожного повідомлення, і відкривати лише одну вкладку з сайтом, а не відразу все, інакше гроші не будуть зараховані.

Іноді, з метою попередження використання програм для автоматичного перегляду сайтів, можуть з’являтися вимоги ввести каптчі. Заборонено використовувати декілька акаунтів з однієї IP-адреси.

Після перегляду списку всіх наданих почтовиком сайтів і листів за умови набору мінімальної суми гроші можна вивести на гаманець WebMoney, LigPay, Яндекс.Гроші та інших популярних платіжних систем.

Термін виведення коштів — часто миттєво, або ті ж добу, максимум – 10 днів.

Які сайти платять за кліки?

Щоб мати можливість реально отримати гроші за виконану роботу, потрібно реєструватися тільки на перевірених сайтах, наприклад, найбільш відомих в рунеті — Wmmail.ru, SeoSprint.ru і wmzona.com. Це дійсно поштовики, які виробляють реальні виплати, за умовами яких не потрібно збирати великі суми на виведення.

Чи можна заробити на кліках?,
Скільки можна заробити на кліках?

найцікавіше – розмір заробітку. І тут чекає деяке розчарування, оскільки максимально за перегляд одного сайту сплачується не більше 0,01 долара, тобто одного цента. Враховуючи, що кожен сайт потрібно дивитися від півхвилини до хвилини, щоб заробити 1 долар, потрібно витратити мінімум 100 хвилин, тобто 1 годину 40 хвилин. Негусто, хоча і можливо.

Однак це ще не все. Справа в тому, що в перші дні після реєстрації новачкам видається список не менше 50-100 сайтів, які можуть забезпечити такий бажаний долар за дві години. А в наступні дні сайтів до перегляду надається чомусь значно менше, наприклад всього 10-15, а то і взагалі немає. За 10 сайтів заробіток, відповідно, буде не більше 10 центів.

Можна пробувати реєструватися на декількох почтовиках, але на них ситуація така ж. До того ж, не всі платять 0,01 $ за перегляд, багато платять значно менше – сущі копійки, наприклад, 0,001 $. Тобто, навіть зареєструвавшись на 15 сайтах, витрачаючи на перегляд близько 5-7 годин в день, сукупний заробіток становитиме максимум 2 долари на добу. Чи варто витрачати на це час? Кожен вирішує сам.

чи Можна заробити на залучення рефералів?

Багато сайтів-поштові спонсори, залучаючи нових людей, розуміють. що доларом в день людини не втримаєш. Тому вони пропонують залучити рефералів, нових клікателей, від роботи яких їм будуть надходити щоденні відрахування. Саме на ідею пасивного доходу роблять наибольщую ставку, рекламуючи кликание по сайтах.

Проте заробити на реферальних бонуси сумнівно, тому що для набору хоча б щоденних 10 доларів (при обіцяних 10% відрахувань з доходу кожного), потрібно зібрати команду не менше тисячі осіб. При цьому далеко не кожен з рефералів затримується довго в цьому малоперспективном виді заробітку – 90% людей втрачають інтерес вже після першого тижня такого «мартышкиного праці».

Поштові спонсори-шахраї

Багато сайтів-поштовики використовують шахрайські схеми, тобто обіцяють виплатити гроші лише після перегляду десяти тисяч сайтів або прочитання такої ж кількості листів, які вимагають зібрати для виводу, наприклад, не менше 10 доларів. Рідко коли після виконання таких умов гроші дійсно виплачуються. Таким чином, відвідуваність рекламованих сайтів виростає абсолютно безкоштовно на радість хитрим творцям подібних ресурсів.

Щоб уберегтися від шахраїв, завжди, перед тим, як почати роботу з новим почтовиком, варто дізнатися про нього більше інформації і пошукати відгуки в інтернеті. Хороші поштові спонсори цінують своїх працівників і зазвичай працюють роками, тому завжди можна в мережі знайти позитивні відгуки і спиратися на них при виборі нового ресурсу.

І ще, надійні перевірені біржі кліків рідко містять в доменному імені слово BUX, тому не працюйте з сайтами типу profibux.com або superbux.com.

Висновки

Можна однозначно сказати, що даний метод заробітку малоперспективний, оскільки вимагає багато часу і вкрай мало оплачується.

Чи можна заробити на кліках?,

Короткий опис статті: як заробити на кліках Спробуємо на практиці дізнатися, чи можна заробити на кліках по сайтам і рекламі, чи варто цим займатися?

Джерело: чи Можна заробити на кліках? —

Також ви можете прочитати